Soru 2K 32 İnç Monitör önerir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Kaan06

Asistan
Reaksiyon puanı
50
İyi günler arkadaşlar. Konu başlığında belirttiğim gibi 2K 32 inç monitör arıyorum.

Yukarda linkini attığım monitörler arasında kararsız kaldım. BenQ-GW3290QT monitör hakkında hiç yorum, inceleme filan görmedim. ViewSonic VA3209 monitörün Youtube'da inceleme videoları var. Çok beğeniliyor. Fiyat performans bir monitör diyorlar. Dell 31.5″ G3223D olan monitör hakkında birçok yorum, inceleme filan var. Her açıdan çok beğeniliyor ama onuda Beta Plus diye bir mağaza satıyor. Bu mağazadan bu monitörü alıp sorun yaşayanlar olmuş. Satıcı ürünü düzgün paketleme yapmadan gönderiyormuş. Haliyle kutu hasarlı geliyormuş. O yüzden arkadaşlar ikilemde kaldım. Ben pek oyun oynayan biri değilim. Oynarsam hikaye tabanlı oyunları oynarım. Onun dışında dizi, film izlerim. Benim için önemli olan faktör, ekranı kaliteli olsun (Videoda ki görüntü renkleri filan canlı olsun. Yani kaliteli bir panele sahip olsun.) ve büyük olsun.

Arkadaşlar bu arada ViewSonic VA3209 monitörü D&R, daha ucuz bir fiyata satıyor. Acaba D&R'dan monitör alınır mı? Acaba defolu, kullanılmış ürün filan mı ki?

Son düzenleme:

Son mesajlar