Soru Aşık etmek istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
120
Başlık çok garip oldu. Bir megaloman değilim, kimse tarafından beğenilme derdim yok. Ama ortaokuldan beri kimse bana aşık olmadı hem de hiç kimse. Ben de çok çözüm yolu aradım. Benim karakterimde mi bir sorun var dedim. Ama anlamadım. Değerli arkadaşlar lütfen bu istediğim şeyi "abazalık", "megalomanlık", "narsisizm" etiketleri altında değerlendirmeyin. Her insanoğlu gibi ben de aşkın güzelliklerini tatmak istiyorum. Sanaldan arkadaşlarım var reelde de var her iki tarafta davranışlarım nasıl olmalı? Ne yapmalıyım? Yaşım 14, cinsiyetim erkek. Saygılar.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,386
Takma bunları kafana. İlla bu yaşta olacak diye şart yok. Sen ne zaman istersen o zaman olur. 20 yaşında ilk sevgilisi olan var, 30 yaşında olanı da var.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Lisedeysen önce arkadaş ol sonra birini bulursun insanlar tanıdıkça severler bende o şans ta yok tek erkwk okuluna gidiyorum sana iyi şanslar

Reaksiyon puanı
120
Takma bunları kafana. İlla bu yaşta olacak diye şart yok. Sen ne zaman istersen o zaman olur. 20 yaşında ilk sevgilisi olan var, 30 yaşında olanı da var.
Hocam tamam da bir yerde hata yapıyorum ne yapmalıyım bilmiyorum onu soruyorum. Kimsenin bana aşık olmamasının bir sebebi olmalı. Karakterimde mi bir sorun var?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lisedeysen önce arkadaş ol sonra birini bulursun insanlar tanıdıkça severler bende o şans ta yok tek erkwk okuluna gidiyorum sana iyi şanslar
Ben de İmam Hatip'te okuyorum hocam dert ortağıyız. :)

kartonbardak

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
Bizde senin dönemlerinde aşık olmuştuk. Zor bir durum tek çaresi açılmak. Bir nebze için rahatlar.

Reaksiyon puanı
120
Bizde senin dönemlerinde aşık olmuştuk. Zor bir durum tek çaresi açılmak. Bir nebze için rahatlar.
Hocam neden kimse anlamıyor ya ? konu aşık olmak değil açılmak da değil ben birilerini nasıl kendime aşık ederim bunu anlamaya çalışıyorum.

Cem özgür

Asistan
Reaksiyon puanı
92
Aşık edilmez aşık olunur. Senin bir şey yapman gerekmez kendin ol ve aşık olmasını istediğin biri varsa öncelikle sen onu sevmelisin eğer oda aynı duygulardaysa sana aşık olmaması için bir neden yok.

Son mesajlar