Apple vs Lenovo

İphone 5s vs Lenovo Vibe P1

• Lenovo Vibe P1

Kullanılan: 14 66.7%
  • İphone 5s

Kullanılan: 7 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    21

Bu konuyu okuyanlar

Nesgrejb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar
ortalama 3-4 gün önce konu açmıştım ''Lenovo mu ? Asus mu ?'' olarak çoğunluk Lenovo Vibe P1 tercihini seçti cevaplarınız için teşekkür ederim :) şimdi ise son karar sizce;
İphone 5S mi
Lenovo Vibe P1 mi
hangisini tercih etmeyliyim neden İphone veya neden Lenovo.Şuan Lenovo bende 1 adım daha önde ama sizdende fikirlerinizi bekliyorum :)

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Bu durumda lenovo demek zorundayım çünkü 5S geleceği pek parlak sayılmaz açıkçası :(

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ben 5s'e verdim ama Lenovo'nun Şarj süresi güzel.:)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Lenovo P2 beklenmeli

Yoksa Lenovo P1 5sten kat kat daha iyi bir telefon

#hainkostok

Asistan
Reaksiyon puanı
33
4 yıl kullanacaksanız P2 yine beklemeniz öneririm.P1 den daha verimli bir performans alırsınız.Ama çok ağır kullanamazsınız P1 de sizi götürür.

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
iOS'un olduğu yerde ceketini ilikleyip hazır olda duracaksın

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar
ortalama 3-4 gün önce konu açmıştım ''Lenovo mu ? Asus mu ?'' olarak çoğunluk Lenovo Vibe P1 tercihini seçti cevaplarınız için teşekkür ederim :) şimdi ise son karar sizce;
İphone 5S mi
Lenovo Vibe P1 mi
hangisini tercih etmeyliyim neden İphone veya neden Lenovo.Şuan Lenovo bende 1 adım daha önde ama sizdende fikirlerinizi bekliyorum :)
tabi ki lenovo kardeşim...

M

Murat Burç

SDN Okuru
P2 veya zenfone 3
Ama ithalatçı güveniyorsanız mi5 biraz yukseltebilirseniz ithalatçı g5
5s almayın Hakkı ve Tolga abi almayın diyor 5s artık alınmaz

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Bence ikisi arasındaki net fark batarya farkı olacaktır, 5S i günde 2 kere şarja takacaksın fakat P1 i 2 günde bir şarj edeceksin seçim senin :cool:

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
iOS Son 4-5 güncellemedir patlıyor, android yetişti hatta geçti diyebiliriz :p :p
hahaha sen kendi cihazına bak hatalı güncelleme sonrası güncelleme bile yayınlamıyorlar belki 1 bilemedin 2 sene sonra bende sıkıntı yok her habere inanma derim 6 plus kullanıyorum bu arada android ios u geçmesi okulların kapatılması gibi bişi :D:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
hahaha sen kendi cihazına bak hatalı güncelleme sonrası güncelleme bile yayınlamıyorlar belki 1 bilemedin 2 sene sonra bende sıkıntı yok her habere inanma derim 6 plus kullanıyorum bu arada android ios u geçmesi okulların kapatılması gibi bişi :D:D
Öyledir öyledir hayal dünyasında yaşamayın android ortalama olarak iosu geçti bile onun kadar hızlı ama daha yetenekli

mmcaglar01

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Zenfone 3 ya da Vibe p2 beklenmeli bence.Bende 3-4 yıl kullanmayı planlıyorum s3 miniden zenfone 3e geçicem.

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Öyledir öyledir hayal dünyasında yaşamayın android ortalama olarak iosu geçti bile onun kadar hızlı ama daha yetenekli
Hız olarak geçti demek tamam kardeşim haklısın uygulamadan atmıyor android güncelleme desteği herzaman veriyor android kasma olmuyor artık android de 1 gb ram yetiyor androide çünkü apple da 1 gb ramle herşey yapılabilir şahsen ben yapabiliyorum son çıkan donanımı yüksek oyunları oynayabiliyorum shop vs yapabiliyorum android bunun için 1 gb ramla yapabilirmi bana onu söyle

giveusfreedom

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Android neredeyse yetişti ios e hatta yakın gelecekte çok çok daha iyi bir sistem olacak bence

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Hız olarak geçti demek tamam kardeşim haklısın uygulamadan atmıyor android güncelleme desteği herzaman veriyor android kasma olmuyor artık android de 1 gb ram yetiyor androide çünkü apple da 1 gb ramle herşey yapılabilir şahsen ben yapabiliyorum son çıkan donanımı yüksek oyunları oynayabiliyorum shop vs yapabiliyorum android bunun için 1 gb ramla yapabilirmi bana onu söyle

Arkada rami hazırda bekletmese yapabilir ama iOSlaşması lazım,

CyanogenMod diyen birşey var bro araştır derim

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Arkada rami hazırda bekletmese yapabilir ama iOSlaşması lazım,

CyanogenMod diyen birşey var bro araştır derim
o modu yüklüceğine jailbreak yap daha iyi zaten android cihazlarının yazılımsa ömürü ilk çıktığı gibi 1 sene veya bilemedin 2 sene sonrakini almıyor genelde. evet android azcık ioslaşsa çok güzel olucak çünkü bende android cihaz kullanıyorum tek iphone değil ama hersene android cihazı değiştiriyorum ama iphone değiştirmiyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ortalama olarak geçti bile onun kadar hızlı ama ondan daha yetenekli yi lütfen daha iyi okuyun