Arda, dünya yıldızlarını solladı!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
685920100313011022161.jpg

’Best-footballer.of-world.net’te gerçekleştirilen oylamada Ronaldo, Messi, Rooney, Kaka, Torres gibi ünlü yıldızların arasında kendisine yer bulan Arda, Gerrard, Totti, Ronaldinho, David Villa, Iniesta, Ribery gibi isimleri de geride bırakmayı başardı.

Öte yandan listede Bundesliga ekiplerinden Werder Bremen’de forma giyen Türk asılı futbolcu Mesut Özil de bulunuyor.

KAYNAK

Son durum...

1osxw2.jpg

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Böyle gereksiz oylamaları ne diye yaparlar anlamam anca birileri egolarını tatmin etsin dursun işte :)

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
haydi beyler oylar arda'ya. hep onlar desteklerken iyi birbirlerini. biraz da biz kendimizi destekleyelim.

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Bu oylamalar hiç de gereksiz değil. O listeye girebilmek herkesin harcı değil. Ardayı pek sevmesemde koskaca Türkiyeyi temsil ettiği için desteklerim yani..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Nefret ediyorum şu fanatiklikten ya.

Olaya listede bir de Türk oyuncumuz da var diye bakın. Elin adamı hazırlıyor bu listeyi.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Nefret ediyorum şu fanatiklikten ya.

Olaya listede bir de Türk oyuncumuz da var diye bakın. Elin adamı hazırlıyor bu listeyi.

Fanatiklikten bahsetmiyorum. Bu liste yalnızca internet kullanım oranının fazlalığına göre değişiyor. Yoksa Mesut Özil'in Gerrard dan, Rooney'den daha iyi futbolcu olduğunu söyleyebilecek dünya üzerinde 1 tane insan var mıdır sence?
Xavi , David Villa, Drogba ve diğerlerinden bahsetmedim bile. Tabii hepsi halt etmiş Mesut un yanında değil mi? :)
Bizde gurur duyuyoruz Türk oyuncularımızla elbette. Ama oy verenlerin %90 ı Türk olursa çıkacak sonuç böyle olur tabii..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Kişilerinin görüşlerine göre değişir. Belki Rooney'den daha iyidir adam bazılarına göre. :)

Messi iyidir, Rooney iyidir vs. Arda da iyi olduğu için girmiş listeye. Kazanması ya da kaybetmesi önemli değil. Pazarlama açısından da internet ortamı büyük bir dünya.

alp1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önemli olan o listeye aday gösterebilinmek demekki iyilermiş ama bu devleri sollama işinde türk olmasının payı var

dediğim gibi listeye girmek önemli

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Acaba beni Handikap'ıda listeye alırlar mı, rica etsem yetkililerden.
Topu ayağımda üç kere sektirebiliyorum...:crying: :D

Ama kaptanıma helal olsun. 16455'ten oylarında artışla(204 oy) 16659'a çıkmış durumda.

Yabancı Futbol sitelerinin listelerine girmek bile gurur verici helal olsun...:flowers:

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Bir Türk futbolcunun O listeye girebilmesi bile gurur verici Ülkemizin Bugünkü Dış Dünyada Algılanmasına Bile Pozitif Etki verebilir Son günlerde yaşadığımız Sözde ermeni meselerinden Ziyade başka yönlerimizle tanınmamızı sağlıyabilir.

Yinede İsteyen istediğine verir. Sonuçta Bu listede Arda Olmasa Messiye vericektim Yada Mesut özil'e Bazıları yetenek hakkında tartışmış Rooney bir Yetenek ancak Ben nefret ediyorum Sadece Yeteğeni var diye Roneey'e oy veremem Çünkü antipatik bana göre. Onun için İsteyen istediğine oy atmakta Özgürdür Boşa Fanatik duygularınızı Burada Yazıp Çizip konuşmayın.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Adamı listeye oylansın diye koymuşlar. Onuda biz koydurmadık ya. Koymuşlar ki adamların gözünde bi yıldız. Bizede destek olmak düşer. Köstek değil.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Birileri çok güzel tatmin etmiş egolarını. Bu site Türkiye'den yayınlanan bir Türk'ün hazırladığı bir sitedir. Araştırın görün :)
Yoksa Mesut un Arda nın esamesi okunmaz böyle bir listede..

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
ronaldinhodan sonrası yalan geliyo bana

alp1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birileri çok güzel tatmin etmiş egolarını. Bu site Türkiye'den yayınlanan bir Türk'ün hazırladığı bir sitedir. Araştırın görün :)
Yoksa Mesut un Arda nın esamesi okunmaz böyle bir listede..

gurur duymak varken ndn bozuyosnki sen mutluda olamassın çok önemli biş almadıktan sonra olsun yinede aday ardanın arshavinden bir farkı yok

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
gurur duymak varken ndn bozuyosnki sen mutluda olamassın çok önemli biş almadıktan sonra olsun yinede aday ardanın arshavinden bir farkı yok

Boş beleş haberler uydurup bir yalanın nesi ile gurur duyayım? Keşke bu kadar iyi olsalar, bu tür listelere girebilseler. Ama biz onları böyle yalanla dolanla şişirdikçe daha iyi olmak için çalışma ihtiyacı duymayacaklar hiç bir zaman.

alp1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sende haklısında kardeşim mesut zaten türk değil bnm gözümde gerçi haklı sebebleri var o istiyosa birinci olsun yinede bir alman bence

iffhsyede aday gösterildi birincilik yalan ama bunu herkes biliyo ama o kdrda kötü değiller yani tek sorunları bu ülkede yetişmek ingilterede yetişseydi görecektin onu o alt yapılar onlara verilen değerler burda yok mesela herkes terrynin ne yaptığını biliyo ama
sadece araştırılıyo adam sinem diye birisi ile çıkıyo romantik davranışlar sergiliyo spor programlarında eleştiriyo şimdi hangisi daha rahat

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Arda Bu Oyuncular Kalitesindemi Ki :)

Vay Beee

Oyumu Fernando Torres'e Verdim Bana Göre Dünyanın en iyi Futbolcusu

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Bizler yabancı hayranlığımızla onlara oy verelim gerisi dokunuyorsa bazı değerlerimize, varsın sevenleri oyları onlara versin...Uefa'ya röportaj veren en fazla asist raporunda adı geçen izlenen bir futbolcuyu her alanda linç edelim bize yakışan bu...

Herşey tekelimizde klavyenin arkasından küçük dağları yaratır gerektiğinde büyük dağlarıda yok ederiz,çünkü bunun için bizler klavye arkasındayız diğerleride başarı için çalışmakta...

Üzüntüleri anlamak gayet kolay bir Türk hazırlıyorsa neden yıldızlar topluluğu Fenerbahçe'den bir Fotbolcu yok araya bir tane sıkıştırıverselerdi ya o zaman durum değişirdi haydin oylar ona kampanyaları yapılırdı...

Bir Türk dünyaya bedeldir benim gözümde; onu her türlü alanda desteklemek gidebildiği en üst seviyeye kadar yanında olmak gereklidir,varsın size hiç bir değer ifade etmesin...

Saygılarımla...

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Türk değilmi bastım Arda'ya.Hatta sık kullanılanlara kaydettim.Modemi her kapatıp açtığımda bir oy basacağım :)

End Voting : 2010-06-06 09:08:41 Oylama bu tarihte bitecekmiş...

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Büyük kaptana oyumuzu verdik. 3. sıraya yerleşmiş bile :D

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Bizler yabancı hayranlığımızla onlara oy verelim gerisi dokunuyorsa bazı değerlerimize, varsın sevenleri oyları onlara versin...Uefa'ya röportaj veren en fazla asist raporunda adı geçen izlenen bir futbolcuyu her alanda linç edelim bize yakışan bu...

Herşey tekelimizde klavyenin arkasından küçük dağları yaratır gerektiğinde büyük dağlarıda yok ederiz,çünkü bunun için bizler klavye arkasındayız diğerleride başarı için çalışmakta...

Üzüntüleri anlamak gayet kolay bir Türk hazırlıyorsa neden yıldızlar topluluğu Fenerbahçe'den bir Fotbolcu yok araya bir tane sıkıştırıverselerdi ya o zaman durum değişirdi haydin oylar ona kampanyaları yapılırdı...

Bir Türk dünyaya bedeldir benim gözümde; onu her türlü alanda desteklemek gidebildiği en üst seviyeye kadar yanında olmak gereklidir,varsın size hiç bir değer ifade etmesin...

Saygılarımla...

Ben oyumu zaten bir Türk olan Arda'ya verdim. Hangi takımda oynadığı umrumda değil. Türk olduğu için verdim oyumu. Ama sonra oyumu yalan bir siteye yalan bir ankete verdiğimi görünce üzüldüm. Kimseyi linç ettiğimiz yok ama Arda, Ibrahimoviç'ten , Ronaldinho'dan , Kaka'dan daha iyi bir futbolcu diyenlerede gülüp geçerim. Hatta gülmem onlar için üzülürüm. Allah'tan akıl fikir dilerim. Hala oylamayı ciddiye alıyorsunuz.

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Her ne kadar bir ölçü olmasa da, yabancılar tarafından yapılan o listeye girmesi bile ona yapılan eleştirilerin ne kadar boş olduğunu gösteriyor...

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Mesele nekadar oy aldığı değil.Mesele o listeye girebilmesi.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24