Antivirüs programı olarak ne önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

salh6767

Öğrenci
Önceden Advanced System Care kullanıyordum antivirüs olarak şimdi kaldırıyorum bilgisayarı yormayacak bir antivirüs ne önerirsiniz? Orijinal Windows kullanıyorum sürümü 20H2.

nel4i0

Doçent
Bilgisayarımda windows defender bile yok. Şu ana kadar hiç virüs bulaştırmadım. Gerisini sen düşün.

Erase

Doçent
Önceden Advanced System Care kullanıyordum antivirüs olarak şimdi kaldırıyorum bilgisayarı yormayacak bir antivirüs ne önerirsiniz? Orijinal Windows kullanıyorum sürümü 20H2.

Bilgisayarımda windows defender bile yok. Şu ana kadar hiç virüs bulaştırmadım. Gerisini sen düşün.
İnşallah trojan bulaşır.Nedir bu antivirüs kullanmayın virüs bulaştırmıyorum havası?

nel4i0

Doçent

İnşallah trojan bulaşır.Nedir bu antivirüs kullanmayın virüs bulaştırmıyorum havası?
Hava atıyor gibi bir havam mı var ? Bilgisayardan max performans almaya çalışıyorum.

Guaqroz

Asistan
Çok kullanmadım ama bi ara trojen girmişti pcye windows defender bulamadı kspersky buldu ama silemedi

salh6767

Öğrenci
bilgisayarımın donanımı güçlü olsa da 8 gb ram im var oyunlarda bile yetmiyorken üstüne antivirüs kuracağım için en az yoracak antivirüsü bulmaya çalışıyorum

NickChicken

Profesör
bilgisayarımın donanımı güçlü olsa da 8 gb ram im var oyunlarda bile yetmiyorken üstüne antivirüs kuracağım için en az yoracak antivirüsü bulmaya çalışıyorum
Buradan karşılaştırarak bakabilirsiniz.

nel4i0

Doçent
malwarebytes öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

CPU'dan yüzde 1 tasarruf bellekten 30 mb tasarruf yapınca baya performans alıyorsun. :tearsofjoy:
Forumda eğlenmeye çalışıyorum alınma :D

salh6767

Öğrenci
peki aklımda 2 şık var norton mu iyidir yoksa windows defender mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

not: antivirüse para vermek istemiyorum

burakgeckin

Öğrenci
Uzun süredir Kaspersky kullanıyorum ve memnunum beni baya bir virüsten kurtardı kendisi kullanmanızı öneririm bide edge kullanıyorum kendisi reklamları engelliyor ve site sıkıntılı ise uyarı veriyor.

SDN Son Haberler