Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

feafert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok mu davetiyesi olan isterse bir tane turktorrent ile takas yapabilirim. Gerçi daha fazla davetiyem vardı da temizlik yapmışlar boşa gitti onca davetiye .

sergioss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar, öncelikle böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkürler eskiden böyle şeyler yoktu indirirdik ne bulursak allah ne verdiyse bu davetiye olayı beni bayağı gerdi 2 yıldır bi tane yabancı site var ordan indirmeye çalışıyorum filmleri yardımcı olursanız çok sevinirim, allah rızası için bi davetiye lütfen :)) sergiosoyoglu@hotmail.com

rabaruba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç birşeyi istemedim şu arena-tr davetiyesi kadar :yes: elinde fazla davetiye olan arkadaşlardan davetiye rica edebilirmiyim ne kadar makbule geçeceğini tahmin bile edemezsiniz. ahmetfurkanesen90@gmail.com

jeliboncocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla bende bugüne kadar en çok arena ve türktorrent sitelerini çok istemişimdir ama istekte bulunmama rağmen bir türlü davetiye alamadım :(. Elinde olan varsa bende şunların tadına bakayım :). Şimdiden çok tşklr.

cfrsasmaz@gmail.com

emcezi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstediğim 2 adet davetiye var ve ben bunlara aylardır ulaşamıyorum, Arena-TR ve Turknova.

davetiyesi olan varsa atarsa çok sevinirim. Bitturkde 700GB Uploadım var

bekliyorum onur@joymax.org

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Elimde davetiye mevcut zira fake upload vs gibi hileler yapmayacak arkadaşa yollarım.

SiyahSali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arena tr davetiyesi olan mümkünse rica edilir.

davet linkini mesajla atarsa makbule geçer.Saygılar

ae_hmt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arenaya 5 davetiyem var isteyenler sadece özel mesaj yoluyla mail adresini yazsın konuyu takip etmiyorum buraya yazarsanız dikkate almam ve lütfen başka torrent üyelikleri olanlar yani tecrübeli olanlar istesin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...