Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UgurCanS.

Exemplary Сasual Dating Verified Ladies
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
arena-tr davetiyesi isteyen bana özelden mesaj atsın elimde 7 adet davetiye var ama adam gibi kullanacak olanlar 2. Bir hesap için veya 2 gün sonra atılcak olanlar değil...
Sadece özelden mesaj atanlar diğerlerine bakmıyorum...

davetiye bitmiştir ....

mavisakal06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimde 5 adet bitturk, 2 adet turktorrent, 2 adet turknova davetiyesi mevcut.

Arena-tr ve leechturk davetiyesi arıyorum. Bunlardan birini gönderene, ya da biri aracılığı ile göndertene, üçünden de birer tane göndereceğim. ilgilenen olursa mavisakal_____@hotmail.com

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Elimde 5 adet bitturk, 2 adet turktorrent, 2 adet turknova davetiyesi mevcut.

Arena-tr ve leechturk davetiyesi arıyorum. Bunlardan birini gönderene, ya da biri aracılığı ile göndertene, üçünden de birer tane göndereceğim. ilgilenen olursa mavisakal_____@hotmail.com

Belirttiğin tüm sitelerde üyeliğim var fakat kullanmıyorum :D Arena-TR şuan bakımda. Bakım olayı bitsin siteyi kontrol ettiğinde bana PM atarsan davetiyeni atayım.

mavisakal06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belirttiğin tüm sitelerde üyeliğim var fakat kullanmıyorum :D Arena-TR şuan bakımda. Bakım olayı bitsin siteyi kontrol ettiğinde bana PM atarsan davetiyeni atayım.

Teşekkür ederim BEFEGA kontol ediyorum arada. Açılınca pm atarım sana.

ByAtom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rica etsem banada bitane arena-tr davetiyesi atsaydınız çok makbule geçerdi valla. site şuan bakımda değil sanki. :(

vesaire86

Asistan
Reaksiyon puanı
3
15 ARENA-TR davetiyesi dağıtıcam. Şart: 2 adet bu sayfa arkada açıkken alınmış ratiolarıda içeren ekran görüntüsü. Özelden mail adresinizle birlikte birlikte gönderin. Şartı sağlamayan uğraşmasın boşuna.

vesaire86

Asistan
Reaksiyon puanı
3
16 ARENA-TR davetiyesi dağıtıyorum. Şart: 2 adet bu sayfa arkada açıkken alınmış ratiolarıda içeren ekran görüntüsü. Özelden mail adresinizle birlikte birlikte gönderin. Şartı sağlamayan mail kutumu doldurmayın lütfen. (Gönderen arkadaşlar aktif olduğum an gönderiyorum, mail kontolü yapmayı unutmasınlar)

g9genc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vesaire86 nickli arkadaş davetiyemi yollamış, teşekkür ederim.
Not: Spam kutusuna düşüyor, dikkat ediniz..

vesaire86

Asistan
Reaksiyon puanı
3
vesaire86 nickli arkadaş davetiyemi yollamış, teşekkür ederim.
Not: Spam kutusuna düşüyor, dikkat ediniz..

Rica ederim. Bol payalaşımlar diliyorum.

Hasan arkadaşım kusura bakma yeterli torrent aktifliğin yok. Davetiye talebin reddedildi. Yani toplam 2 hesabında 20 gb hareket var yok. 3. Davetiye lüks olur senin için o elindekiler zaten yeterli..

vesaire86

Asistan
Reaksiyon puanı
3
15 ARENA-TR davetiyesi dağıtıyorum. Şart: 2 adet bu sayfa arkada açıkken alınmış ratiolarıda içeren ekran görüntüsü. Özelden mail adresinizle birlikte birlikte gönderin. Şartı sağlamayan mail kutumu doldurmayın lütfen. (Gönderen arkadaşlar aktif olduğum an gönderiyorum, mail kontolü yapmayı unutmasınlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...