Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zarti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Bende Arena-TR Davetiyesi rica ediyorum.Gönderecek arkadaşa şimdiden çok teşekkür ederim:).

--- Mesaj Güncellendi ---

yus.aslan@hotmail.com

35Angel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
melek-duran@windowslive.com bende alabilirmiyim lütfen birde bu davetiye için arkadaşlarımız bişeylerden fedakarlık ediyormu yani bizim için bilgisayar başında fazla zaman geçirmek para ödemiş olmak falan umarım zr bişey değildir. sağolun şimdiden.

SStinGG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Elimde 8 adet davetiye bulunmaktadır.Lütfen davetiye isteyen kişiler speedtest linkini ve msn adresini yazarak ö.z mesaj atabilirler...

EndlessFeed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu an evde olmadığım için speedtest yollayamıyorum.Ama bağlantım 8mbit sınırsız.Son 1 ayda takıldığım 2 sitedeki accountlarım şu şekilde.Kaliteli bir platformda bulunmak istiyorum davetiye yollarsanız sevinirim. tansucengiz@hotmail.com
16le2w1.jpg

SStinGG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şu an evde olmadığım için speedtest yollayamıyorum.Ama bağlantım 8mbit sınırsız.Son 1 ayda takıldığım 2 sitedeki accountlarım şu şekilde.Kaliteli bir platformda bulunmak istiyorum davetiye yollarsanız sevinirim. tansucengiz@hotmail.com
16le2w1.jpg

Davetiyenizi Gönderdim.Hit&Run Yapmamanız Dileğiyle :)

Son 7 Arena-Tr Davetiyesi Kalmıştır.

mirinkirin89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benimde elimde bittürk ve turk torrent.eu üyeliklerim var ama yeteri kadar memnun değilim . turktorrent ratiom 4.38 internet hızım 20 mbit indirme hızı 2-3 mbit ... Arena-tr davetiyesini istiyorum şimdiden teşekkürler.

mirinkirin89@mynet.com

unforgiven119

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sitede aktif olacak,ratio yu yüksek tutacak bir kişiye arena davetiyesi gönderebilirm

canovic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lütfen arena-tr davetiyesi alabilirmiyim hem bitturkte hemde turktorrentte aktifim resim isteyene koyabilirim şimdiden teşekkür ederim...
can_1053@hotmail.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...