Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yalnizkurtz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arena-tr davetiyesi rica edebilirmiyim teşekkürler
zekaiakdemir@yandex.com

k11ds.png

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4

bende bir adet arena-tr davetiyesi istiyorum ratiolarim biraz düşük ama leechtürkün bir dönem çökmesi ile alakali bitturk de sorunum olmadi hiç bir zaman şimdiden teşekkürler ykaduman@hotmail.com

caglarmalar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

bende bir adet arena-tr davetiyesi istiyorum ratiolarim biraz düşük ama leechtürkün bir dönem çökmesi ile alakali bitturk de sorunum olmadi hiç bir zaman şimdiden teşekkürler ykaduman@hotmail.com

hacı kusura bakmada lafa gırıcem bence o rationu oraya hıc koymayaydın yukledıgın kadar ındırmıssın bıraz daha dusersen elındekınden de olcan hanı bılmıyosan haberın ola

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
hacı kusura bakmada lafa gırıcem bence o rationu oraya hıc koymayaydın yukledıgın kadar ındırmıssın bıraz daha dusersen elındekınden de olcan hanı bılmıyosan haberın ola

hacı kardeşim kusura bakarım dandirik 3 tane siteden 13 ratio paylaşacağıma bunları paylaşırım seni ilgilendirmeyen şeylere burnunu sokmamanı öneririm

caglarmalar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş sen burdan sabahtan akşama kadar yırtınsan sana davetıye yollanır yollanır da ama olay senın oyle bır sıteden atılma noktasına gelıp başka bır sıteye kapak atma çalışmandır

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
kardeş sen burdan sabahtan akşama kadar yırtınsan sana davetıye yollanır yollanır da ama olay senın oyle bır sıteden atılma noktasına gelıp başka bır sıteye kapak atma çalışmandır

aslanım derdin ne senin ? sana ne benim nerden atıldığımdan nereye atladığımdan sen mi veriyorsun davetiyeyi sen kimsin muhtar mısın? ben bittürke 5 yıldır üyeyim uyarı bile almadım hadi işine bak

caglarmalar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslanım derdin ne senin ? sana ne benim nerden atıldığımdan nereye atladığımdan sen mi veriyorsun davetiyeyi sen kimsin muhtar mısın? ben bittürke 5 yıldır üyeyim uyarı bile almadım hadi işine bak

kardeş sana bir şey demıyorum raitoları paylaşmayıp uyelık ıstesen daha mantıklı benım yanımda o ratiolarının hıc bır onemı yok cunku sen sadece ındırmıssın hacı sıteye bır katkın yok ıkısınde de bıt gun tutup torrentı de kaldırmıssın torrencı adam en az 10 gun tutar hatta bazıları 1 sene tutuyor neyse ınsallah verırler kardeş vermezler vermesınler demıyorum ınsallah davetıyenı alırsın

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
kardeş sana bir şey demıyorum raitoları paylaşmayıp uyelık ıstesen daha mantıklı benım yanımda o ratiolarının hıc bır onemı yok cunku sen sadece ındırmıssın hacı sıteye bır katkın yok ıkısınde de bıt gun tutup torrentı de kaldırmıssın torrencı adam en az 10 gun tutar hatta bazıları 1 sene tutuyor neyse ınsallah verırler kardeş vermezler vermesınler demıyorum ınsallah davetıyenı alırsın

adam demiş ki siteden link paylaşın bende paylaşmışım davetiyemi de almışım ratio paylaşın dememiş sen ratio mu istiyosun onları da gönderirim ben sana istiyorsan toplam 7 siteye üyeliğim var çok lazımsa ratio göstereyim yani

caglarmalar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adam demiş ki siteden link paylaşın bende paylaşmışım davetiyemi de almışım ratio paylaşın dememiş sen ratio mu istiyosun onları da gönderirim ben sana istiyorsan toplam 7 siteye üyeliğim var çok lazımsa ratio göstereyim yani

kardeş ben sana derdımı anlatamadım davetıyenı al alma umrumda degıl hatta on tane versınler ama senın ratio sıkıntın oldugun açık sana sadece tavsıyede bulundum ıster uygular ıster uygulamazssın

elturbo

Top-notch Сasual Dating - Living Women
Cezalı
Reaksiyon puanı
0

Ratiom 13 den aşağı hiç düşmedi. Arena davetiyesi verebilecek varsa çok sevinirim. Karşılığında turktorrent verebilirim.

elturbo_1@hotmail.com

dahi1016

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar banada Arena-TR davetiyesi gönderebilirmisiniz. Bende torrent hususunda aktif birisiyim.

k1qnb.jpg

dahi1016

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mümkünse Bende Arena-TR davetiyesi alabilirmisyim. Turktorrentte Ratio:2.37 Yükleme: 641.81 GB İndirme: 271.04 GB

k1qnb.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...