Pc'me Virüs Girdi Ne Yapmalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
kardeşim rica etsem bu konudan çıkarmısın ? steamde iade özelliğinin olduğunu yeni öğrendim
Çıkart beni zorla. Eğer satın almış isen bu konuyu çıkarım. İlk defa Steam kullandığını düşünmüyorum. Uzatmanında gereği yok kısaca ne yapacağını öğrendin Korsan oyun yerine denede al virüs de girmesin
Mesaj otomatik birleştirildi:

@The Medic Hocam birini falan mı taklit ediyorsunuz anlamadım PP de yakıyor bu arada kral

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Çıkart beni zorla. Eğer satın almış isen bu konuyu çıkarım. İlk defa Steam kullandığını düşünmüyorum. Uzatmanında gereği yok kısaca ne yapacağını öğrendin Korsan oyun yerine denede al virüs de girmesin

@The Medic Hocam birini falan mı taklit ediyorsunuz anlamadım PP de yakıyor bu arada kral
omar baba o

Reaksiyon puanı
646
hocam tarama tamamlandı 1.898.363 dosya arasından 1 tane truva atı buldu onuda temizledi
temizlediyse yeniden başlatın malwarebytes indirin birde onunla taratın ne olur ne olmaz

dostum adamı suçlamakta üstüne yok ama şu anda mahkeme salonunda değiliz

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
windows defender çevrimdışı tarama ile kaldırınız uygulamalar kapalıyken tarama yapıyor ve virüsleri daha çabuk siliyor