Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RapperKabus

Öğrenci
18 Eylül 2012
9
0
1
Bende Davetiye Rica Edebilir Miyim? Teşekkürler :) Rapper_Kabus@hotmail.com

id6eqw.jpg

avianca

Öğrenci
19 Ekim 2012
31
0
0
arkadaşlar davetiye isteyenler pm yoluyla hız testi görüntüsü ve kullandığı bir trackerin ratio bilgisini yollasın.
not: aynı nick e sahip tracker ve sdn üyelikleri ilk dikkate alınır. 10 adet davetiye var. çabuk olun.

bluemax

Öğrenci
22 Mart 2013
6
0
0
Merhabalar;

Türkiye deki birçok Torrent Sitesinin aksine hedeflerimizi açılmadan önce yönetim kadromuzla birlikte belirledik. Hiçbir işimizi şansa bırakmadan yoğun çalışma tempomuzla “ Daha iyisi nasıl yapılır ? “ ilkesini benimseyerek misyonumuzun ilkelerini düzenledik.

Üye Alımımız açık… Üye olan her kişiye 5 adet davetiye ve 10GB Upload Kredisi ekleniyor. HDTurk Rip Grubumuz sizler için değerli zamanlarından çalarak Rip yaparak hizmetlerini sunmaktadır. Sitemizde Görev almak isteyenler için gerek DJ, gerek Ripper, gerekse uploader olmak üzere Kapımız sonsuza kadar açıktır. Yöneticilerimiz sürekli aktif olmakla beraber, sizleri en hızlı biçimde anlayıp, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilecek kapasiteye sahip niteliktedirler.

Eğer sizde biran önce aramızda yerinizi almak istiyorsanız http://www.hdturk.org/ bekleriz…

” Güncel Paylaşımın Tek Adresi ” diyerek çıktığımız bu yolda sizleride aramızda görmekten onur duyarız. Gelin çıktığımız bu yolculuğumuza sizde katılın.

http://hdturk.org/signup.php?

Sevgi Ve Saygilar HDTurk.org Yönetimi.
http://hdturk.org/signup.php?

ae_hmt

Öğrenci
6 Ocak 2009
63
0
0
arenadan davetiyem var iptorrents torrentleech ve torrentday davetiyesi ile takas edebilirim pm ile ulaşın lütfen..

erdemexi

Öğrenci
7 Temmuz 2013
33
0
6
arkadaşlar bugun arena tr açılınca davetiyelerimi dağıtacagım tam olarak sayısını hatırlamıyorum 5-10 civarı olması lazım davetiye isteyenler buradan yazsın öncelik bşka sitelerdeki hesaplarının resimlerini koyan kişilerdedeir kalırsa yazan diğer kişilere de yollarım

posydon

Öğrenci
5 Nisan 2012
32
0
0
arkadaşlar bugun arena tr açılınca davetiyelerimi dağıtacagım tam olarak sayısını hatırlamıyorum 5-10 civarı olması lazım davetiye isteyenler buradan yazsın öncelik bşka sitelerdeki hesaplarının resimlerini koyan kişilerdedeir kalırsa yazan diğer kişilere de yollarım
bu site kapandi mi ne oldu. lutfen davetiye gonderirmisin,. .3dtorrents.org'daki uyeligim email: eskas91@abv.bg
2ptrvit.jpg

boras06

Öğrenci
15 Temmuz 2013
19
0
1
arrkadaslar sıte bakımdaydı cıkmıs ama gırerken sıfre sıfırlama ıstıyo..o ekran ıse maıl ıstıyo yazıorm ama hatalı deyıp duruyo kafayı yedırttı.dogru maıl ama acmıyo sıfırlamıo gıremıorm onca upload uyelık war sorun su kı yonetıme de maıl atamıorm..baya da davetıyeım wardı yardımcı olun herkse davetıye gırersem 10 tane falan wardı

cenk1888

Öğrenci
12 Aralık 2012
5
0
0

bende alabilir miyim rica etsem cenk1888@gmail.com

bu da üye olduğum torrent sitesi. teşekkürler.

q9kyy.jpg

danceinthedark

Doçent
9 Şubat 2013
536
0
0
Arkadaşlar arena tr nin yetkililerine nasıl ulaşabilirim. Üyeliğimle ilgili bir sorun yaşıyorum ve siteye giriş yapamıyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arrkadaslar sıte bakımdaydı cıkmıs ama gırerken sıfre sıfırlama ıstıyo..o ekran ıse maıl ıstıyo yazıorm ama hatalı deyıp duruyo kafayı yedırttı.dogru maıl ama acmıyo sıfırlamıo gıremıorm onca upload uyelık war sorun su kı yonetıme de maıl atamıorm..baya da davetıyeım wardı yardımcı olun herkse davetıye gırersem 10 tane falan wardı
Hocam aynı sorun bendede var sanırım genel bir problem düzeltirler inşallah

ae_hmt

Öğrenci
6 Ocak 2009
63
0
0
şifremi unuttum kısmından yeni şifre alacaksınız daha sonra değiştireceksiniz ben girdim fakat davetiye sistemi çalışmıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...