Rehber Apex Legends Hakkında..

Bu konuyu okuyanlar

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Arkadaşlar bugün sona kalan takımdan 2 kişiyi düşürüp tek kişi bırakıp bizle savaşmasını engelledik. Oyunda eğer son alana kadar kalırsanız hiçbir alan kalmıyor. Kim erken ölürse Diğer taraf kazanıyor.

Konu amacı merak edenler varsa, bilgilendirici niteliğinde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu yanlış yere açmışım :/

@ThorJ

Son düzenleme:

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Arkadaşlar bugün sona kalan takımdan 2 kişiyi düşürüp tek kişi bırakıp bizle savaşmasını engelledik. Oyunda eğer son alana kadar kalırsanız hiçbir alan kalmıyor. Kim erken ölürse Diğer taraf kazanıyor.

Konu amacı merak edenler varsa, bilgilendirici niteliğinde.

Konuyu yanlış yere açmışım :/

@ThorJ
Bu video gizliymiş yani izleyemiyoruz ve apex oyunu baya güzel oyun ya tabi ben geforce nowdan oynuyom adamları lagdan vurması zor oluyor

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Bu video gizliymiş yani izleyemiyoruz ve apex oyunu baya güzel oyun ya tabi ben geforce nowdan oynuyom adamları lagdan vurması zor oluyor
Şuan videoya erişebiliyor musun?

Elmas bitirdim geçen sezonu bu sezon predator kasmayı düşünüyoruz hayırlısı.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Şuan videoya erişebiliyor musun?

Elmas bitirdim geçen sezonu bu sezon predator kasmayı düşünüyoruz hayırlısı.
Şuan izledim ucu ucuna basamamışsın. Bende oynuyorum ama üst düzey de değil zaten iyi oynamak zor lag varken

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Şuan izledim ucu ucuna basamamışsın. Bende oynuyorum ama üst düzey de değil zaten iyi oynamak zor lag varken
Heat shiled attık çalışmadı, lifline q sü çalışmadı shringe basamıyorsun bile oyun izin vermiyor sadece medkit basabildik. Rakip sayıca üstünde değildi aslında sadece 1 kişi kalmıştı ama nasıl dayandı anlamadım