Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hackerbeen-x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.A. Aranıza yeni katıldım bu leechturk e vip üye oldum ama bilgiler gelmedi gelirse burada davetiye paylaşımı yapacağım.Eğer mümkünse elinde davetiye olan varsa gönderirse sevinirim. beyoglubijuteri@hotmail.com .Şimdiden teşekkürler.

UykuJu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 adet arena-tr davetiyem var. shbzumut@gmail.com mailime mail atın yollayayım. TORRENT bilgisi olanlar yazsın lütfen, 2 gün sonra ban yiyecek olanlar atmasın yazık etmesinler.

ayhans38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadasım merhaba ben 6 yıldır torrent alemının ıcındeyım ,turktorrent.biz ve leechturk te torrent paylaşımları yapıyorum fakat bu soylediğim 6 yıl boyunca bir tane bile arena-tr davetiyesi bulamadım.İnternet üzerinden hep davtiye paylşımları var dediler her dedikleri yer başvurdum fakat bir sonuç alamadım.Bunun içinde başvurmadım bir daha.Bugün bir bakayım dedim ve sizin yazınızı gördüm.Daha dün yazmışşınız çok erken ve şansımı deneyim dedim eğer ki gönderirseniz çok sevinicemm gerçekten çok işime yarayacaktır ve bende ilerde benden bekleyen kişilere davetiye paylaşımı yapacağıma emin olabılrsın teşekkürlerr...
email adresim : ayhans_38@hotmail.com

benim arena-tr davetiye isteğimi görün lütfen gerçekten çok ihtiyacım var..
ayhans_38@hotmail.com

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
arkadasım merhaba ben 6 yıldır torrent alemının ıcındeyım ,turktorrent.biz ve leechturk te torrent paylaşımları yapıyorum fakat bu soylediğim 6 yıl boyunca bir tane bile arena-tr davetiyesi bulamadım.İnternet üzerinden hep davtiye paylşımları var dediler her dedikleri yer başvurdum fakat bir sonuç alamadım.Bunun içinde başvurmadım bir daha.Bugün bir bakayım dedim ve sizin yazınızı gördüm.Daha dün yazmışşınız çok erken ve şansımı deneyim dedim eğer ki gönderirseniz çok sevinicemm gerçekten çok işime yarayacaktır ve bende ilerde benden bekleyen kişilere davetiye paylaşımı yapacağıma emin olabılrsın teşekkürlerr...
email adresim : ayhans_38@hotmail.com

benim arena-tr davetiye isteğimi görün lütfen gerçekten çok ihtiyacım var..
ayhans_38@hotmail.com

İnan olsa davetiye verirdim geçenlerde özel mesajla istediler dedim kullanacaksan kodu vereyim bin türlü yalan neyse gene de davetiye verdim ,adam şuana kadar bir kere giriş yapmış böyle adamlar yüzünden zerre ilerliyemiyoruz zaten yalan dolan

Davetiyem olursa zaten buradan gönderiyorum 3 aya kadar anca gelir.

ayhans38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşşekkur ederim eger davetiye gelirse aklının bi köşesinde beni unutmassan sevinirim konuya msj attıgın için de ayrıca tessekur ederım hıc degılse sallamamazlı yapmadın sagolasın..

cinliserkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bittürk davetiyesi isteyen varmı 1 adet davetiye var ilk cevaplayana yollarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...