Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sahinkuru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
varsa bir adette ben istiyorum teşekkürler şimdiden.

sahinkuru[at]gmail.com

shadowiks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Davetiye yollayabilecek arkadaşlar varsa bende bir adet Arena-TR davetiyesi isteğinde bulunmak isterim.

Net hızım 8MBit download'dan sonra dosyaları haftalarca seed'de tutuyorum.

Hatta başka torrent sitelerine üye olup davetiye gönderebilecek arkadaşlar o sitelerinde davetiyelerini gönderebilirlerse sevinirim.

E-mail adresim: shadowiks@gmail.com

Şimdiden teşekkürler...

The_Ghost38

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bende arena davetiyes mevcut isteye arkadaşlar http://www.speedtest.net/ sitesine girsn begin test e tıklasn net hızı çıkacaq ordan 1.ciye copy falan azyıo ona tıqlarsanz otomatqman kopyalama hafızasına alıo onu bana özel msj olaraq göndern net hıznzn kaç old. baqmam lazım ona göre göndercem bide seed te kalabişeceqler yazsn lütfennn

maxi_rocker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bende arena davetiyes mevcut isteye arkadaşlar http://www.speedtest.net/ sitesine girsn begin test e tıklasn net hızı çıkacaq ordan 1.ciye copy falan azyıo ona tıqlarsanz otomatqman kopyalama hafızasına alıo onu bana özel msj olaraq göndern net hıznzn kaç old. baqmam lazım ona göre göndercem bide seed te kalabişeceqler yazsn lütfennn

Hocam özelden ulaştım sana, ilgilenirsen sevinirim.

The_Ghost38

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Maxi _Rocker ARENA-TR davetiyen Gönderildi hayırlı olsun arkadaşlar biraz sabredin elimde çok davetiye olcak sizlerede göndercem sabredin

Gönderildi xDxDxDxD

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Ben bu, bu kadar zamandır bekliyenlere inanmıyorum. Kardeşim gerçekten isteseydiniz takip ederdiniz ki her bayram hemen hemen tüm torrent sitelerinin üyelikleri açılıyor.

Arkadaşın biri konu açıyor "falan site üyelikleri açık" diye; biri altına, ama hemen altın yani sonraki sayfaya falan değil, "ben de bir davetiye alabilir miyim" diyor. :D

Lucifer17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bana hala davetliye gelmedi 3 kere davet istedim.
muratuysal_@windowslive.com

davy jones

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bana davetiye gönderilmiş ama mailime geç baktığımdan iptal oldu lütfen bna da gönderirmisiniz tekrardan

rizza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Davetiye sahibi arkadasim banada 1 tane torrent-arena.com davetiyesi yollarmisin!

---------- saat 09:03 eklendi ---------- önceki mesaj saat 09:02 eklenmişti ----------

Davetiye sahibi arkadasim banada 1 tane torrent-arena.com davetiyesi yollarmisin!
rizza017@hotmail.com

eozdeniz1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eozdeniz1907@gmail.com davetiye alabilirmiyim?
639701945.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...