Apple Kimliği

Bu konuyu okuyanlar

kdr06-yldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba,

İphone 6 - 16 Gb telefonum vardı. İkinci el almıştım. Hiçbir faturası kutusu vs. elimde yok. Telefonu akrabama vermiştim geçici olarak oda yeni bir apple kimliği girmiş ve şimdi parolayıda hatırlamıyor e posta adresini de hatırlamıyor. Telefon şuan kapalı apple kimliğini girmeden açılmıyor. Bu [email protected] yazıyor. Bunun tamamını nasıl görebiliriz yada bunu nasıl değiştirebiliriz sıfırlayabiliriz acil yardımınız lazım.

kdr06-yldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer hiçbirini hatırlamıyorsanız ve kurtarma seçenekleri de olmuyorsa öylece kalır. İlk bir Apple ile görüşün, en olmadı kırdırın.
Cevabınız için teşekkürler.
E posta adresinin ne olduğunu hatırlamıyoruz. Hatırlasak parolayı kesin buluruz zaten. Apple müçteri temsilcisini aradım fatura olması lazım dediler. Fatura olmadığı için ordaki kapı kapandı.
Eğer iphone den iphone ye mesaj atılmışsa imessage de e posta adresi görünür dedi ama gelen mesajlarda dedikleri gibi e posta adresi görünmüyor.

Kırdırma nasıl oluyor. Telefoncuya en başta gitmiştim ne yapacağını söylemedi ama 420 liraya hallederiz dedi. Zaten telefon şuanda 1000 lira 420 çok geldi bana.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Apple In Web arayüzünü kullanın yani hiç pcden girmediyseniz o iş yaş ama denemeniz lazım. 420 TL çok git Android al daha iyi ((=

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Cevabınız için teşekkürler.
E posta adresinin ne olduğunu hatırlamıyoruz. Hatırlasak parolayı kesin buluruz zaten. Apple müçteri temsilcisini aradım fatura olması lazım dediler. Fatura olmadığı için ordaki kapı kapandı.
Eğer iphone den iphone ye mesaj atılmışsa imessage de e posta adresi görünür dedi ama gelen mesajlarda dedikleri gibi e posta adresi görünmüyor.

Kırdırma nasıl oluyor. Telefoncuya en başta gitmiştim ne yapacağını söylemedi ama 420 liraya hallederiz dedi. Zaten telefon şuanda 1000 lira 420 çok geldi bana.
Başka yerlere de sorun. Direkt olarak açacaklar telefonu işte öbür türlü kullanılmaz zaten. İsterseniz başka telefon bakın.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
I love my nokia. I very love my android. And ı love hard reset. :)

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,022
Faturası yoksa Apple servisi bakmaz , bakmasın da. Çalıntı olup olmadığını kanıtlamanız için isteniyor faturada. Güvenirseniz iCloud kilitli telefonları açanlar var onlarla iletişime geçin veya cihazı kapatıp koleksiyon olarak kullanın.