Asus TP500LB Transformer Book Flip Sorularınızı Beklerim

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir kaç gün önce Asus un tp500lb cj077t transformer book flip modelini almış bulunmaktayım.Eğer bu pc yi alacak arkadaşlar veya düşünenler varsa , merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
3,5K fiyatı var monster'da i7 6xxx hq ve gtx960m olan 3,5K hiç tepki gördün mü?

Reaksiyon puanı
0
3,5K fiyatı var monster'da i7 6xxx hq ve gtx960m olan 3,5K hiç tepki gördün mü?
bu pc yi 2k ya aldım ne demek istedin ki? ama tabi ucuz olmasının bir nedeni var
aldığım ürün doa ürünü yani pc nin bir parçası bozulunca servise geri gidiyor ve yenisiyle değiştirerek tekrardan satışa sumuyorlar %30 indirimlerle ancak tabi bu fiyata belki biraz daha iyi pc alınırdı mı bilmiyorum ama pc flip ve dokunmatik olması fiyatı biraz arttırıyor.birnevi 2in1 pc
ayrıca ürünü ilk olarak bir kullanıcı alıyor sonra 6 ay içerisinde arıza çıkartırsa servise veriyor eğer doa kapsamına girerse yeni pc veriyorlar eskisini de sıfır hale getirip tekrar satıyorlar

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
bu pc yi 2k ya aldım ne demek istedin ki? ama tabi ucuz olmasının bir nedeni var
aldığım ürün doa ürünü yani pc nin bir parçası bozulunca servise geri gidiyor ve yenisiyle değiştirerek tekrardan satışa sumuyorlar %30 indirimlerle ancak tabi bu fiyata belki biraz daha iyi pc alınırdı mı bilmiyorum ama pc flip ve dokunmatik olması fiyatı biraz arttırıyor.birnevi 2in1 pc
ayrıca ürünü ilk olarak bir kullanıcı alıyor sonra 6 ay içerisinde arıza çıkartırsa servise veriyor eğer doa kapsamına girerse yeni pc veriyorlar eskisini de sıfır hale getirip tekrar satıyorlar
iyi almışsın güle güle kullan.