Aşkda Sevgide yalan.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Arkadaşlar bugun aşkında sevgininde yalan olduğunu anladım Allah bu kızları nasıl biliyorsa öyle yapsın....:crying:

YouTube - aşk yalanmış sevda yalan

[SDNTV3][/SDNTV3]http://www.youtube.com/watch?v=tN36Rv0DgjI

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Ben seni uyarmıştım. :D

adoen

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Arkadaş geçmiş olsun. Boşver sıkma canını herşeyde bir hayır vardır. Şarıkıda çok güzelmiş.

ReasTa

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Aşk kötü yakıo yaşayan bilir :crying:

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
aşk yalandır doğru ama sevgi yalan olamaz yalan olsaydı eğer içinde bu acı olmazdı

karcx

Profesör
Reaksiyon puanı
39
Yahu o kadarda değil...
Kızlar nazlı olur...
Amacına ulaşana kadar pes etme...

İLHAN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Burada sanırım askı cok kotu yasayanlar var =)

ne demısler [[ Hayatta Hersey Kız Demek Degıldır ]] :D

İLHAN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayatta herşey kız değildir ama çok sevdin mi yıllar geçsede unutamıosn

Bu kısıye baglı bırsey sahsen benım su zamana kadar oyle bır sorunum olmadı ne kadar cok sevsem de sonuc olarak kendımı uzmek & yıpratmak yada hep onu dusunmek nereye kadar degıl mı ?

en ıyısını herseyı unutup sıfırdan baslamak herseye

kısacası unutamıyorum dıye bırsey yoktur ınsan kendısı unutmak ıstemıyorsa bazı seylerı unutamaz...

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Ben seni uyarmıştım. :D

Kimle , neyle ilgili uyardın ? benden mi bahsediyosun ?

Sana daha kaç kez bana bulaşma demem gerekiyorki ? Haddini aştığının küstahlaştığının Farkındamısın ? Benimle ilgili yorum yapma yetkisini kim sana verdi . !!!

Saygım var sana haddini aşıyorsun !

NoNeTheLeSs

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Sana daha kaç kez bana bulaşma demem gerekiyorki ? Haddini aştığının küstahlaştığının Farkındamısın ? Benimle ilgili yorum yapma yetkisini kim sana verdi . !!!

Hakaret etmek Forum kurallarımız içerisinde aykırıdır.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Ya insan monitör arkasından gördüğü birine nasıl aşık olur anlamıyorum.En fazla hoşlanabilirsin.Tabi birde muhabbetin samimiyet boyutu var.Ayrıca ilgili kişi zaten forumda bir arkadaşla görüşmüyormu.En azından bahsi geçen kişinin içine düştüğü durumu gözardı etmemeliydin Gökhan.Niyetim seni kırmak değil ama aşk monitör arkasına düşecek kadar ucuz olmamalı.Yüzyüze bile konuşmamışsın değilmi ama.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529

Benim de sana her şeye rağmen saygım vardı ama artık yok. Ayrıca ben onu uyarırken senden bahsetmedim. İsteseydim de derdim merak etme bunu sen de çok iyi biliyorsun aslında.

Neyse. Forumdan uzaklaştırılmışsın. Niye bilmiyorum, ama yolun açık olsun. Her şey için yine de çok teşekkür ederim...

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
oFF oFF aşık olmak güzel birşey ama karşılıklı ise güzeldir. Karşılıksızsa aşık olanın way haline =) Versin kendini damara =)

zukan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya insan monitör arkasından gördüğü birine nasıl aşık olur anlamıyorum.En fazla hoşlanabilirsin.Tabi birde muhabbetin samimiyet boyutu var.Ayrıca ilgili kişi zaten forumda bir arkadaşla görüşmüyormu.En azından bahsi geçen kişinin içine düştüğü durumu gözardı etmemeliydin Gökhan.Niyetim seni kırmak değil ama aşk monitör arkasına düşecek kadar ucuz olmamalı.Yüzyüze bile konuşmamışsın değilmi ama.
aynen arkadaş nedir sanal realde çokmu ezik birisin bulamıyorsun sanalda aşk geçicen sen o işleri aşk dokunmaktır arkadaş dene bakalım sanalda dokunmayı :hammer:

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Beyler Lütfen içinde olmadığımız bi konu hakkında yorum yapmayalım, bu durumu yaşayan kişilerin hepsi benim en yakın arkadaşlarım ancak ben yaklaşık 1 haftadır buralarda yoktum ortadaki durumu bilmediğim için yorum yapmayacağım ve zaten bilsem de yapmam, onun için içinde bulunmadığınız bi durum hakkında yorum yapmaktan çekinelim lütfen..!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Yorum yapılmayacaksa süs olsun diye mi açıldı bu konu?

Herkes bildiğini, düşündüğünü söylüyor işte. Yol göstermeye çalışıyorlar.

Zaten bir hakarete maruz kalmamıştık o da olmuş.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Burası bi teknoloji forumu diye bas bas bağıran kişiler biz değilmiyiz abim Allah aşkına söyle ?!
Ayrıca kimsenin konu hakkında bilgisi olduğunu düşünmüyorum, neler olup bittiğinden hiç bi şekilde haberim yok ama yine tekrarlıyorum burada yapılan yorumlar belirli kişiliklere yönelik yapılıyor ve o kişinin kim olduğu hakkında kimlerin ne bildiği de muamma, şuan cevap hakkı olmayan birisi için bu yorumların ne kadarı doğrudur sorarım sana ?

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Evet bu kişi/kişilerin kim olduğunu çoğu kişi bilmiyor ama bilmediği için de onu/onları suçlamıyorlar. Kimseye de hakaret edilmiyor. Gerçekte ortada yaşanan bir acı varsa o acının dindirilmesi için yazılan cümleler var.

Böyle bir konu açılmışsa ve bu konu çoğu kişinin zaman zaman yaşadığı bir konuysa her türlü düşünce paylaşılır. Yeterki suçlayıcı, karalayıcı şeyler yazılmasın.

Neyse zaten bu konu yüzünden yeterince sinirlendim daha fazla konuşmayayım. Yolu açık olsun o arkadaşın...

Bir de tavsiyem var. Sakın ola sevdiğiniz insanın gözünün içine bakmadan aşık filan olmayın...

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bir de tavsiyem var. Sakın ola sevdiğiniz insanın gözünün içine bakmadan aşık filan olmayın...

Haklısın kardeş...:blushing:

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
abi bir şey derdim ama kalbini kırmayayım yeterince kırılmış galiba.Allah kolaylık versin diyeyim.

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Abi ben kimseye akıl vercek yaşta değilim diye düşünüyorum.Ama şöyle bir görüşüm var internette her şey yalan, yani eğer düşündüğüm konuysa kendin etmişsin kendin bulmuşsun diyebilirim.Burada babana bile güvenme benim çok sevdiğim bir in ternet arkadaşım var 6 senelik oyunda yönetici olcam diye beni sattı.Ki bu daha ciddi bir konu diye düşünüyorum.Güven isteyen.Yani kendini bağlamamalısın.Üzme kendini abi sen herşey geçer derler.

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Aşk ve sevgi mi, komik olmayın. Şu zamanda insanların tek bir aşkı ve sevgisi var. O da para aşkı ve sevgisi. Gerisi göz boyamaca ve aldatmaca, insanların tamamen kendi menfaatleri üzerine kurup oynadığı bir tiyatro! Dünya bu yüzden bu kadar kötü bir yer ve yaşamak bu kadar zor.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Abi ben kimseye akıl vercek yaşta değilim diye düşünüyorum.Ama şöyle bir görüşüm var internette her şey yalan, yani eğer düşündüğüm konuysa kendin etmişsin kendin bulmuşsun diyebilirim.Burada babana bile güvenme benim çok sevdiğim bir in ternet arkadaşım var 6 senelik oyunda yönetici olcam diye beni sattı.Ki bu daha ciddi bir konu diye düşünüyorum.Güven isteyen.Yani kendini bağlamamalısın.Üzme kendini abi sen herşey geçer derler.
Haklısın malesef...:yes:

Aşk ve sevgi mi, komik olmayın. Şu zamanda insanların tek bir aşkı ve sevgisi var. O da para aşkı ve sevgisi. Gerisi göz boyamaca ve aldatmaca, insanların tamamen kendi menfaatleri üzerine kurup oynadığı bir tiyatro! Dünya bu yüzden bu kadar kötü bir yer ve yaşamak bu kadar zor.

Çok çektin herhalde bu dertten...:rolleyes:

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Çok çektin herhalde bu dertten...:rolleyes:
Sen çekmediysen Allah'ın sevgili kuluymuşsun. Umarım hayatının geri kalan kısmında da çekmezsin. :mrgreen:
Ama benim yaşadığım bölgede insanların 100'üne sor, 99'u benim söylediklerimi söyler. Aşk ve sevgi gerçektir, gerçekten vardır diyen 1-2 tane saf çıkar illa ki. :4:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...