Antivirüs Yazılımları Anketi

Hangi Anti-Virus Yazılımını Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    1,287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ert_Gun

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Bitdefender in 2010 versiyonlarındaki özellikler harika arkadaşlar, özellikle game modu oyun oynarken bilgisayarınızın, laptop modu ile de dizüstü bilgisayarınızın performansının antivirüs tarafından düşürülmesine engel oluyor,

Quasar_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende Bitdefender 2010 kullanıyorum, eset in kaçırdığı virüslerden ve kaspersky nin bilgisayarı kasmasından bıkmıştım, bitdefender 2010 sürümleri ile hızlı ve güvenli antivirüs ve internet paketleri üretmiş

johncena

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence son 4 yılın Degişmeyen bir numarası G Data dır

cka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
panda internet security 2010

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
Normalde Microsoft Security Essanlity kullanıyorum ancak en iyisi Kaspersky.Artı olarakta kendinizi G-DATA,AVG,ESET gibi programlarla kandırmayın

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Valla ben yıllardır Avast kullanıyorum, bazılarına göre muhteşem değil ama bence eleştirirken zaten fazla reklam kokuları geliyor. Forum için demiyorum. Dünya geneli bazı anketlere göre.
Ben virusten pek zarar görmedim.
Zaten aşırı e-posta almıyorum, eğer gönderen gönderdiğini de belirtmezse, her kim olursa olsun açmıyorum. :)
Bu zaten kendimce artı puan.
Geriye kalan zararlı yazılımları da sanıyorum Avast çözüyor.

Disturbed

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Benim için kesinlikle kaspersky. Uzun süredir belirli aralıklarla da olsa kullanıyorum. Size korunduğunuzu hissettiren bir program. Gösterdiği gelişmeyi takdir etmemek imkansız. Her sene daha az sistem kaynağı tüketmeye doğru gidiyor. İnsanların aklına kazınmış bir kere KASpersky diye. Bu arkadaşların 2010 u denemesini tavsiye ediyorum. Gerçekten memnun kalacaklardır.

Ert_Gun

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Kaspersky 2010 u da denedim ama hiç memnun kalmadım açıkçası, sistemi kasma olayına kaspersky halen bir çözüm üretebilmiş değil, herkes şikayetçi kaspersky nin bilgisayarı kasmasından ama bir türlü düzeltme yoluna gitmiyorlar, kaspersky 2010 u kaldırıp Bitdefender yüklediğim de performans farkına inanamadım, çok fark var. Ayrıca Kaspersky nin diğer bir dezavantajı internet erişiminizi yavaşlatması, bu konularda kaspersky nin geliştirme yapması gerekiyor bence

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
norton av testte 2009 yılının 1 numaralı yazılımı secıldı

metaSt86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bitdefender veya AVG ben ikisinide tavsiye edebilirim, her ikiside gerçekten süratli ve sistemi kasmayan özellikte antivirüsler, tavsiye etmediğim antivirüs Eset nod32

melihmercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben karar veremedim hangisi ne kadar temizliyor oda belli değil. Şirket zamanında McAfee almış kolay basit kasmıyor ama ne kadar temizliyor oda belli değil bu aralar norton 360 var eski kasılmalar kalmamış bu seride ama halen kararsızım server ve clientler için eset nod32 deniyor ne kadar doğrudur bana bir fikir verebilir misiniz.

sersev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
En iyi antivirüs programı,bilgisayarındaki programdır.Dolayısıyla senin beğendiğindir.Sonucu yok bu anketlerin.

yusufun34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Microdoft Essentail kullanmaya başladım gerçekten memnunum nod32nin atladığı dosyaları bile yakalıyor.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
AVG 9.0 Tavsiye ederim... Vede AVİRA ANTİVİR tavsiye ederim... Ama ben şimdilik AVG kullanıyorum....

blazedanger35

Doçent
Reaksiyon puanı
3
kesinlikle norton diyorum.
servise gelen makinaların çoğunda eset yüklü.
bunların çoğunda da virüs sorunu var.
avira boot cd ile hızlıca taratıp geri yolluyorum.

kaspersky ve norton kurulu makineler ise sadece donanım arızasıyla geliyor.
nortonun 1-2 kez sistem dosyası sildiği olmuştu . sorun olarak bunu sayarsanız tabi :D

KülTigin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bitefender 2010, tercih ettiğim antivirüslerin başında geliyor, eset kullandım ama bilgisayara virüs bulaşınca bir daha kurmamak üzere kaldırdım. Bitdefender in yeni versiyonları çok hızlı ve bilgisayarı da kasmıyorlar, onun dışında AVG de tercih ettiğim antivirüslerden

Attila

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Masaüstü bilgisayarıma Bitdefender IS2010 ve laptop için Bitdefender antivirüs 2010 tercihim, nerdeyse saat başı güncelleme yapıyor ve sistemi zorlamıyor, laptop modu gibi kullanışlı bir özelliği var her ikisinin de

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Orjinal norton vardı kaldırdım nod32 kurdum onuda kaldırdım kaspersky kurdum ve
diğerlerinin bulamadıklarını bulunca hala duruyor.
Şu zamanlardada avg kurmayı düşünüyorum denemekten zarar gelmez :D

Attila

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Orjinal norton vardı kaldırdım nod32 kurdum onuda kaldırdım kaspersky kurdum ve
diğerlerinin bulamadıklarını bulunca hala duruyor.
Şu zamanlardada avg kurmayı düşünüyorum denemekten zarar gelmez :D

çok doğru aslında denemek lazım, gerçi denemediğim antivirüs kalmadı, norton, eset, avg, avast, panda, g-data ve en son bitdefender dan önceki antivirüsüm kaspersky di, fena değildi ama sistemi çok yoruyor, AVG de çok iyi bir antivirüs. Şu an için Bitdefender ile devam etmeyi düşünüyorum, denediklerimin içinde en stabil çalışanı Bitdefender şu ana kadar.

makinecci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eskiden lisans sorunu olmadığı için Nod32 kullanıyordum ama boot dosyasını silip beni günlerce veri kurtarmak için uğraştırınca bir yıldan fazla kaspersky 7 kullandım. USB'den bulaşan virüsler haricinde sorunum olmadı ama artık bilgisayar yaşlandı kaspersky kasmaya başladı. Bir haftadır Eset Smart Security 4 kullanıyorum. İlk yükleyip tarayınca 62 tane virüs buldu ben de şaşırdım ama şimdilik sorunsuz çalışıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...