Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dizlek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir adet Arena-Tr Davetiye arıyorum arkadaşlar. Davetiye gönderen arkadaş eminim ki pişman olmayacaktır.
Şimdiden Teşekkürler.

l6fnl.jpg
[/URL][/IMG]
Bu Arada elimde 2 adet Turktorrent ve Leechturk davetiyesi vardır. İstiyen arkadaşlar buradan ulaşsınlar.

Mail:dizlek_13@hotmail.com

edepte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
davetiye göndermişsiniz ilginize çok teşekkürler ama 2 gün online olamadığım için fırsatı kaçırdım tekrar istesem sorun olmaz umarım şimdiden teşekkürler. skrlr@live.com

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Merhaba, bir adet arena-tr davetiyesi istiyorum. Mümkünse emin61114@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.
turktorrentte hesabım vardır ratiıo vb. konularda sorun olmaz. caps linktedir.
http://f1303.hizliresim.com/17/p/l9gn6.jpg

Davetiyeni gönderdim.

Elimde bir adet devetiye kaldı.Ratio örneği iyi olana gönderecem.Lakin ratio örneği eklerken karşıdakini mal yerine koyup indirme 1gb-gönderme 15 gb gibi saçma sapan capslar eklemeyin.Normalde bu arkadaşın bile ratiosu birden fazla tracker hesabı olması için kötü .

byrsd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar siyanür.org adminlerindenim davetiye isteyen varsa 5kişiye kadar gönderebilirim. Ama tabi siyanür.org a girip birkaç yorum yaparsanız sevindirici olur, ve tabikide tıklamalar ayrı bir mutlluluk verir :) özelden mesaj atarsanız daha çabuk görme şansım olur

benseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Askeri personelim. Doğuda görev yapıyorum. Tek eğlencem internetten film indirip izlemek. Elinde fazla davetiyesi olan 1 adet gönderirse çok mutlu olurum. Mail adresim: pirate_06_tr@hotmail.com Şimdiden çok teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...