Asosyal mısınız ?

Kendinizi Asosyal Olarak Görüyor Musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    47

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Malum, günümüzde internet ve teknoloji zaman geçtikçe hayatımıza daha fazla giriyor ve bizleri tembelleştiriyor.Birbirimiz ile konuşmak yerine, sosyal paylaşım sitelerinde dolaşıyoruz.

Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Kendinizi asosyal olarak görüyor musunuz ?

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Anket konulsa daha iyi olurdu ama doğrusunu söylemek gerekir ise evet .Asosyal olmayı seviyorum az insan az problem az baş ağrısı

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Anket konulsa daha iyi olurdu ama doğrusunu söylemek gerekir ise evet .Asosyal olmayı seviyorum az insan az problem az baş ağrısı

Anket var hocam zaten :) Telefondan girdiğin için göremiyorsun sanırım.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Aynen yorum yazdıktan sonra fark ettim eskiden anketler mobil de görünüyor du şimdi sadece onayla butonu gözüküyor neden acaba.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Mobil'de anket seçenekleri yok ki yav,sorun mu var? ...."Anketimiz"e tıklayınca gözüküyor....o değil de ben oy kullanmadım...kullanmış gözüküyorum.

--- Mesaj Güncellendi ---

Ve Şu hayatta bi Ailem ve topu topu samimi olduğum 2 arkadaşım falan var.Çevrem pek yok.

Hayatın %50'si iş yerinde,
%30 ya da 40'ı pc de,
Geri kalanı yapılacak bir şey olursa
Ya gezerim ya da sinema falan.

L.n ben cidden ilk Asosyallardanım :p

Tek çare evlenmek :D

Sonra çoluk çocuk büyüt derken bi ayak çukurda olur.

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
[MENTION=48615]ReDo[/MENTION] evde kaldın izelide istemiyon napıcan sen :D .

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
% 40 okul
% 12 dersane
% 10 tsm koro
% 10 internet
% 10 film -kitap-müzik
% 10 arkadaşlarla takılma
% 5 test çözme
% 3 kopya hazırlama :D

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Aksine, İnternet sayesinde sosyalim. Benim durum farklı, dünyam nette. :D

Sanal ortamda, gerçek dostluklar kurabilirsen asosyal olmazsın.

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Kendimce Evet
2. ögretim olduğum icin aksam 5 den 10'a kadar dersim var 10'dan sonra sabaha karsı 4 5 gibi yatıyorum öglen 3 de kalkıyorum yemek fasılları.. geceleri genellikle internette dolaşıyorum
hafta sonlarıda en az 7 8 saat batak masalarında geçiyor :D

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Olabilirim de olmayabilirim de. Neyim lan ben
a701958d.png

ENİGMA-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
okul-ev okul-ev okul-ev ... asosyallik değilde nedir.Haftasonları hep evdeyim benim hiç arkadaşım yok mu l.n

Fecr-i Turan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bana asosyal derler ancak ben kabul etmem. Hiçbir zaman ciddi olamayan edepsiz insanlarla asla konuşmam ve onla beraber etkinliklere katılmam. Bilgisi olmayıp bağnaz fikirlere sahip olan insanlarla konuşmam ve onlarla hiçbir etkinliğe katılmam.

Kitaplarım,filmlerim, bir tane dizim ve üç dört dost sayılabilecek insanlarla gayette sosyalim. Fakat mesafeyi her daim korumaya çalışırım.

Toplumun benimsediği sosyallik anlayışının iyi bir şey olduğunu iddia eden varsa gelsin tartışalım...

Reaksiyon puanı
188
Bana asosyal derler ancak ben kabul etmem. Hiçbir zaman ciddi olamayan edepsiz insanlarla asla konuşmam ve onla beraber etkinliklere katılmam. Bilgisi olmayıp bağnaz fikirlere sahip olan insanlarla konuşmam ve onlarla hiçbir etkinliğe katılmam.

Kitaplarım,filmlerim, bir tane dizim ve üç dört dost sayılabilecek insanlarla gayette sosyalim. Fakat mesafeyi her daim korumaya çalışırım.

Toplumun benimsediği sosyallik anlayışının iyi bir şey olduğunu iddia eden varsa gelsin tartışalım...

Yaşa sen :)

ENİGMA-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Asosyal olmak daha iyi bence az insan az sorun kafa rahat.Ben ailem ve sevdiklerimle iletişimde olduğum sürece sorun yok

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hemde multi-asosyalim,gece gezer,gece çalışır,gündüz yatarım,bilgisayarımla düzenli bir ilişkim var fazla kimseyi görme seni kıskanıyorum dedi,belli sınırlar dışına çıkmak yasak bana.yaşasın multi-asosyallik!!!

undertheweeping

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
maalesef 7-8 sene oncesine kiyasla 3-4 kart asosyalim. ben boyle isem yeni nesili dusunemiyorum. gittikce insanlar asoyallesiyor. cok kotu.

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben de asosyalim. :)
Ama sadece bilgisayar başından kalkamadığım için değil. Psikolojimin de etkisi var.
Kalabalıkları sevmiyorum ben. Daralıyorum. O yüzden de kendimi en rahat hissettiğim yerler üniversitenin kütüphanesi ve odam.
İnsan içine karışırım, biryerlerde otururum tek başıma ya da arkadaşımla. Ama bunları yapmak zorunda olduğum için yapıyorum. Normalde yapmak istemiyorum. Aksi takdirde, daha kötü olabilir.

Tek başıma oturup, bir sigara yakıp düşünmeyi çok severim. :mrgreen:
Issız bir adaya gidip yerleşesim var.Ama işte vatanımı bırakamıyorum. :)

Neyse, daha çok anlatırım da ben, burası yeri değil.
Bilin diye yazdım bunları. Sonra E32 delinin teki demeyin falan..:laugh:

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bir tek okul günleri çıkıyorum birde Cuma Namazına desem pek yalan olmaz :p

mcandan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de asosyalim. :)
Ama sadece bilgisayar başından kalkamadığım için değil. Psikolojimin de etkisi var.
Kalabalıkları sevmiyorum ben. Daralıyorum. O yüzden de kendimi en rahat hissettiğim yerler üniversitenin kütüphanesi ve odam.
İnsan içine karışırım, biryerlerde otururum tek başıma ya da arkadaşımla. Ama bunları yapmak zorunda olduğum için yapıyorum. Normalde yapmak istemiyorum. Aksi takdirde, daha kötü olabilir.

Tek başıma oturup, bir sigara yakıp düşünmeyi çok severim. :mrgreen:
Issız bir adaya gidip yerleşesim var.Ama işte vatanımı bırakamıyorum. :)

Neyse, daha çok anlatırım da ben, burası yeri değil.
Bilin diye yazdım bunları. Sonra E32 delinin teki demeyin falan..:laugh:

Valla o dert bendede var, kalabalıkları hiç sevmem, açıkcası buna cami cemâtide dahil.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
@E32KERNEL Yaş 92 yazıyor doğru mu??..

Bende malesef asosyalım bazen özellikle geceleri eski günlerimi anımsıyorum... Eskiden aşırı derecede sosyaldim valla ev nedir bilmezdim ama şimdi hayat değişti arkadaşlarımın hepsi bi tarafa savruldu hepsi hayat koşuşturmacasında kaybolup gittiler.. Bense bu limanda yalnız kaldım...

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
@E32KERNEL Yaş 92 yazıyor doğru mu??..

Bende malesef asosyalım bazen özellikle geceleri eski günlerimi anımsıyorum... Eskiden aşırı derecede sosyaldim valla ev nedir bilmezdim ama şimdi hayat değişti arkadaşlarımın hepsi bi tarafa savruldu hepsi hayat koşuşturmacasında kaybolup gittiler.. Bense bu limanda yalnız kaldım...

Çok sevdiğim bir insanın yaşı o. Benim değil. :)

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
İsim bilgisayarim telefonum ha bide yatagim bayagi sosyalim demi :)