Arkadaşlar monitör kapalıyken böyle noktalar çıkıyor

Bu konuyu okuyanlar

furkantc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
20210118_105336.jpg
Arkadaşlar pc ve monitör kapalı olduğu halde bile monitörün panelinde bunun gibi beyaz noktalar var ölü pixel mı bilmiyorum ama ölü pixel değil gibi çünkü monitör kapalı halinde bu noktalar var Sizce nedir?

tolgagamer123

Doçent
Reaksiyon puanı
477
Ekli dosyayı görüntüle 134709Arkadaşlar pc ve monitör kapalı olduğu halde bile monitörün panelinde bunun gibi beyaz noktalar var ölü pixel mı bilmiyorum ama ölü pixel değil gibi çünkü monitör kapalı halinde bu noktalar var Sizce nedir?
Piksel ölmüş garantisi varsa gidin ama yoksa yazılımsal olarak önemli bir şey değil. Görüntü olarak sadece bir nokta :)

furkantc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Piksel ölmüş garantisi varsa gidin ama yoksa yazılımsal olarak önemli bir şey değil. Görüntü olarak sadece bir nokta :)
Hocam alalı 1 hafta oldu ama göndersem mı bilmiyorum peki bu ileride daha büyük bir sorun olur mu yoksa problem etmemem gereken birşey mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Garantisi duruyorsa gönderin
Bugün vatan bilgisayara gittim garantiye gidip gelmesi 20 gün sürüyormuş ve panel açılıyor muş birkaç yerden okudum panelleri acılan monitörler fabrika çıkışlı kadar sağlıklı ve sağlam olmuyormuş bozulana kadar kullanıcam bozulursa yollarım artık:)