Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Daywalkerr

Asistan
29 Temmuz 2012
307
6
18
Davetiye var lakin iyi ,diğer iyi bir torrent sitesindeki üyeliğine girip profilden caps alana ve hız testi sonucunu ekleyene verebilirim.

eyozdem

Öğrenci
3 Mayıs 2009
17
0
1
mscxu.jpg

Rica etsem bana arenatr davetiyesi yollayabilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler...

eyozdem@hotmail.com

Ahbârî

Dekan
6 Ekim 2009
6,274
346
263
bende birkaç tane var. takas edebilirm. şu an bittürk,türktorrent,leechtürk ve arenatr dışında birşey mümkünse :) pm atabilirsiniz.

vesaire86

Asistan
23 Kasım 2010
130
3
18
mscxu.jpg

Rica etsem bana arenatr davetiyesi yollayabilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler...

eyozdem@hotmail.com

Teşekkürler , Davetiye gönderilen adres: eyozdem@hotmail.com

- - - Mesaj Güncellendi - - -

lütfen bende arena-tr davetiyesi arıyorum elinde davetiye olan varsa mail atabilirmi..
zafer135@hotmail.com
zamunda ve 0.arena üyeliklerim var ama türkçe içerik yok denecek kadar az..

Teşekkürler , Davetiye gönderilen adres: zafer135@hotmail.com

Teşekkürler , Davetiye gönderilen adres: muratsmsek14_67@outlook.com

elimdeki turktorrent davetiyesi-davetiyeleri ile takas etmek üzere arena-tr davetiyesi arıyorum.... rudegin@gmail.com ...

Daha önce kullanışmış e-posta adresi. Click here to go back

Lütfen davetiye isteme kurallarını okuyun. Sonra neden göndermiyorlar demeyin. Bol forumlar.

asderin

Öğrenci
6 Eylül 2012
19
0
0
Daha önce kullanışmış e-posta adresi. Click here to go back

Lütfen davetiye isteme kurallarını okuyun. Sonra neden göndermiyorlar demeyin. Bol forumlar.

Hacı senin davetiye gelinceye kadar ben işimi görüp çoktan üye oldum, e-postanın daha önce kullanılmış olması ondan. Davetiyeni cebine kat paşa paşa dön.Kurala gerek yok...

vesaire86

Asistan
23 Kasım 2010
130
3
18
Hacı senin davetiye gelinceye kadar ben işimi görüp çoktan üye oldum, e-postanın daha önce kullanılmış olması ondan. Davetiyeni cebine kat paşa paşa dön.Kurala gerek yok...

Arkadaşım öncelikle davetiye isteyen sizsiniz farketmesenizde. Elinde olanlarda forum kuralları çerçevesinde davetiye paylaşımı yapıyorlar. Beğenmiyorsanız forumu ve kurallarını girmek ve davetiye istemek zorunda değilsiniz. Bol forumlar.

Arkadaşlar Rica etsem bana arenatr davetiyesi yollayabilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler...

halilrahman28@hotmail.com

Davetiye gönderilen adres: halilrahman28@hotmail.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...