Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
7ebejunu.jpg
Mümkünse bende ala bilirmiyim

ration düşük lakin indirip göndermen var bir de SDN üyelik tarihin eski, e-mailini yolla davet atayım

loysanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
davetiye isteyen arkadaşlar mailleriyle birlikte başka herhangi bir torrent sitesindeki üyeliğinin ss'ini gönderirse ancak davetiyeleri gönderebilirim (torrentte aktif olarak upload/download olduğunu göstermesi açısından)

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6

Davet gönderildi.E-posta kontrol..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Beyler ben de tekrar ediyorum.

--Davet için mutlaka torrentte aktif kullanıcı olduğunuzu gösteren bir referans ratio ekran görüntüsü lazım.Bu ekran görüntüsünü PROFİLİNİZE girip alın.
SDN (shiftdelete.net) üyelik tarihi yeni olanlara gönderemiyorum malesef çünkü çoğunlukla sahtekarlık yapılıyor.Çift hesap ,takas,yedek,satış felan filan.

loysanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
davetiye isteyen arkadaşlar mailleriyle birlikte başka herhangi bir torrent sitesindeki üyeliğinin ss'ini gönderirse ancak davetiyeleri gönderebilirim (torrentte aktif olarak upload/download olduğunu göstermesi açısından)

loysanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Qbilay

Asistan
Reaksiyon puanı
7
merhaba arkadaslar

mumkunse bende davetiye alabilir miyim?

qbilay[at]mynet.com

tesekkurler.

bkadri

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Daha önce almıştım evet ama üye olamamıştım istersen mail adresimi deneyip kontrol edebilirsin yeniden davet gönderirsen memnun olurum.

beyaz_siyah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Elinizde davetiye varsa ben de alabilir miyim ? Şimdiden teşekkürler.
CVb2Fzy.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar