Yardım Apple Music'te istenmeyen şarkılar çalıyor

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Olayı kısaca özetlemek gerekirse bugün itibariyle gelen öneriler üzerine Spotify'dan apple music'e geçtim. Ve alışmakta biraz zorluk çekiyorum, sorunum şu ki herhangi bir çalma listemde müzik dinlerken listeme eklemediğim alakasız bir şarkı açılıyor. Bunu engellememin bir yolu var mı?

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
271
Olayı kısaca özetlemek gerekirse bugün itibariyle gelen öneriler üzerine Spotify'dan apple music'e geçtim. Ve alışmakta biraz zorluk çekiyorum, sorunum şu ki herhangi bir çalma listemde müzik dinlerken listeme eklemediğim alakasız bir şarkı açılıyor. Bunu engellememin bir yolu var mı?
Liste bittikten sonra açılıyorsa “Otomatik çal” açık olabilir. Ayarlardan kapatabilirsiniz.

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Liste bittikten sonra açılıyorsa “Otomatik çal” açık olabilir. Ayarlardan kapatabilirsiniz.
Arayüzü ayrı berbat, ayarlaması ayrı berbat. Hocam dediğiniz şekil bir ayarı detaylı şekilde bulmaya çalıştım ancak hem uygulama içinde hem ayarlar üzerinde mevcut değil. Üzücü bir durum..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pekala ufak bir kurcalama sonucu çözümü buldum. Yardımcı olan arkadaşa da teşekkürler!

Son düzenleme: