Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugur.de

Öğrenci
25 Kasım 2011
32
0
6
arena-tr karşılığı torrentday davetiyesi gönderebilirim. ugur902@gmail.com

g7hqj.png

XSeZeRiX

Öğrenci
6 Kasım 2011
4
0
0
uzun süredir bir sürü foruma yazdım kimse göndermek zorunda değil tabi herkesten ALLAH razı olsun ama davetiye kodu isteyipte alanlar paçayı yırttım düşüncesiyle kimseye yardım etmiyor yazık başka torrent sitelerine bir şekilde üye olan kişiler karşılıklı davetiyeyle işi çözüyorlar ama torrent hesabı olmayanlar ne yaparsa yapsın değilmi,diyecek bişey yok:huh::glare:

adem392

Öğrenci
27 Kasım 2012
1
0
0
Herkese selamlar..Arena-tr davetiyesi olandan ben de rica ediyorum.Torrent geçmişim bayağı var.İlk acı tecrübem arena-tr de olmuştu ama artık işi öğrendim.Bunlar da benim diğer torrent sitelerinden ratio ve upload değerlerim : Mail adersim de adem392_61@hotmail.com.Davetiye gönderen olursa çok sevinirim çünkü arena-tr benim ilk göz ağrımdı :D
26574055.th.png
[/URL] [/IMG]

rapse

Öğrenci
27 Kasım 2012
3
0
0
Merhaba arkadaşlar elinde ''Arena TR'' davetiyesi mevcut olan varsa eyer rica etsem bana göndere bilirmi???
Çocuklarım için istiyorum çizgifilim, belgesel, oyun vb. şeylerden yararlanabilmek için diger torrent'lere göre ''Arena TR'' nin daha kaliteli olduğunu ve davetiyelerin çok zor elde edilebildiğini biliyorum. Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşa şimdiden çok ama çok teşekkür ederim.
skaplanserap@hotmail.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...