arkadaslarım neden boyle ?

Bu konuyu okuyanlar

cemilyanozapata

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
derdimi anlatacak kimse olmadığı için buraya içimi dökeceğim. 3 lü bir arkadaş grubundayım 4 yıldır bu böyle. son bikaç ay öncesine kadar her şey güllük gülistanlıktı yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. son bikaç aydan beri çok değiştiler ve kaldıramadım bu değişikliklerini. samimiyetlerini tamamen kaybettiler. asla yapmam dedikleri şeyleri yapmaya başladılar. beni kızlar için satmaya başladılar ve daha nicesi. rahatsız olmaya başladım sonrasında da bu konuyu bikaç defa onlara açtım. hepsinde abartıyosun deyip geçiştirildim. son defa konuştuktan sonra ben de samimiyetimi kaybettim. onlar da farkedince hemen benle konuştular. noldu sana çok değiştin diye. ben de onlara anlattım yine son bikaç aydır siz de çok değiştiniz diye. söyler söylemez çemkirmeye başladılar yok sen yalan söylüyosun asıl sen değiştm diye. tartıştık baya ve 2 gündür ne tadım ne de tuzum kaldı. dün bensiz buluşmuşlar. bugün bikaç saat önce de couple pp si koymuşlar whatsapp a. bişey de diyemedim daha fazla kavga etmemek için. dedigim gibi anlatacak kimsem olmadığı için buraya döktüm içimi. ne yapmam lazım onu da bilmiyorum.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bir şey yapmayacaksın. Günden güne bile insanlar değişebilir, normal. Kafanı bozuyorlarsa hayatına onlar olmadan devam edeceksin.

Reaksiyon puanı
2,554
Hiç umursama kendine yeni uğraşlar bul yeni arkadaşlar bul bulabilirsen sonra sen de yeni buldukların ile haber vermeden buluş.Çokta fifi imajını ver onlara en temizi böyle.Hani siz de benim çokta şeyimde değilsiniz gibi bir algı yarat derim ?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Herzaman yeni arkadaslar edinmeye bak. 100 arkadaşında olsa zaman ilerledikçe en fazla 5 10 arkadaşın kalacak.
Ortak noktalar azaldıkça arkadaşlık biter. Bu hep böyledir masumiyetini kaybetmelisin ?