Apple Safari 4 Çıktı, İndirin!

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Beta sürümleriyle rakiplerine nal toplatan Apple Safari 4 nihayet son sürümüyle yayınlandı. Hemen indirin.

Beta sürümleriyle büyük beğenimizi toplayan Apple'ın web tarayıcısı Safari 4, kararlı sürümü ile kullanıcıların karşısında. Detaylı ön izlenimimizi buradan okuyabileceğiniz Apple Safari 4, Acid3 testinden tam puan almayı başaran ilk kararlı sürüm olma özelliği de taşıyor.
Snow Leopard yayınlandığında 64 bit uygulama olarak da çalıştırılabilecek olan Apple Safari'nin %50 daha performans artışı göreceğini de belirtmekte fayda var.
:: Apple Safari 4'ü indirin.
safari4-beta21244547097.jpg
:: Safari'de aldığınız sonuçları forumda paylaşın.
Bilgi İçin : Apple Safari
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Ağır bu meret! Zaten Linux sürümü de yok.

EzberimSin

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
kurdum ve sildim. çok bellek harcıyor inanılmaz yani

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
safari 4 betayı kurduğumda mail programım felç olmuştu :) ona rağmen kullandım gerçekten çok hızlı bir tarayıcı

NaMa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kurmayın win 7 altında berbat çalışıyor ie8 mis gibi :)

mayy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kurdum kullanıyorum mükemmel tek kelimeyle bunu söyleyebilirim ;)

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Win7 altında kötü çalışıyorsa kurmayayım o zaman, 4gb ram var zaten firefox akıyor :D Vista da inanılmaz kötüydü firefox ama windows 7 de gerçekten çok iyi.

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Ağır bu meret! Zaten Linux sürümü de yok.

bugün denedim kurdum ve sildim...

kurdum ve sildim. çok bellek harcıyor inanılmaz yani

safari 4 betayı kurduğumda mail programım felç olmuştu :) ona rağmen kullandım gerçekten çok hızlı bir tarayıcı

Yuh arkadaşlar içimi kararttınız :)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Yorumlara bakılırsa kimse beğenmemiş.:D

croft

Doçent
Reaksiyon puanı
0
daha önce safari kurmuştum ama baktım firefoxtan bile çok ram yiyodu kaldırdım opera kulanıyorum rahatım

desende_asi

Doçent
Reaksiyon puanı
7

Onu kim demiş?

Beta sürümünü kurduğum zaman Windows 7 ile uyumsuzluğu vardı fakat bu sürümle özellikle Windows 7 ile daha uyumlu olmuş... Ve ben Windows 7 üzerinde kullanıyorum... Ve ayrıca İe8 den daha hızlı Windows 7 üzerinde...

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Biraz ağır fazla ram gerektiriyor olabilir ama SAFARİ mükemmel bi tarayıcıdır arkadaşlar...

NaMa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Onu kim demiş?

Beta sürümünü kurduğum zaman Windows 7 ile uyumsuzluğu vardı fakat bu sürümle özellikle Windows 7 ile daha uyumlu olmuş... Ve ben Windows 7 üzerinde kullanıyorum... Ve ayrıca İe8 den daha hızlı Windows 7 üzerinde...
kullandığın antivirus nedir? bazıları ie8i zorluyor özellikle kaspersky kurdupum zaman yeni sekme açarken ie8de depresyona giriyordum opera chrome safari kurulu ve ie8 gayet hızlı diğerlerinin ahım bi artışı veya eksikliği yok eksikliği var aslında idmanla tam uyumlu olmayışları ve sitelerin genelde ieye göre tasarlanmaları yazılamaları bigün ie yi savuncağım hiç aklıma gelmezdi:)
adszfbn.jpg

bi süre bekle cpu yuzde sıfıra düşer deme düşmüyo 8 9 12 14 18..daa fazlası..arası takılıyo sıfırı görmedi inatla bekledim:) shiftdelete.netin anasayfasını bile ha açtı ha açacak bekle.. facebooka gir ram nasıl kullanılır gör diyor resmen:) ie8de tıkla ve açılsın napalım win7 altında bende böle olmuş demekki iyikide olmuş ie8 kullanıyorum hızlı işlemci ram tuketimi normal yemişim macin safarisini :) diğer arkadaşlardada bilmiyom artık