Annem Mutfakta Çay Yapıyor Biz Web'te Seks

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
İnternette erotik gösteriler yaparak geçimini sağlayan abla-kardeşle Gazete Habertürk-HT Magazin'den Nazenin Tokuşoğlu konuştu.

nazeee.jpg

Aynı mesleği yapan iki kız kardeş; biri 22, diğeri 32 yaşında. İnternet ortamında erotik gösteriler yaparak geçimlerini sağlıyorlar. Aileleriyle yaşıyorlar, zaman zaman sevgilileri de oluyor ama kimse onların bu işi yaptığını bilmiyor.
Önce abla geldi buluşma noktasına. Sorularıma kaçamak cevaplar verdi. Yandık, dedim,sabaha kadar buradayız. 15 dakika sonra gelen sarışın kardeş, daha ben sormadan öyle ayrıntılar verdi ki, nutkum tutuldu. Düşünün ki bunlar yazabildiklerim. Peki deli mi bu kızlar; niye anlattılar, kendilerini riske attılar? Düşündüm ve şu cevabı buldum: Uçlarda yaşamaya, heyecana alışmışlar bir kere, ben de bu oyunun parçasıyım.
İşte iki kardeşin ‘Webcam seks’ maceraları; önce küçük kardeş S. anlattı...

- Nasıl başladı bu macera?
Yakın arkadaşım internette bir ilan sitesine masaj ilanı vermiş. İşe yaradığını söyledi, biz de şansımızı denedik. İsimleri ‘Admin’ olarak geçen erotik site yöneticileri iş teklif etmeye başladı.
- Bilgisayarın başına oturuyorsunuz, sonra?
Bize ‘model’ deniyor. Erkekler bizi beğeniyor, sitenin yöneticisine ödemeyi yapıp kendilerine verilen şifreyi giriyor ve süre işlemeye başlıyor. Süre genellikle 10 dakika.
- Tanışma, sohbet faslı var mı, yoksa direkt “Soyun” mu diyorlar?
“Merhaba” diyorum, “Soyun” cevabı geliyor. Ben de oynuyorum; kat kat giyiniyorum, yavaş yavaş çıkarıyorum. 10 dakikayı tamamen soyunmadan geçiriyorum ki, 10 dakika daha satın alsın. Ama neticede, ne isterlerse yapıyorum.
- Yüzünüz görünüyor mu?
Kimileri maske takıyor, ben kamerayı aşağıda tutuyorum. Fotoğrafım sahte. “Sesi aç” diyeni bile reddediyorum. Birinden çok hoşlanmıştım, yüzümü gösterdim, fotoğrafımı çekmiş. Başka isim kullandığım bir gün, “Bak, sizden bir kızın resmini aldım, sen de göster” dedi. Bu bana ders oldu.

SEBZELİ FANTEZİLER
- Wabcam seksi ne tür erkekler tercih ediyor?
Her tip... İş yerinden arayan çok oluyor. Onlar “Soyun” diyemiyor ama belden aşağıya getiriyorlar sohbeti. Aynı insanlar çok geliyor ve hep aynı şeyleri istiyorlar; tişörtünü çıkar, göğsünü aç, ayağa kalk, arkanı dön...
- En çok ne istiyorlar?
“Oyuncağın var mı” diye sorarlar önce. Okşamalar ya da parmakla yapılan şeyler tatmin etmiyor erkekleri. Gerçek hayatta sevgilisi olmayanlar ya da sevgilisine istediği şeyi yaptıramayanlar, tatmini bende buluyorlar.
- Sapıklar geliyor mu?
Sence? Saçma sapan fanteziler... Sebzeleri, meyveleri alet edenler var düşünsene. Muz, salatalık, patlıcan... En korkuncu da patlıcan.
- Site sahipleri nasıl adamlar?
Sadece bir tanesini tanıdım. Fethiyeli, ailesi zengindi. İstanbul’a yeni gelmişti. Sex shop’u vardı. Macera meraklısı işte!

EVDE KAPIYI KİLİTLİYORUZ
- Kazancınız nasıl?
10 dakikası 20 lira; yarısı benim, yarısı yöneticinin. Ama böyle çok alacağım kaldı. Aylık kazancım 1500-3000 lira.
- Başka iş arayıp bulamadınız mı? Niye böyle bir işte çalışır ki insan, macera tutkusu mu?
Yanında sevgilisiyle yapanlar var bu işi. Kadın kılığına giren erkekler var. İhtiyaçtan yapanlar da var ama az. Benimse para kazanmam lazım.
Eğitimimi bu yözden bıraktım, iş bulamıyorum. Garsonluktan 500 lira kazanıyordum, yarısı yol parasıydı.
- Aileniz biliyor mu böyle bir iş yaptığınızı?
Bilmiyorlar. Arada memlekete gidiyorlar, o zaman rahatız. Evde olduklarında kapıyı kilitliyoruz, annem çay getirdiğinde falan açıyoruz. “Telefonların kontör şifrelerini kırıp para kazanıyorum” diyorum. Anlamadıkları için bir şey demiyorlar. Fark ederlerse “Dışarı yallah” derler.
- Utanç duyuyor musunuz bu işi yaptığınız için?
Utanmıyorum. Bunu fahişelik olarak görmüyorum, çünkü temas yok. Kocasını aldatan namuslu, ben değil miyim? Hesabını vereceğim makam belli.

ABLA F: ERKEKLERDEN NEFRET EDİYORUM
Başınıza ilginç olaylar geliyor mu?
Yüzümü göstermediğim için “Travestisin, donunu indir inanayım” diyenler oluyor. Zaten amaç o. İki kadın isteyenler oluyor, o zaman eğlence başlıyor; nereden bilsinler aynı odada abla-kardeş olduğumuzu. Ama geçenlerde birisi “Dekolteni kapat” dedi. Sevgilisinden ayrılmış, dertleşmek istiyormuş.
- Günde kaç saat çalışıyorsunuz?
İstediğim kadar. Bir hafta kardeşim yoktu. Admin,”Çabuk üstünü değiştir, iki kişi olacaksın bu gece” dedi. O gün anam ağladı; çamaşırı değiştir, salona geç...
- Türkiye’de yaygın mı webcam seks?
2004’ten sonra başladı. Öncesinde yabancı kızlar devredeydi. Biz iki yıldır yapıyoruz. Son aylarda o kadar Çok yapan oldu ki...
- Erkek arkadaşınız var mı, işinizi biliyor mu?
Bilmiyor tabii. Bir kere çakar gibi oldu, “Başkaları yapıyor, kontör satmaları için aracı oluyorum” dedim.
- Evlenmeyi düşünüyor musunuz?
Düşünüyorum, düşlerimde. En son dün gece “Erkeklerden nefret ediyorum” dedim.

Kaynak

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Kaynak eklemeyi lütfen unutmayınız.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Lanet olsun bu kişileri bu durumlara düşürenlere ...

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Lanet olsun bu kişileri bu durumlara düşürenlere ...

Bence olay karmaşık
Şimdi kalkıp erkekte derseki bunlar olmasa ben webcam sexi yapmayacaktım ozmanda kızlar mı suçlu olacaktı sonuçta iğrenç bir suç ve işin içindeki herkeste suçlu....

serious

Asistan
Reaksiyon puanı
2
-Bence olay karmaşık
Şimdi kalkıp erkekte derseki bunlar olmasa ben webcam sexi yapmayacaktım ozmanda kızlar mı suçlu olacaktı sonuçta iğrenç bir suç ve işin içindeki herkeste suçlu....-

Kesinlikle katılıyorum. Bu kişileri bu duruma düşürenden ziyade bu duruma kendilerini düşürenlerde suç yok gibi konuşmasın kimse. Böyle pis olaylar yüzünden ne kadar insanın yuvası dağılıp, hayatları altüst oluyor. Bu kişiler hala "ben namuslu değil miyim?" diye soradursunlar kendilerine. Namusu ağızlarına bile almasınlar. Bir de marifetmiş gibi yaptıkları pislikleri anlatıp insanlara yol gösteriyorlar. "Bakın kızlar öyle iki kuruş para kazanıp da yarısını yola vereceğinize bu işe başlayın kazancı çok iyi. Aileyi atlatmak sorun değil zaten. Yüzlerce yol var bakın anlatıyorum işte" diyorlar.
Bütün bunlar ahir zaman alametleri. İnsanlar hatayı yapıyor. Normal birşeymiş gibi anlatıyor. Resmen şok oldum. Ne diyim Allah hiçbirimizi nefsiyle başbaşa bırakmasın.
Peygamber Efendimiz boşuna demiyor "ne yalnız, ne de iki kişi, üç kişiden aşağı bir ortamda yalnız kalmayın. Çünkü iki kişi yalnız kalırsa 3. kişi şeytan olur. " (Tam kelimeler doğru olmayabilir ama ifade edlien şey bu) diye. Bu kardeşler de birbirlerini nasıl da fasıklığa itmişler.
Allah hepimize hidayet nasip etsin...

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
her alanda değişik para kazanma yolu var ama bu en ilginçlerinden biriydi :&/ Vaybe...

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Bence olay karmaşık
Şimdi kalkıp erkekte derseki bunlar olmasa ben webcam sexi yapmayacaktım ozmanda kızlar mı suçlu olacaktı sonuçta iğrenç bir suç ve işin içindeki herkeste suçlu....

Ben zaten onun için dedim, Bu durumda onlardan yararlanmak isteyenlere de, işsiz kalmasına neden olmuş kişilere de...

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Erkekler tamam ama kadınlarda suçlu arkadaşlar...

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Yzık başka bir şey değil yazık allah işlallah insanı bu durumlara düşürmez

BuzzKnight

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Efendimizin (S.A.V.) Arap yarımadasına gelmeden önceki Cahiliye devrine döndük. Rabbim sonumuzu hayır eylesin.

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
düzeltme: kaynak en başta belirtilmiştir ilk yayına girdiğinde

"İnternette erotik gösteriler yaparak geçimini sağlayan abla-kardeşle Gazete Habertürk-HT Magazin'den Nazenin Tokuşoğlu konuştu."

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
düzeltme: kaynak en başta belirtilmiştir ilk yayına girdiğinde

"İnternette erotik gösteriler yaparak geçimini sağlayan abla-kardeşle Gazete Habertürk-HT Magazin'den Nazenin Tokuşoğlu konuştu."

Kaynaklarda direk linkleri varsa lütfen direk linklerini ekleyiniz. Olmadı haberturk.com şeklinde en altında belirtiniz. Sorun yaşanabiliyor.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
ne varsa insanın kendinde vardır kimse kimseyi bu duruma düşürmez, utanmadan birde annem mutfakta çay yapıyor biz odada ... diyorlar, neden bu tip kadınların suçu hep erkeklere atılıyor??

Ama sonuçta isteyen birisi olmasa da bu kişiler tarafından bu iş yapılmaz, pislik herkesin içinde...Ki zaten bu ülkede herkes namustan bahsediyor ama....

firat.tuzer

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kolay para kazanma hırsı insanları buralara getiriyor. hepsi televizyonda gördükleri gibi lüks arabalarda yaşamak, barlarda sabahlamak istiyor. cinselliğe bu kadar sapkın bir millet olursa en çok parada cinsellikte olur o toplumda

bulmeh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
firat.tuzer'in de dediği gibi maddiyatçılık,para,rahatlık hırsı insanları nereye getiryor.
Fakat madalyonun diğer tarafı da var. Bu gibi ahlaksızlıkların kaynağı sadece kişinin kendisi değil, yaptığı işe rağbetin olmasıdır. Yani, bu kişiler yaptığı işten istediklerini alabiliyorlarsa demekki toplumda buna eğilim var demektir. Bu gibi ahlaksızlıkların sadece kanunlarla önüne geçemezsiniz. Burada toplum olarak her vicdan sahibine iş düşüyor. Bugün bu kişilerin yaptığını yarın yapmasının istemediğimiz kişiler de yaparsa veya bu işin içine düşerse (Allah korusun) çok geç kalmış oluruz. Gereken cevap toplum olarakta verilmelidir.Sonuçta, toplum kendi geleceğini kendi belirler. Allah sonumuzu hayır etsin.