Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

goreleli28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam kardeşim banada arena tr üyeliği yollayabilirmisin????
e-mailim :energystarsamsung@gmail.com

şimdiden teşekkürlerimi sunarım

zuntikam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
jungeman mesajin gorulmemesi normal zira sirf davetiye icin uye olan bir cok kisi var, Ozel mesajdan bana ulasmayan kimseye yollamiyorum zaten. Ozelden de sadece belirli bir mesaj sayisini yakalayana yolluyorum. Ayrica anlamadigim nokta da su ben mesajimda Arena-TR de yoneticiyim belirli sartlarla davetiye yolluyorum yaziyorum. Arkadaslar israrla farkli trackerlarin davetiyesini istiyorlar :S Lutfen belirli bir mesaj ve uye tarihi en az bir aylik olan kisiler sadece ozelden istesinler. Onun disinda davetiye yollamiyorum. Kendi sitemizin kalitesini dusunmek zorundayim....

PHUSO

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya kusura bakmayın bu davetiye meselesini anlayamadım davetiyeyi alınca ne yapıyoruz bize ne gibi faydası oluyor anlamadım bunu bana anlatan bir arkadaş varsa lütfen..Kusura bakmayın biraz cahil kaldım.

danger5959

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
immortalize1@hotmail.com

1 tane davatiye yollarmısın lütfen :yes:

mursel1980

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaşlar arena tr davetiyesi varmı acaba eliniz de varsa yollarsanız sevinirim teşekkür ederim çalışmalarınızda başarılar dilerim

mursel1980

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm kardeş bana elinde varsa rica etsem arene devetiye yollayabilir sen çok teşekkür ederim hayatta başarılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...