Aslan Tepe İsmi Yerine

Birkan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aslan tepe ismi yerine keşke başka isim kullansalar !!

Ali Sami Yen Baya Havalı oluyor ama Aslan tepe öle Değil Haksızmıyım ?

Ali Sami Yen ismi ile devam etseler keşke Sizin Düşünceniz ?

Ve Düşündüğünüz İsim varsa Yazarmısınız

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Ben bir beşiktaşlıyım ve Aslantepe isminin çok güzel oldugunu düşünüyorum.Yani bi isim bi stada bu kadar yakışır.

AslanTepe.....kulağa hoş geliyor......Bjk de stadın adını deiştirse keşke kartaltepe..:)ya da kartalyuvası ....Fb de deiştirsin kanarya kafesi:))

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
" ultrAslan Ali Sami Yen’e sahip çıktı

Galatasaray’a sponsor olan Türk Telekom’a geçen hafta yaptığım jest çağrısına Galatasaray’ın kaliteli ve etkili taraftar grubu ultrAslan’dan büyük destek geldi.

ultrAslan’ın İnternet’teki sitesi ultrAslan.com’un kapağından destek çağrısıyla duyurulan "Türk Telekom, Ali Sami Yen jesti yapmalı" başlıklı yazıma, sitenin forum bölümünde de taraftarlardan yoğun destek geldi.

Aklın yolu bir. Yapılan sponsorluk anlaşmasından hem Türk Telekom’un hem Galatasaray’ın maksimum fayda sağlayabilmesi için Türk Telekom’un bu jesti yapıp, isim hakkını 10 yıllığına kiraladığı Galatasaray’ın yeni stadının adını "Türk Telekom Stadı" yerine "Türk Telekom Ali Sami Yen Stadı" olarak kullanması herkesin yararına.

Türk Telekom’un ödediği sponsorluk bedelinin karşılığı olarak Galatasaray’ın yeni stadının adında markasını kullanmak istemesi de doğal.

Öte yandan stadına kurucusunun ismini veren ilk Türk kulübü Galatasaray. "Ali Sami Yen Stadı" Galatasaray’ın büyüklüğünün ve Galatasaraylı taraftarların eşsiz gücünün bir simgesi.

Türk Telekom Türkiye’nin en nezih taraftar kitlesine sahip Galatasaray’a sponsor oluyor. Başarısı da son bir adıma bağlı.

Bir tarafta on milyonlarca dolar ödeyip, sempati beklerken antipati ve öfke çekmek var. Diğer yanda "Türk Telekom Stadı" olarak kiralanan isim hakkını "Türk Telekom Ali Sami Yen Stadı" olarak kullanarak milyonların sempatisini ve gönlünü kazanmak.

Türk Telekom için ne kadar kolay bir seçim; değil mi? "

Kaynak: ultrAslan.com

Gerekli açıklama olmuştur sanırım, ultrAslan her zamanki gibi Ali Sami Yen'e sahip çıktı.

Birkan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aslan tepe biraz sönük isim Daha Bu Stad'ın İsmi Uefa'da Şampiyonlar Liginde Duyulacak

Bence Öle 1 İsim Olmalı ki Stada Görmeden İsminden Korkmalılar

" ultrAslan Ali Sami Yen’e sahip çıktı

Galatasaray’a sponsor olan Türk Telekom’a geçen hafta yaptığım jest çağrısına Galatasaray’ın kaliteli ve etkili taraftar grubu ultrAslan’dan büyük destek geldi.

ultrAslan’ın İnternet’teki sitesi ultrAslan.com’un kapağından destek çağrısıyla duyurulan "Türk Telekom, Ali Sami Yen jesti yapmalı" başlıklı yazıma, sitenin forum bölümünde de taraftarlardan yoğun destek geldi.

Aklın yolu bir. Yapılan sponsorluk anlaşmasından hem Türk Telekom’un hem Galatasaray’ın maksimum fayda sağlayabilmesi için Türk Telekom’un bu jesti yapıp, isim hakkını 10 yıllığına kiraladığı Galatasaray’ın yeni stadının adını "Türk Telekom Stadı" yerine "Türk Telekom Ali Sami Yen Stadı" olarak kullanması herkesin yararına.

Türk Telekom’un ödediği sponsorluk bedelinin karşılığı olarak Galatasaray’ın yeni stadının adında markasını kullanmak istemesi de doğal.

Öte yandan stadına kurucusunun ismini veren ilk Türk kulübü Galatasaray. "Ali Sami Yen Stadı" Galatasaray’ın büyüklüğünün ve Galatasaraylı taraftarların eşsiz gücünün bir simgesi.

Türk Telekom Türkiye’nin en nezih taraftar kitlesine sahip Galatasaray’a sponsor oluyor. Başarısı da son bir adıma bağlı.

Bir tarafta on milyonlarca dolar ödeyip, sempati beklerken antipati ve öfke çekmek var. Diğer yanda "Türk Telekom Stadı" olarak kiralanan isim hakkını "Türk Telekom Ali Sami Yen Stadı" olarak kullanarak milyonların sempatisini ve gönlünü kazanmak.

Türk Telekom için ne kadar kolay bir seçim; değil mi? "

Kaynak: ultrAslan.com

Gerekli açıklama olmuştur sanırım, ultrAslan her zamanki gibi Ali Sami Yen'e sahip çıktı.

Güzel CVP SAol Ama Aslantepe Olmaması iyi tabiki

Ayrıca İsimle İlgili 1 Anlaşma Olduğunu Bilmiyordum

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu haber 1 ay önce yayınlanmıştı hatırladığım kadarı ile ultrAslan.com takip edip faydalana bilirsin. :)

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Tüm Avrupa cehennemi Ali Sami Yen'de yaşadı.Stadın adı ne olursa olsun biz Ali Sami Yen deriz.

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Konuyu dagıtmak isteyen arkadaşlar olacaktır. Kıskançlıktan yapıyor olsa gerek.

Lütfen konu dağılmasın. :) Hayırlı günler.

doesluck

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ali Sami Yen Kalmalı ..

kimler geldi geçti buradan..adı belli Dünyada zaten değiştirilmesi ötü olur.
hem kurucumuz..

forzafener

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu mesajı ikinci defa yazıyorum bence stadın en güzel ismi "İstanbul Beleshtepe Stadium"

galatasaraylı moderatör işine gelmeyince mesajı siliyorsun. aynısı fenebahçe'ye olunca laf atmasını iyi biliyorsun. keyfine göre davranamazsın. moderatör benden daha fanatik:) aniLsaka bu mesajım sanaydı. bir diğer moderatörlere bak bir de kendine bak. umarım seni fenerbahçe sayfasında laf atarken görmeyiz. imam böyle yaparsa cemaat ne yapmaz. umarım bundan kendine ders çıkarırsın:)

doesluck

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bu mesajı ikinci defa yazıyorum bence stadın en güzei ismi "İstanbul Beleshtepe Stadium"

galatasaraylı moderatör işine gelmeyince mesajı siliyorsun. aynısı fenebahçe'ye olunca laf atmasını iyi biliyorsun. keyfine göre davranamazsın. moderatör benden daha fanatik:) aniLsaka bu mesajım sanaydı. bir diğer moderatörlere bak bir de kendine bak. umarım seni fenerbahçe sayfasında laf atarken görmeyiz. imam böyle yaparsa cemaat ne yapmaz. umarım bundan kendine ders çıkarırsın:)

ya kes sesini be adamı küfürettircen.. adam gbi 1 mesajın yok..ne yapmak için burdasın !

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Cevap vermeyin şuna eğlensin kendi kendine

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bu mesajı ikinci defa yazıyorum bence stadın en güzei ismi "İstanbul Beleshtepe Stadium"

Galatasaray Yüzünden bunu yapmıyorum, Nedeni ise senin türkçe konuşmadıgından dolayı.

Türkçemizde Belesh diye bir kelime yoktur.

forzafener

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
doesluck, ya kes sesini be adamı küfürettircen.. adam gbi 1 mesajın yok..ne yapmak için burdasın

sen fenerbahçe hakkında alaycı ifadeler kullanırken herşey iyi. ben yapınca küfreticem. yok öyle yağma. bu şikayeti yapacak en son kişi sensin. fenerbahçe ile ilgili yaptığın yorumlara tekrar bak. kelimelerin tükendiği yerde küfür başlar:)

doesluck

Profesör
Reaksiyon puanı
1
doesluck, ya kes sesini be adamı küfürettircen.. adam gbi 1 mesajın yok..ne yapmak için burdasın

sen fenerbahçe hakkında alaycı ifadeler kullanırken herşey iyi. ben yapınca küfreticem. yok öyle yağma. bu şikayeti yapacak en son kişi sensin. fenerbahçe ile ilgili yaptığın yorumlara tekrar bak. kelimelerin tükendiği yerde küfür başlar:)

bütün cvplarım sana karşıdır yada zafercem'e .
başlatıyorsunuz size cvp vermeden olmuyor.

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
bence Aslantepede güzel önemli olan ilk takım kim olacak onu merak ediyom..

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
İlk maçı bende merak ediyorum. :) Stad ağzına kadar dolacağına eminim :)

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Adamlar Telekom İsmini koycaklar diye biliyorum:)

erdalesen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence AslanTepe gayet güsel bir isim en azından tamamen türkçe ve avrupada yapılan maçlarda da herkes adını böle bilecek. Aslantepe isminin kötü olduuğunu savunanlar neden böyle düşünüyor acaba tamamen türkçe olduğu için mi kulağa hoş gelmyiyor? bunun yerine arena stadium yada stadium of istanbul falan olsaydı daha mı kariztik durucaktı? bırakın bu yabancılaşma sendromlarını arkdaşlar. biz türküz avrupada tamamen türkçe kullanılmalı bence isim tam isbet olmuş. amerikan özentiliğini bırakalım artık!!

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
bence AslanTepe gayet güsel bir isim en azından tamamen türkçe ve avrupada yapılan maçlarda da herkes adını böle bilecek. Aslantepe isminin kötü olduuğunu savunanlar neden böyle düşünüyor acaba tamamen türkçe olduğu için mi kulağa hoş gelmyiyor? bunun yerine arena stadium yada stadium of istanbul falan olsaydı daha mı kariztik durucaktı? bırakın bu yabancılaşma sendromlarını arkdaşlar. biz türküz avrupada tamamen türkçe kullanılmalı bence isim tam isbet olmuş. amerikan özentiliğini bırakalım artık!!

Ne alaka var konuyla anlamadım. Ali sami yen olarak kalsın diyolar . Herangi bi yabancı isimden bahseden eden yok. Saçmalamışsın resmen.

erdalesen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır o açıdan baktım neden beğenilmiyor aslantepe ismi belki o yüsdn olabilir mi ? bence sen dediklerimi anlamamışsın boşver;)