Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Davetiyesi olan varsa lütfen göndersin.İsteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü.:blushing:

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Bence bir arkadaş bende davetiye var isteyen vereceğim diyene kadar buraya boşuna mesaj yazıp durmayın, kimse kimseye davetiye atmıyor. :) Davetiyesi olan arkadaşlardan biri gelip davetiye vericem şu kadar kişiye diyene kadar sadece mail adreslerinizi listelemiş olduğunuzu düşünüyorum...

ARETEAS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi müslüman kardeşimiz bizede agönderse pek seviniriz ya
hisar_geris.28@hotmail.com

slimshqdy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pm atan internet hızı (upload hızı) yüksek olan 1 kişiye davetiye gönderebilirim. 1mbit bağlantı ile bu siteye üye olmanızın hiç bi faydası olmaz size. internet hızınızı yazmayı unutmayın.

enternight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar her ay rapidshare premium alıyorum bana zamunda davetiyesi yollıycak olan arkadaşa kullanıcı adı şifre verebilirim ortak kullanmak ve kimseye vermemek şartıyla, gönderebilecekler eklesin lütfen "enter666night@msn.com" sadece gönderecekler eklesin düzenbazlar değil..."

mythicalmg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pm atan internet hızı (upload hızı) yüksek olan 1 kişiye davetiye gönderebilirim. 1mbit bağlantı ile bu siteye üye olmanızın hiç bi faydası olmaz size. internet hızınızı yazmayı unutmayın.

NetLimitsiz kullanıyorum. Yani 8Mbit'e kadar çıkabiliyor hız. Eğer elinde hala davetiye var ise ve gönderirsen sevinirim;) mgunes8@gmail.com

by-erkam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben 1 haftadır uğraşıyorum ama davetiye veren yok .yeni bir teklifle tekrar istiyorum arena-tr davetiye verene bitturk.net davetiyesi vereceğim
erkam_aydin@mynet.com

jaguar42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben daha once arenatr uyesıydım raito dusuklugunden bamlandım yenıden sıteye gırıp elimdekıleri paylasıp ve duzenlı bır sekılde bu sıteyı kullanmak ıstıyorum arenatr yonetımı bana bır sans daha verırse pısman olmayacaksınız lutfen bu sıtenın degerını daha sonra anladım sımdıden tesekkurler herkese

onur086

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DostLar merhaba Arena-Tr ye davetiye rica edebilirmiyim varsa elinizde pm atarmsnz kaç zamndır arıorum :(

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar ben 1 haftadır uğraşıyorum ama davetiye veren yok .yeni bir teklifle tekrar istiyorum arena-tr davetiye verene bitturk.net davetiyesi vereceğim
erkam_aydin@mynet.com

merhaba,

Davetiyenizi gönderdim.Güle güle kullanın.

---------- saat 23:58 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:54 eklenmişti ----------

ustam rica etsem banada davetiye gönderebilirmisin?
uzman.bil@hotmail.com

merhaba,

Davetiyenizi gönderdim güle güle kullanın.

---------- 26-01-2010 saat 00:02 eklendi ---------- önceki mesaj 25-01-2010 saat 23:58 eklenmişti ----------

sınırsız 8mbit net kullanıyorm atrsn sevinirim
blade_melih132@hotmail.com

merhaba,

Davetiyenizi gönderdim güle güle kullanın

suvaritakimi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
davetiye kaldıysa banada gönderebilirmisiniz arkadaşlar.. serdar1983(at)msn.com

attorney

Doçent
Reaksiyon puanı
18
bi tane ben alabılırmıyım 8 mb netım var herr.celik@gmail.com

tuncay23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lütfen bende alabilirmiyim bi davetiye çok acil ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.

hook82

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir haftadır bir davetiye alamdık.Bir haftadır siteyi takip eidyorum bir iki kişi davetiye aldı diğer arkadaşlar ve be halen bekliyoruz.
Arkadaşlar madem konu açtınız.Biraz hereket görsek (davetiye alımlarında) daha iyi olmazmı.
Yada tahminim davetiye alan bir daha bu siteye girmiyor......Lütfen arkadaşlar davetiye alan arkadaşlar. Davetiye isteyen arkadaşlara yardımcı olsunlar..(eraksoy @ gmail.com)

Başarılı
Teşekkürler. Davetiyeniz eraksoy@gmail.com e başarıyla gönderildi. hayırlı olsun arkadasım .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...