Ankete Katılım

Bu konuyu okuyanlar

Duru-Su

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar, instagram kullananlar çalışmam için oluşturulmuş linkteki Sosyal Medya anketini (yaklaşık 10 dk.nızı ayırıp) doldurup katkıda bulunabilir mi? Ankete katılımın artması konusunda da yardımcı olursanız sevinirim. Katkınız ve ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim...

Sosyal Medya

Duru-Su

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar, çalışmam için çok önemli bir anket yardımcı olursanız çok sevinirim...

Sosyal Medya

Duru-Su

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar, instagram kullananlar çalışmam için oluşturulmuş linkteki Sosyal Medya anketini (yaklaşık 10 dk.nızı ayırıp) doldurup katkıda bulunabilir mi? Ankete katılımın artması konusunda da yardımcı olursanız sevinirim. Katkınız ve ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim...

Sosyal Medya

Arkadaşlar, çalışmam için çok önemli bir anket yardımcı olursanız çok sevinirim...

Sosyal Medya

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
İnstagram kullanmayı ön koşul olarak öne sürmüşsünüz. İnstagram kullanmadığım için haliyle anketinize katılamadım. Böyle saçma bir şart öne sürmemiş olsaydınız sorularınızı cevaplamak isterdim.

Duru-Su

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnstagram kullanmayı ön koşul olarak öne sürmüşsünüz. İnstagram kullanmadığım için haliyle anketinize katılamadım. Böyle saçma bir şart öne sürmemiş olsaydınız sorularınızı cevaplamak isterdim.

Yine de teşekkürler.

Duru-Su

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Sosyal Medya

Sosyal Medya

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
ilk sorudan sonra boşluğa düştüm resmen :D instagram kullanmıyorum hayırı işaretledim aşada başka instagram soruları vardı :D olmamış.

Duru-Su

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ilk sorudan sonra boşluğa düştüm resmen :D instagram kullanmıyorum hayırı işaretledim aşada başka instagram soruları vardı :D olmamış.

Yine de çok teşekkür ederim. Tüm soayal medya kanallarını alamazdım birini almak zorundaydım. Katılım o kadar az ki çaresiz kaldım. Yine de ilginiz, niyetiniz için tekrar teşekkğr ederim.

Duru-Su

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Sosyal Medya

Duru-Su

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar, çalışmam için çok önemli bir anket yardımcı olursanız çok sevinirim... Yapan kişinin hızına göre 8-14 dk kadar sürüyor, bir iyilik yapabilir misiniz istediğim sayıya ulaşmam için. Katkı sağlayan herkese çok teşekkür ederim.

Sosyal Medya

hdakdla

Asistan
Reaksiyon puanı
28
istediğin sayıya ulaşmanız için öylesine salladım ama anket doldurarak para kazanmak hoş bi şey değil abla. anlamadığım çok şey yazmışsın abla.

Duru-Su

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
istediğin sayıya ulaşmanız için öylesine salladım ama anket doldurarak para kazanmak hoş bi şey değil abla. anlamadığım çok şey yazmışsın abla.

Bilip bilmeden yorum yapmasanız keşke. Sallamanızı isteyen mi oldu? Okuduğunuzuanlayamamış olabilir misin? Akademik çalışma diyor? Para kazanmakmış.. Pehhh. Çok yazık gerçekten çok yazık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üsyelik yapmış olduğunuz atmasyon cevaplar yüzünden analiz yanlış sonuç verecek!!!

Duru-Su

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar, instagram kullananlar çalışmam için oluşturulmuş linkteki Sosyal Medya anketini değerli vaktinizi ayırarak doldurup çalışmamın tamamlanıp analiz aşamama geçmeme katkıda bulunabilir mi? Ankete katılımın artması konusunda da yardımcı olursanız sevinirim. Katkınız ve ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim...

Sosyal Medya

PS: Bu bir reklam ya da ücretli bir anket doldurma değildir. (Daha önce böyle bir algılama olduğu için açıklama gereği duydum)

Teşekkür eder, iyi günler dilerim..