Antivirüs programı olarak ne önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

salh6767

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Önceden Advanced System Care kullanıyordum antivirüs olarak şimdi kaldırıyorum bilgisayarı yormayacak bir antivirüs ne önerirsiniz? Orijinal Windows kullanıyorum sürümü 20H2.

qqqqqqqqqqq

Doçent
Reaksiyon puanı
876
Bilgisayarımda windows defender bile yok. Şu ana kadar hiç virüs bulaştırmadım. Gerisini sen düşün.

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Önceden Advanced System Care kullanıyordum antivirüs olarak şimdi kaldırıyorum bilgisayarı yormayacak bir antivirüs ne önerirsiniz? Orijinal Windows kullanıyorum sürümü 20H2.
Advanced System Care kullanmayın.

Eset, Kaspersky, Bitdefender, Norton, McAfee vb. kullanabilirsiniz.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800

Bilgisayarımda windows defender bile yok. Şu ana kadar hiç virüs bulaştırmadım. Gerisini sen düşün.
İnşallah trojan bulaşır.Nedir bu antivirüs kullanmayın virüs bulaştırmıyorum havası?

qqqqqqqqqqq

Doçent
Reaksiyon puanı
876

İnşallah trojan bulaşır.Nedir bu antivirüs kullanmayın virüs bulaştırmıyorum havası?
Hava atıyor gibi bir havam mı var ? Bilgisayardan max performans almaya çalışıyorum.

Guaqroz

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Çok kullanmadım ama bi ara trojen girmişti pcye windows defender bulamadı kspersky buldu ama silemedi

salh6767

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bilgisayarımın donanımı güçlü olsa da 8 gb ram im var oyunlarda bile yetmiyorken üstüne antivirüs kuracağım için en az yoracak antivirüsü bulmaya çalışıyorum

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
bilgisayarımın donanımı güçlü olsa da 8 gb ram im var oyunlarda bile yetmiyorken üstüne antivirüs kuracağım için en az yoracak antivirüsü bulmaya çalışıyorum
Buradan karşılaştırarak bakabilirsiniz.

qqqqqqqqqqq

Doçent
Reaksiyon puanı
876
malwarebytes öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

CPU'dan yüzde 1 tasarruf bellekten 30 mb tasarruf yapınca baya performans alıyorsun. :tearsofjoy:
Forumda eğlenmeye çalışıyorum alınma :D

salh6767

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
peki aklımda 2 şık var norton mu iyidir yoksa windows defender mi?

not: antivirüse para vermek istemiyorum

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
peki aklımda 2 şık var norton mu iyidir yoksa windows defender mi?

not: antivirüse para vermek istemiyorum
Kaspersky security cloud free kullan.Avirayı deneyebilirsin oldukça hafif ama son testte tam puan alamamış.

burakgeckin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Uzun süredir Kaspersky kullanıyorum ve memnunum beni baya bir virüsten kurtardı kendisi kullanmanızı öneririm bide edge kullanıyorum kendisi reklamları engelliyor ve site sıkıntılı ise uyarı veriyor.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru