Antalya'nın Dünyaca Ünlü Sahilinde Fuhuş Sürüyor!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
24
Antalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili ve en işlek caddesinde polisin 'fuhuş' uygulamalarına rağmen kadınların ve travestilerin fuhuş pazarlıkları devam ediyor.

Antalya'nın Konyaaltı Sahili'nde, polsin yaptığı sıkı denetimlere rağmen kadınların ve travestilerin fuhuş pazarlıkları sürüyor.

DENETİMLER SIKLAŞTIRILMIŞTI

Yapılan fuhuş pazarlıkları geçen günlerde görüntülenmiş ve Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün hemen ertesi gün yaptığı operasyonda çok sayıda kadın ve travesti gözaltına alınmış, sahilde ve kentin işlek kavşaklarında denetimler sıklaştırılmıştı.

dunyaca-unlu-konyaalti-sahilinde-fuhus-pazarligi-9732027_5970_m.jpg


POLİS DEVRİYE GEZİYOR

Bir aydır sahil bandının giriş ve çıkışına sabit polis noktası oluşturan Antalya Emniyet Müdürlüğü, her gün akşam saatlerinde yaya, motosikletli ve ekip otomobilleriyle devriye gezerek uygulama yapıyor.


dunyaca-unlu-konyaalti-sahilinde-fuhus-pazarligi-9732027_8142_m.jpgPOLİSE RAĞMEN PAZARLIK DEVAM EDİYOR

Fuhuş pazarlığı yapan ve yol kenarında bekleyen kadınlar ile travestileri gözaltına alan ekipler, polismerkezlerine götürerek haklarında adli işlem başlatıyor. Ancak, tüm bunlara rağmen sahilde ve kentin en işlek caddelerinden birisi olan 100'üncü Yıl Bulvarı'nda pazarlıklar polise rağmen devam ediyor. Gözaltına alınan kadınlar ve travestilere çevreyi rahatsız etmek, ahlaka aykırı hareketlerde bulunmak ve kabahatler kanununa göre işlem yapılıyor. Polis merkezinde bir gece gözaltında tutulan şahıslar işlemlerinin ardından serbest kalınca ertesi akşam tekrar gözaltına alındıkları yere gelerek pazarlıklara devam ediyor.

dunyaca-unlu-konyaalti-sahilinde-fuhus-pazarligi-9732027_5882_m.jpg


Dünyaca Ünlü Konyaaltı Sahilinde Fuhuş Pazarlığı Sürüyor
 

Son mesajlar

Üst