Apple fan boyları (Konuya balıklama atlamayıp saçma şeyler yazmayın lütfen)

Bu konuyu okuyanlar

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Maliyeti azaltmak için yapılmış olabilir. Tıpkı Xiaomi'nin kutularına kulaklık koymaması gibi.
Ama en azından kılıf şarj çıkıyordu bundan ne kılıf ne kulaklık ne şarj kafası sadece kabloyu koymuşlar.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Bu fanboylara göre android çöp,Apple kusursuz?? adam 2000 TL bütçem var diyor,fanboy git iPhone 7 al diyor.?? adam 8000 TL bütçem var diyor git iPhone 11 al diyor androide 8000 tl verilmez diyor.Bunu diyen fanboy 8000 TL ye 120 hz ekran hızına sahip İphone 11 i akıcılıkta ikiye katlayan S20 plusa çöp diyebiliyor.Böylelerine sadece gülüyorum.???
Aynen.iPhone 11 i öneriyorum ama S20 Plus da çok güzel bir cihaz.

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Ben fanboy değilim ve öylelerine gıcık oluyorum ama 6000den yukarı androide para vermek bana mantıklı gelmiyor. S20 ultra alıyorsun mesela rn 8 pro ondan daha iyi fps alıyor

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Eleştirmesi için gerçekleri söylemesi yeter. Kafadan sıkarsa veya yalan söylerse o zaman haksız çıkar

Mesela iPhone’larda sd kart girişinin olmamasını eleştirmek için 10,000₺’lik telefonumuz mu olması lazım?
yıl olmuş 2020 daha sd kart girişi yok, 3020 yılında gelir galiba...

Reaksiyon puanı
6,381
Sjsjsjsjs Apple savar üyeleri mi davet ediyorsunuz?
Hayır size en iyi cevap verebilecek insanları çağırıyorum. Sizin gibi Technopat'ta mod olacağı için sdn foruma gelip ilk açtığı konuda boş forumu eleştirmeyenleri çağırıyorum. Sizin gibi kendini bir şey zannedip seviyesiz mesaj atmayanları çağırıyorum. İnsanların parasında "3 kuruş " deyip sonra "kaliteli telefon alamayan" deyip seviyesizliğini belli etmeyenleri çağırıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O tabire mi takıldınız? Hakikaten öyle, azıcık parayla dandik bir android alan kişilerin burada Apple’ı eleştirmesi hoş olmuyor.
Biz de onu diyoruz. Ama sizin gibi seviyesizce insanların bütçesiyle dalga geçip aşağılamadan yapıyoruz bunu.

@Yusuf ÇALIŞ
Ben : S20 Ultra almaya karar verdim.
Elmacı Arkadaş : S20 Ultra çöp Ayfon 7 pılas al android 2 yıl sonra ölür.

Sanırım bundan bahsediyorsun :D :D
Evet?

Son düzenleme:

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Ben fanboy değilim ve öylelerine gıcık oluyorum ama 6000den yukarı androide para vermek bana mantıklı gelmiyor. S20 ultra alıyorsun mesela rn 8 pro ondan daha iyi fps alıyor
Redmi note 8 Pro daha iyi FPS veriyormuş buna mı takıldın? Bende sana şu soruları soruyorum: 1- S20 ultradaki ekran kalitesi Redmi note 8 Pro da varmı? 2- S20 ultradaki kamera performansı Redmi note 8 Pro da varmı? 3-S20 ultradaki stereo hoparlör deneyimi Redmi note 8 Pro da varmı? Amiral gemisi ile orta seviye kıyaslanamaz.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Redmi note 8 Pro daha iyi FPS veriyormuş buna mı takıldın? Bende sana şu soruları soruyorum: 1- S20 ultradaki ekran kalitesi Redmi note 8 Pro da varmı? 2- S20 ultradaki kamera performansı Redmi note 8 Pro da varmı? 3-S20 ultradaki stereo hoparlör deneyimi Redmi note 8 Pro da varmı? Amiral gemisi ile orta seviye kıyaslanamaz.
Redmi note 8 Pro da olan Radio S20 Ultrada varmı?

Ohhhh öcümü aldım Galaxy S serilerinde olmayan radio özelliğinden.

Burdan yakın şimdi. Sakın ABD versiyonlarında var demeyin bana. ABD de yaşamıyoruz :D

Reaksiyon puanı
7,999
Redmi note 8 Pro da olan Radio S20 Ultrada varmı?

Ohhhh öcümü aldım Galaxy S serilerinde olmayan radio özelliğinden.

Burdan yakın şimdi. Sakın ABD versiyonlarında var demeyin bana. ABD de yaşamıyoruz :D
Cidden siz laf olsun diye söylüyorsunuz çoğu konuda. Radyo kullanan yok ki telefonda? ??

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Kendime göre konuşuyorum ben. Ben olsam o kadar para veriyorsun her şeyi 4/4lük olması lazım. O kadar para veriyorsun fakat fpsin 50lerde geziyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Kendime göre konuşuyorum ben. Ben olsam o kadar para veriyorsun her şeyi 4/4lük olması lazım. O kadar para veriyorsun fakat fpsin 50lerde geziyor.
O telefonu alacaklar pekte oyuna yönelmez. Ondan kafaya takmıyorlar belki.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
S20 Ultra nın exynos 990 versiyonu rakiplerine göre çok geride hatta izlediğim bir videoda Galaxy S20 nin exynos versiyonu, geçen seneki Galaxy S10 nun exynos versiyonundan daha kötü performans veriyor.Ama android sadece Samsung değil.Performansı çok iyi olan android cihazlarda var.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
S20 Ultra nın exynos 990 versiyonu rakiplerine göre çok geride hatta izlediğim bir videoda Galaxy S20 nin exynos versiyonu, geçen seneki Galaxy S10 nun exynos versiyonundan daha kötü performans veriyor.performansı çok iyi olan android cihazlarda var.
S20 ailesinin performansı günlük kullanımda fazlası ile iyi.Bir tek oyunda oda Pugb, fortnite gibi oyunları ultra ayarlarda oynarsan rakiplerin gerisinde kalıyor.Şu da var; Ultra ayarlarda oynamakta aşırı pil tüketimine neden oluyor.Bir oyun performansı için S20 ailesine haksızlık edildiğini düşünüyorum.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
S20 ailesinin performansı günlük kullanımda fazlası ile iyi.Bir tek oyunda oda Pugb, fortnite gibi oyunları ultra ayarlarda oynarsan rakiplerin gerisinde kalıyor.Şu da var; Ultra ayarlarda oynamakta aşırı pil tüketimine neden oluyor.Bir oyun performansı için S20 ailesine haksızlık edildiğini düşünüyorum.
Günlük performansdada sd865 versiyonuna göre daha kötü fotoğraf ve daha kötü ekran süresi veriyor.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
ya bu konu sadece iPhoneda geçerli değil mesela bana sorarsanız ben kesinlikle İPHONE derim çünkü 3GS modeli ile PUBG STEAM oynuyorum. bu olayın birde XİAOMİ cileri var aga adamsanki piyasadaki tüm tellere bakmış gidip şayomi al diyor. :/ bide note8 ciler var redmi note 8 alıp iPhone 11 ile karşılaştıran var bu olay sadece iPhoncular ile ilgili bişi değil kim ne alırsa bu iyi bu çok iyi diye övmeye başlıyor en sonunda poku çıkıyor. XD

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Ben: Oneplus 8 alacağım bütçeme uygun ve bana çok yeterli
Apple fanı: Git ıphone 8 plus al Android çöp

Ben: S20 alacağım ekran yani 120Hz için ve Samsung olduğu için. Daha önce hep Samsung kullandım, bundan sonra Samsung kullanmak istiyorum.
Apple fanı: Ya git ıphone 11 al ekranı kötü değil, Android çöp.

Ben: Bütçem en fazla 3000 rn 9s almalı mıyım?
Apple fanı: Iphone 7 al, android çöp.
Ben: Iphone 7 almak istemiyorum. Verdiğim parayı hak etmiyor
Apple fanı: Ya cahil, ıphone 7 çok daha ömürlük alırsın 7 yıl kullanırsın
Ben: Ama bütçemi çok aşıyor
Apple fanı: 32 GB modeli 3000 tl sanırsam

Ben: bütçem maks 1000 ne önerirsiniz?
Apple fanı: 6s
Ben: Bütçemi aşıyor ve o telefona o parayı vermek istemiyorum
Apple fanı: Ya salak, ıphone 6s çok çok daha iyi madem öneri istiyorsun o zaman yapılan öneriyi kabul et!

Ben: Find x2 almak istiyorum ekrandan dolayı
Apple fanı: Git 256 GB 11 al Android çöp
Ben: Android çöp?
Apple fanı: Evet bende rn 7 var şu an kasıyor yani android çöp

Ben: Kalem ve büyüklük benim için önemli note 10 plus almayı düşünüyorum alayım mı?
Apple fanı: Android çöp, note 10 plus asla o parayı hak etmiyor
Ben: Benim için kalem önemli ama kalem yok Apple'da
Apple fanı: Apple pencil diye bir şey var!
Ben: Kalemi kullanışlılık için alıyorum tabletim olsa zaten onu alırdım
Apple fanı: Salak

Ben: Bütçe maks 2000 ne önerirsiniz?
Apple fanı: 6s plus
Ben: O telefona o parayı vermek istemiyorum
Apple fanı: Bende 6s plus var hala çok iyi, inanılmaz çalışıyor, harika çalışıyor hala performansı inanılmaz
Başka bir konuda aynı Apple fanı: Ya ben sadece telefonda not tutarım, arada sırada sosyal medya ve görüşme yaparım

Bunları inkar etmeyin bunların hepsi sıkça oluyor.
Baştan 4. bana mı??

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200716-105406_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200716-105406_Samsung Internet.jpg
    52.6 KB · Görüntüleme: 150

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Günlük performansdada sd865 versiyonuna göre daha kötü fotoğraf ve daha kötü ekran süresi veriyor.
Batarya ile oyun performansında haklısın.Ama kamerada katılmıyorum.Bi kaç gün önce youtube a S20 ultra Snapdragon vs exynos camera test yazıp baktım.Exynos olan kamerada kesinlikle daha iyi.Özellikle hdr tarafında Snapdragon u ikiye katlıyor.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Batarya ile oyun performansında haklısın.Ama kamerada katılmıyorum.Bi kaç gün önce youtube a S20 ultra Snapdragon vs exynos camera test yazıp baktım.Exynos olan kamerada kesinlikle daha iyi.Özellikle hdr tarafında Snapdragon u ikiye katlıyor.
Kamera hakkında çok video izledim. Çoğu fotoğrafları sd865 versiyonu s20 daha güzel çekmiş. Fotoğraf konusu kişiden kişiye değişir.

ya bu konu sadece iPhoneda geçerli değil mesela bana sorarsanız ben kesinlikle İPHONE derim çünkü 3GS modeli ile PUBG STEAM oynuyorum.
Aynen. Bende iPhone 4S var, PS5 oyunlarını oynatabiliyor hemde ultra 8k grafik modunda(!). Video ve kamera performansıda mükemmel ötesi(!) ? ? ? ?

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
S20 Ultra nın exynos 990 versiyonu rakiplerine göre çok geride hatta izlediğim bir videoda Galaxy S20 nin exynos versiyonu, geçen seneki Galaxy S10 nun exynos versiyonundan daha kötü performans veriyor.Ama android sadece Samsung değil.Performansı çok iyi olan android cihazlarda var.
O android cihazlara lafım yok hocam bende p40 lite var gdx tool ile 60 fps yapıp günde 9 aaat oynuyorum fps düşmüyor

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Bu fanboylara göre android çöp,Apple kusursuz?? adam 2000 TL bütçem var diyor,fanboy git iPhone 7 al diyor.?? adam 8000 TL bütçem var diyor git iPhone 11 al diyor androide 8000 tl verilmez diyor.Bunu diyen fanboy 8000 TL ye 120 hz ekran hızına sahip İphone 11 i akıcılıkta ikiye katlayan S20 plusa çöp diyebiliyor.Böylelerine sadece gülüyorum.???
ama samsung telefonlarını hemen çöpe atıyor iyi olsa dahi (samsunga lafım yok 120hz olduğu için emsali yok ama 120hz olmasaydı kimse almazdı apple 120hz yapsın da alalım?)