Anneler Günü?

Bu konuyu okuyanlar

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
Arkadaşlar anneler günü yaklaşıyor bi gavur içadı olmasına ragmen ben genede annemi sevindirmek istiyorum

Buradan Bakabilirsiniz

benim hiçbi fikrim yok aslında varda olmaz bu durumda neyse fikirlerimizi burada paylaşalım birbirimize(yani bana) yardımcı olalım :)

Cicek Göndermek İsteyenler

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Ev eşyası almayı düşündüm, biraz önce ağzını yokladım ama bişe çıkmadı. Olmazsa ben, trinity, ve torpido oturup üç kardeş ne yapıcaz karar vericez. Zaman da fazla yok ama ....

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
abi bende yokladım da bişey istemiyo ki bilmiyorum wallahi ne alcaz ???

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Ya hiç bişe bulunmazsa kardeşlerle beraber toplanıp takı almak lazım. Ya bu arada kız arkadaşa da anneler gününde bişe almak lazım :) Geleceğin annesi ne de olsa :D

hahaha

hediye verirken "çocuklarımın anası, evinin hanımı olacan huleyn" demek lazım bi de :d haha

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
walla ben kardeşler bakımından biraz şanslıyımda yanımda hiç biri yokki napacam ben bilmiyorum

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Runal, sana eft yapsınlar gerisi sorun değil. Ya da kredi kartı numaralarını al.

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
yok abi nerde hepsi kız bi erkek benim para istersek olmaz şimdi :)

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Ben ayakkabı almayı düşünüyorum. Hem azınıda aradım istediği tipide öğrendim. Ama yinede tam karar veremiyorum. :)

++Runal sana kolay gelsin kardeşim para işinden sonra bide hediye arıyacaksın. Ben fikrimi söyledim. ::) ;)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
para değilde baba güzel bi hediye olsun düşüncem o 8)

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Bana bakarken,beni hala küçük bir kız gibi severken dolan yeşil gözlerine kurban olduğum..Allah'ım sana sağlıklı çok çok uzun ömürler versin güzel gözlü meleğim.Anneler günün kutlu olsun

hediye konusuna gelincede ;Dbir araştırma vardı aklıma geldi :pTürk erkeği kadınlara bekledikleri hediyeyi almakta zorlanıyor. Kadınlar mücevher, giysi, parfüm gibi hediyeler ile seyahat gibi farklı beklentiler içindeyken, erkeklerin çoğunluğu yanlış hediyeler alıyor

Araştırmanın ortaya koyduğu ilginç sonuç Türk erkeklerinin kadınlara, onların beklentilerini karşılayacak hediyeler bulmakta zorlandığını ortaya koydu. Kadınlar mücevher, giysi, parfüm gibi hediyelerin yanı sıra örneğin seyahat gibi, farklı hediyeler de bekliyorlar. Ancak erkeklerin aklına seyahat hediye etmek gelmiyor. Bazıları eşlerine giysi, mücevher ve parfümün yanı sıra cep telefonu hediye etmeyi tercih ediyor. Ancak erkeklerin birçoğu kadınlara, onların beklentilerini karşılamayan yanlış hediyeler alıyorlar.

Kadınlar en çok, erkeklerin kendilerine yiyecek veya içecek hediye etmesinden rahatsız oluyor. Araştırma sonuçları erkeklerin eşlerine özellikle yiyecek hediye etmesinin yanlış olacağını ortaya koydu.

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
RuNaL dedi ki:
para değilde baba güzel bi hediye olsun düşüncem o 8)

Anladım şimdi kardeşim ben ayakkabı alacağım işte daha iyi bir fikir çıkarsa tabi onada bakarız. ;)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
seçiL dedi ki:
Kadınlar en çok, erkeklerin kendilerine yiyecek veya içecek hediye etmesinden rahatsız oluyor.

Hhehehe :D

Koptum buna ben. Anneler gününe veya evlilik yıldönümüne yiyecek alan da var mı acaba? Bi de yedirirken, sırtına vurup "koooçç koççç, aslan walla" derler :D puahaha

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
Troy dedi ki:
seçiL dedi ki:
Kadınlar en çok, erkeklerin kendilerine yiyecek veya içecek hediye etmesinden rahatsız oluyor.

Koptum buna ben. Anneler gününe veya evlilik yıldönümüne yiyecek alan da var mı acaba? Bi de yedirirken, sırtına vurup "koooçç koççç, aslan walla" derler :D puahaha

süpersin troy :D :D :D

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Troy dedi ki:
seçiL dedi ki:

:D :D

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ben anneler gününün geçen pazar olduğunu sanıyordum ve unutmuştum da annem niye beni hala biçmedi( :D)diye şaşırıyordum ama şimdi öğrendim ki bu pazarmış ???
O günü kaçırmadığıma sevinsem mi iyi güzel "ne alsam" derdinden kurtulmuşken yine o derde düştüğüme üzülsem mi bilemiyorum ???
Ah Runal Ah!Şimdi kendine(bana :))güzel bir hediye bul ::)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
elektr10 dedi ki:
Ben anneler gününün geçen pazar olduğunu sanıyordum ve unutmuştum da annem niye beni hala biçmedi( :D)diye şaşırıyordum ama şimdi öğrendim ki bu pazarmış ???
O günü kaçırmadığıma sevinsem mi iyi güzel "ne alsam" derdinden kurtulmuşken yine o derde düştüğüme üzülsem mi bilemiyorum ???
Ah Runal Ah!Şimdi kendine(bana :))güzel bir hediye bul ::)

abi dur bi ben bulamadım zaten ::)

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14

Arkadaşlar hep beraber bir araştırmayla halledelim şu hediye işni yoksa işmiz sakat gibi gözüküyor. :D

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
yok o kdar de değilde ne de olsa anne affeder de kırmayalım genede ::)

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Eğer bulabiliyorsanız, uzun zamandır göremediği arkadaşlarını bulun. ;)

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Anneler için en güzel hediye çocuklarını iyi yerlerde görmek ve ogün hiç yapmadığınız birşeyler yapın dışarı çıkın gezin birlikte sinemaya veya bir tiyatro oyununa gidin ne bilim ben çocuklarımdan böyle şeyler bekliyorum. herkesin annesinin ellerinden öpüyorum anne olmayınca kıymetlerini bilmiyoruz :)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
ya hadiye diyoruz o kadar insan var forumda bi cvb yazan yok :)

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
RuNaL dedi ki:
anneme sürekli bi şeyler alıyorum çünkü. cep telefonu beğenmişti onu aldım, telsiz telefon istiyordu onu aldım, spor ayakkabı lazım ayaklarım şişiyor diyordu onu da aldım. zaten yemeğe falan çıkıyoruz fırsat oldukça en son organize işler e gitmiştik birlikte. hayırlı evlat annemi mutlu görmek çok hoşuma gidiyo ama.
gecen ay polaris'den birsey begendigini gormustum
daha almamıs :-\ yani onu alıcam :)
Güzel küçük ev aletleri var işe yarayan tavsiye ederim

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Ben anneme SDN'den üyelik hediye edicem :D

O da burda olsun.

Seçil, anneme saygılı davran ama. Foruma gelince yaağa kalk, hoşgeldin falan de :D hahaa

Reaksiyon puanı
23
Troy dedi ki:

O da burda olsun.

Seçil, anneme saygılı davran ama. Foruma gelince yaağa kalk, hoşgeldin falan de :D hahaa

yeri çoktan hazır forumda yolları açıp hoş geldiniz diyecez hehehe :D :D

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
seçiL dedi ki:
RuNaL dedi ki:
anneme sürekli bi şeyler alıyorum çünkü. cep telefonu beğenmişti onu aldım, telsiz telefon istiyordu onu aldım, spor ayakkabı lazım ayaklarım şişiyor diyordu onu da aldım. zaten yemeğe falan çıkıyoruz fırsat oldukça en son organize işler e gitmiştik birlikte. hayırlı evlat annemi mutlu görmek çok hoşuma gidiyo ama.
gecen ay polaris'den birsey begendigini gormustum
daha almamıs :-\ yani onu alıcam :)
Güzel küçük ev aletleri var işe yarayan tavsiye ederim

>.< Evide mi sen geçindiriyorsun. :D

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Troy dedi ki:

O da burda olsun.

Neden olmasın Troy...
Saygım,Sevgim sonsuz olur..
Anneme nasıl davranıyorsam yada davranılmasını istiyorsam o annemede aynı şekilde davranırım
her zaman saygım sonsuz bundan şüphen olmasın canım sevip sayarim. böyle bir evlat dünyaya getirdigi icin
senin gibi becerikli mükemmel bir evlat yetiştirdiği için tebrik ederim ...
ne mutlu ona... annene sevgilerimi yolluyorum ...