Apple fan boyları (Konuya balıklama atlamayıp saçma şeyler yazmayın lütfen)

Bu konuyu okuyanlar

WAR1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Ben: Oneplus 8 alacağım bütçeme uygun ve bana çok yeterli
Apple fanı: Git ıphone 8 plus al Android çöp

Ben: S20 alacağım ekran yani 120Hz için ve Samsung olduğu için. Daha önce hep Samsung kullandım, bundan sonra Samsung kullanmak istiyorum.
Apple fanı: Ya git ıphone 11 al ekranı kötü değil, Android çöp.

Ben: Bütçem en fazla 3000 rn 9s almalı mıyım?
Apple fanı: Iphone 7 al, android çöp.
Ben: Iphone 7 almak istemiyorum. Verdiğim parayı hak etmiyor
Apple fanı: Ya cahil, ıphone 7 çok daha ömürlük alırsın 7 yıl kullanırsın
Ben: Ama bütçemi çok aşıyor
Apple fanı: 32 GB modeli 3000 tl sanırsam

Ben: bütçem maks 1000 ne önerirsiniz?
Apple fanı: 6s
Ben: Bütçemi aşıyor ve o telefona o parayı vermek istemiyorum
Apple fanı: Ya salak, ıphone 6s çok çok daha iyi madem öneri istiyorsun o zaman yapılan öneriyi kabul et!

Ben: Find x2 almak istiyorum ekrandan dolayı
Apple fanı: Git 256 GB 11 al Android çöp
Ben: Android çöp?
Apple fanı: Evet bende rn 7 var şu an kasıyor yani android çöp

Ben: Kalem ve büyüklük benim için önemli note 10 plus almayı düşünüyorum alayım mı?
Apple fanı: Android çöp, note 10 plus asla o parayı hak etmiyor
Ben: Benim için kalem önemli ama kalem yok Apple'da
Apple fanı: Apple pencil diye bir şey var!
Ben: Kalemi kullanışlılık için alıyorum tabletim olsa zaten onu alırdım
Apple fanı: Salak

Ben: Bütçe maks 2000 ne önerirsiniz?
Apple fanı: 6s plus
Ben: O telefona o parayı vermek istemiyorum
Apple fanı: Bende 6s plus var hala çok iyi, inanılmaz çalışıyor, harika çalışıyor hala performansı inanılmaz
Başka bir konuda aynı Apple fanı: Ya ben sadece telefonda not tutarım, arada sırada sosyal medya ve görüşme yaparım

Bunları inkar etmeyin bunların hepsi sıkça oluyor.
evet aslında doğru bir karar vermişsin bende bir apple kullanıcısıyım ama banada git xiaomi al iphone çöp dediler sana bir telefon önermeyeceğim sonuçta telefonu kullanacak olan sensin kimsenin lafına takma

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,239
İphone faşisti olarak kimseye kesin iphone al demem, hatta bugün s20 ultra ve 11 promax konusu açılsa apple faşisti olarak s20 öneririm, iphone kendini çok geride bıraktı ben apple severim se2020 aldım, ama ne 11 ne 12 ye o paraları çıkmam saçmalık, 5299₺ se aldım, android olarak amiral gemisi dışında almam 5299₺ de se verdim, se alamasaydım 5s ile devam ederdim herhalde.

tamamen objektif yazdım

Reaksiyon puanı
2,554
Burda çevredeki insanlara bakıyorum telefonun hiçbir özelliğinden anlamıyorlar tek bildikleri sayılar bunda işte atıyorum 32mp kamera var çok iyi tarzında.Hafızası şu kadar bilmem kaç çekirdek işlemci.Portre modu ünlü oldu bir de onu öğrenmişler tamam ?
O zaman ne oluyor biraz daha prestijli adamlar sırf logosundan dolayı apple alıyor çünkü kendisi premium bir kişi apple da onun sembolü.Tıpkı saatteki Emporio Armani gibi baksan dümdüz saat ama nedir adı var gitsen g shock alsan daha az para daha çok özellik bunun gibi mesela.Android alan da bakıyorsun ben telefona o kadar para vermem diyen yada gerçekten parası yetmeyen kişiler.
Ha bir de çok insan gördüm yatırım gözüyle alıyor mesela çalıştın bir yerde topladın biraz para gidiyorsun onunla iPhone alıyorsun güzel de kaplıyorsun zarar görmesin diye hani parayı boşa harcamak yerine elinde bir sermayen oluyor bu tarz yapanlar da var çünkü satınca değer kaybetmiyor nede olsa diyorlar.
İnsanlar gerçekten bizim gibi bizim kadar araştırmıyorlar.
Konuyu biraz okudum ama insanlar cidden çeşit çeşit çok garip mesela benim kız kardeşime iphone 7yi satıp mi 9t 128gb aldık şuan telefonundan hiç memnun değil neden diyorsun her güncellemede bişeyi bozuldu diyor önce pili sonra bu wpden gelen mesajlar bildirim çubuğunda kimden gelmiş yazmıyor diyor youtube arka planda müzik çalıyordum o da gitti diyor.E şimdi sorsan ona iphone 7 1000 basar mi 9tye.Daha da android kullanacağını sanmıyorum ?
O da apple fanı oldu böylece ?
Bazen diyorum acaba fazla bişey bilmeden gidip bişiler alan insanlar daha mı mutlu acaba genelde öyle oluyor çünkü.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Bu çöp, o çöp diyen fanboyları dövmek isterim?.