Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
10mbit net kullanıyorm bana da atarsanız sevinirim..

merhaba,

mail adresinizi yazmamışsınız

---------- saat 14:55 eklendi ---------- önceki mesaj saat 14:53 eklenmişti ----------

NetLimitsiz kullanıyorum. Yani 8Mbit'e kadar çıkabiliyor hız. Eğer elinde hala davetiye var ise ve gönderirsen sevinirim;) mgunes8@gmail.com

merhaba,

davetiyenizi gönderdim

---------- saat 15:16 eklendi ---------- önceki mesaj saat 14:55 eklenmişti ----------

merhaba,

Arkadaşlar elimdeki davetiyelerin bir kısmını dağıttım.Elimde 10 adet davetiye kaldı. Bu 10 davetiyeyi aşağıda belirttiğim ve biraz da olsa adil olduğunu düşündüğüm şekilde dağıtmak istiyorum.(Çünkü bu şekilde en son isteyenlere göndermiş oluyorum)

Torrenturkey,LeechTurk,Bitturk,Turktorrent sitelerinden birisine
üye iseniz bana o siteden mesaj gönderin.Nick name buradaki ile aynı : ring. Bana buradan bildirin.Ben de o sitedeki rasyonuza bakayım iyi bir rasyonuz varsa Arena için size davetiye göndereyim.
Internet hızınız bence önemli değil,paylaşımcı olmanız önemli olan.

Not: Ben Arena site yönetiminde değilim sadece birikmiş davetiyelerimi dağıtıyorum.

Kolay gelsin

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
eğer davetiyesi olan varsa bende isterim
teşekkürler
hades79@windowslive.com

Davetiyeniz hades79@windowslive.com e başarıyla gönderildi

---------- saat 16:45 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:43 eklenmişti ----------

Arkadaşlar benden davetiye isteyenler için yukarıda gönderme kuralını yazmıştım.Lütfen orada belirttiğim şekilde bana ulaşın.Ve lütfen rasyonuz 1 in altındaysa mail atmayın.
Not Aynı zamanda buraya da mesaj bırakırsanız takip edebilirim.
Kalan davetiye sayısı : 9

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Bende fırıl fırıl davetiye arıyordum Arena-TR için. Boşuna uğraşmayın bence daha şimdiye kadar aradığım hiç bir şeyi bulamadım. Ne varsa yabancı torrentlerde

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bende fırıl fırıl davetiye arıyordum Arena-TR için. Boşuna uğraşmayın bence daha şimdiye kadar aradığım hiç bir şeyi bulamadım. Ne varsa yabancı torrentlerde

merhaba,

Ben elimde kalan 9 davetiyeyi dağıtmak istedim.Ancak neye göre dağıtacaksınız bu belli değil. Genelde siteye girince en son istekte bulunanlara gönderiliyor. Bu da daha önce isteyenlere haksızlık oluyor.Ama daha önce istekte bulunanlardan kimlere gönderilip gönderilmediği de bilinmiyor.
Davetiye dağıtımı için bir düzen olsa ona uyulsa ne güzel olurdu.Ama gördüğüm kadarı ile yok.Ben de kemdimce bir dağıtım yapayım en azından biraz adil olsun dedim. Bu nedenle de bir önceki sayfada yazdığım koşulu öne sürdüm.Bu koşula uyan hades79 arkadaşa da davetiyesini gönderdim.
Burada şimdiye kadar 6 davetiye dağıttım 4 arkadaşımız aldılar 2 arkadaşımız ise davetiyeleri gönderilmesine rağmen hala bekliyor gözüküyor. (uzman.bil@hotmail.com ve mgunes8@gmail.com) bu arkadaşlar yarın da davetiyelerini almazlarsa iptal edip yeniden başka arkadaşlara gönderirim.
Davetiye isteyen arkadaşlar elimde 9 adet kaldı.Lütfen bir önceki sayfada yazdığım yazıyı okuyun.Bahsettiğim sitelerde rasyosu 1 üzerinde olan 9 arkadaşa davetiyelerini göndereceğim.

mbrain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba,

Ben elimde kalan 9 davetiyeyi dağıtmak istedim.Ancak neye göre dağıtacaksınız bu belli değil. Genelde siteye girince en son istekte bulunanlara gönderiliyor. Bu da daha önce isteyenlere haksızlık oluyor.Ama daha önce istekte bulunanlardan kimlere gönderilip gönderilmediği de bilinmiyor.
Davetiye dağıtımı için bir düzen olsa ona uyulsa ne güzel olurdu.Ama gördüğüm kadarı ile yok.Ben de kemdimce bir dağıtım yapayım en azından biraz adil olsun dedim. Bu nedenle de bir önceki sayfada yazdığım koşulu öne sürdüm.Bu koşula uyan hades79 arkadaşa da davetiyesini gönderdim.
Burada şimdiye kadar 6 davetiye dağıttım 4 arkadaşımız aldılar 2 arkadaşımız ise davetiyeleri gönderilmesine rağmen hala bekliyor gözüküyor. (uzman.bil@hotmail.com ve mgunes8@gmail.com) bu arkadaşlar yarın da davetiyelerini almazlarsa iptal edip yeniden başka arkadaşlara gönderirim.
Davetiye isteyen arkadaşlar elimde 9 adet kaldı.Lütfen bir önceki sayfada yazdığım yazıyı okuyun.Bahsettiğim sitelerde rasyosu 1 üzerinde olan 9 arkadaşa davetiyelerini göndereceğim.

Turktorrent'ten pm attım. Ratio 1.55

hamsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba ring bende davetiye alabilir miyim adres guven_m88@hotmail.com bitturkten mesaj atıyorum birazzdan
ratio: 1.51
bitturk isim: kolotoure
teşekkürler

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
merhaba ring bende davetiye alabilir miyim adres guven_m88@hotmail.com bitturkten mesaj atıyorum birazzdan
ratio: 1.51
bitturk isim: kolotoure
teşekkürler

merhaba,

Davetiyeniz guven_m88@hotmail.com e başarıyla gönderildi
güle güle kullanın

---------- saat 23:55 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:44 eklenmişti ----------

merhaba,

Arkadaşlar. "bana da davetiye gönderir misiniz" diye bana yazılan veya bana özelden atılan mesajlara göre davetiye göndermiyorum.Davetiyeyi ne şekilde göndereceğimi belirten açıklamaları 3 kez yazmak zorunda kaldım.Lütfen açıklamalarıma uygun olarak benden davetiye isteyiniz.Açıklamamda belirtilen koşula göre benden davetiye isteyen arkadaşlara davetiyelerini gönderdim.
Kalan davetiye sayısı : 7

firefox4ever

Profesör
Reaksiyon puanı
41
davetiye için üye olanlara göndermeyin davetiyeyi kaptıktan sonra kayboluyolar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...