Apple telefonumu alıp ilginç şekilde yeni telefon vermesi

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bu konuda anlatacağım belki gereksiz bir konudur, ama ilginç olduğu için sizler ile paylaşmak istedim.
Geçen gün iPhone 6 plus telefonumu bir olaydan dolayı yere fırlattım 5 dakika sonra telefonu aldığımda telefon bayağı bir ısınmıştı,açmaya çalıştım ancak açılmadı .Hard format soft format denemediğim kalmadı derken telefonun içini açtım bataryayı çıkarıp taktım,ekranı çıkarıp taktım .telefon bir türlü çalışmadı . En son çare olarak Apple stora götürdüm neyse parası vereyim yapsınlar derken 2 gün sonra aradılar gittim,yeni bir tane telefon verdiler :)) işin ilginç yanı bu adamlar telefonu açtığımıdamı anlamadılar biraz garip oldu. Sizlerin düşüncesi nedir bu konuda?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bu konuda anlatacağım belki gereksiz bir konudur, ama ilginç olduğu için sizler ile paylaşmak istedim.
Geçen gün iPhone 6 plus telefonumu bir olaydan dolayı yere fırlattım 5 dakika sonra telefonu aldığımda telefon bayağı bir ısınmıştı,açmaya çalıştım ancak açılmadı .Hard format soft format denemediğim kalmadı derken telefonun içini açtım bataryayı çıkarıp taktım,ekranı çıkarıp taktım .telefon bir türlü çalışmadı . En son çare olarak Apple stora götürdüm neyse parası vereyim yapsınlar derken 2 gün sonra aradılar gittim,yeni bir tane telefon verdiler :)) işin ilginç yanı bu adamlar telefonu açtığımıdamı anlamadılar biraz garip oldu. Sizlerin düşüncesi nedir bu konuda?
Anlaşılmıştır. Müşteri memnuniyeti kapsamında bazen böyle şeyler yapılabiliyor.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Apple seni ömür boyu daimi müşteri yaptı ondan :)

Danpple

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Emin ol nereleri açtığını bile anlamışlardır,genelde pek uğraşmazlar tamir ile yeni cihaz verirler. Bu da sana denk gelmiş. Hayırlı olsun diyelim :)

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Verdiğin paranın hakkını veriyorlar demekki yeni telefonunuz hayırlı olsun.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Apple satış sonrası destek derim geçerim. Adamlar yapıyor.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Sen telefona su kaçır yine verirler ama lanet genpa bana vermei :D

kadir ion

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bende Allahın belası bir Vestel Venüs aldım 4 defa servise gönderdim sürekli donma kasılma kendiliğinden kapanma var dedim yenisini vermediler
Değişim talebimizi reddettiler

Son mesajlar