Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Beyler elimde iki davetiye var.Ratio için PROFİLİNİZE GİRİN CAPS ve hız testi caps alıp eklerseniz en yüksek olanlara yollarım çünkü daha önce davetiye verdiğim anlayışsız herifler ya siteye merakından bir kere bakıp daha giriş yapmıyor ya da 10 gb indirip tüyüyor.Ve bu insanlar samimi olsalar neyse diyecem adamlar ''merak etme ratio sorun olmaz''diyen rezillerdi o yüzden kusuruma bakmayın caps şartı ile yollarım

gencler89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daywalkerr rica etsem bana atarmısın o dediğini yapamadım daha önce bi arkadaş gönderdi sagolsun ama rahatsılıkltan kayıt olamadım boşa gitti davetiye bana gönderirsen sevinirim göndersende göndermesende ilkersoyseven@hotmail.com

daywalkerr rica etsem bana atarmısın o dediğini yapamadım daha önce bi arkadaş gönderdi sagolsun ama rahatsılıkltan kayıt olamadım boşa gitti davetiye bana gönderirsen sevinirim göndersende göndermesende ilkersoyseven@hotmail.com

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
bir adet davetiye istiyorum . 1 gbitlik seedbox ım mevcuttur . ayrıca referans için :

hdts :
L3hPt.jpg

leechturk :
hzvdd.jpg

scc :
FH2Cq.jpg

tday :
yvRaO.jpg

tl :
jvTN3.jpg

tt :
SEIYf.jpg

mail adresim hunteralogist@gmail.com . gönderen arkadaşa şimdiden teşekkürler . daha fazla referans gerekir ise özel mesaj ile ulaşabilirsiniz ...

Davetiye gönderildi.
--------------------------

1 adet davetiye kaldı arkadaşınki gibi caps eklerseniz en yüksek ratiolu olana veririm.Çünkü daha önce davetiye verdiklerimden bazıları siteye bir kere giriş yapmış ya da 10 gb indirip kaçmış o yüzden

pvsirius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başarısız
notification_close.gif
Geçersiz e-posta adresi. Click here to go back

başka mail varsa tekrar denerim

Başarılı
notification_close.gif
Teşekkürler , Davetiye gönderilen adres: siserhatli@hotmail.com
davetiyen yollandı

başka mail varsa yollayım bunu kabul etmedi

ARKADAŞLAR BU MAİL VERENLERİN HİÇ BİRİNİ KABUL ETMEDİ SİSTEM BAŞKA MAİLLERİNİZ VARSA ONLARA YOLLAMAYA ÇALIŞAYIM...

cgunhan@hotmail.com adresine gönderirsen çok sevinirim. Teşekkür ederim.

eurasta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Davetiye gönderildi.
--------------------------

1 adet davetiye kaldı arkadaşınki gibi caps eklerseniz en yüksek ratiolu olana veririm.Çünkü daha önce davetiye verdiklerimden bazıları siteye bir kere giriş yapmış ya da 10 gb indirip kaçmış o yüzden

teşekkürler daywalkerr :)

cevher21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arena-tr davetiye lütfen kaç gündür bekliyorum.Evdeyim pc sürekli açık paylaşım yapabilirim
moonstar-90@hotmail.com

gönderdim arkadaşım hayırlı olsun

ben de istiyorum.

gönderdim arkadaşım hayırlı olsun

davetiyen gönderildi

dostum sanada gönderildi
benden bu kadar arkadaşlar ilerde davetiye birikince bir daha yolarım.

serkans1

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar