Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş'ın ayakkabısı sosyal medyada çok konuşuldu

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Yahu nerede taraf olmuşum allah aşkına. Birisi bi laf çıkarıyo taraflısın diye, gelen de tarafsız ol falan diyor. SDN tarafsız olabilir ama forumda herkes fikrini açılmış konu başlıklarında belirtmekte özgürdür. Öyle olmasa zaten bu konulara yazanlar şu an banlıydı. Benim orada kastettiğim şey, "Sen fikrini belirtiyorsun da ben mod olunca fikir belirtemiyor muyum?"du. Oradan aldınız moderatörler böyleye getirdiniz oradan alıp taraflıya getirdiniz.

Benim alıntı yaptığım içerikte net şekilde adın geçiyor mu tekrar okur musun ?
Fikrini belirtmekte sorun yok, sorun taşıdığın fikrin zıttı ile karşılaştığında ne derece tarafsız olacağın.

Muhammed Utku Cabir dedi ki:
Karıştırdığınız bir nokta var.
Bu forumda görev alan yöneticiler SDN'nin işçileri değil, forum ortamının düzeni için gelen, herhangi bir karşılık istemeden gönüllü emek veren insanlardır. Siz sanıyor musunuz içerik ekibinin tek işi forumda konu açmak?

Ben size ne dedim de cevaben; Sen burada ne demek istediğini gerçekten kendin anlayabildin mi ?

Benim taraf olmakla ilgili yazdığım şeylere verdiğin cevabın konuyla alakasını açar mısın? Ben sana veya arkadaşlarına işçi mi dedim ? Karşılık mı istiyorsunuz, karşılıklı mı yapıyorsunuz dedim ? Silah zorundan mı bahsettim? İçerik ekibinin tek işinin forumda konu açmak afksşldkfsşgflkgdgl

Cevap verdiğim içeriğe bakar mısın :))))

alpsadik

Map Tech Harita
Reaksiyon puanı
2,871
Benim alıntı yaptığım içerikte net şekilde adın geçiyor mu tekrar okur musun ?
Fikrini belirtmekte sorun yok, sorun taşıdığın fikrin zıttı ile karşılaştığında ne derece tarafsız olacağın.
Çok pardon alıntı yapınca ben de kendi üstüme alınmışım. Yoksa alıntı yapmanla benden bahsetmenin ne alakası olabilir.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Tam alın işte canlı örneği diye mesajımı yazarken Ban yedi heralde diğer arkadaş... Tebrik ederim bu hareket için.

ZİHNİYETİ bilmem fark ettiniz mi ? Bizim gibi düşünmeyen 3-5 kişiyi banlayın olsun bitsin kimse konuşmasın forum güllük gülüstanlık olsun körler sağırlar birbirini ağırlasın. Ben istiyorum ki FİKİRLER tartışsın. senin şu söylediğin yanlış doğrusu bu densin. Ama yok A kişisi saat takıyorsa çalmıştır çırpmıştır B kişisi takıyorsa parası var abi takar gibi kıvıranlara lafım..

Benim kızdığım Moderatör bile Taraflı olabilir ama üyelere İTHAMDA bulunuyor. Madem bir üyenin söylediği yalan yanlış veya işftira sen doğrusun göster forumda tartışak . Bir yanlış varsa özür dileyek haklısın diyek ? Ama kısa yoldan bunlar Trol bunlar saf bunlar cahil bunlar taraflı biz tarafsısız hatta ultra tarafsısız deyip konuları geçiştirenle var...

umit4421

Profesör
Reaksiyon puanı
1,114
Tam alın işte canlı örneği diye mesajımı yazarken Ban yedi heralde diğer arkadaş... Tebrik ederim bu hareket için.

ZİHNİYETİ bilmem fark ettiniz mi ? Bizim gibi düşünmeyen 3-5 kişiyi banlayın olsun bitsin kimse konuşmasın forum güllük gülüstanlık olsun körler sağırlar birbirini ağırlasın. Ben istiyorum ki FİKİRLER tartışsın. senin şu söylediğin yanlış doğrusu bu densin. Ama yok A kişisi saat takıyorsa çalmıştır çırpmıştır B kişisi takıyorsa parası var abi takar gibi kıvıranlara lafım..

Benim kızdığım Moderatör bile Taraflı olabilir ama üyelere İTHAMDA bulunuyor. Madem bir üyenin söylediği yalan yanlış veya işftira sen doğrusun göster forumda tartışak . Bir yanlış varsa özür dileyek haklısın diyek ? Ama kısa yoldan bunlar Trol bunlar saf bunlar cahil bunlar taraflı biz tarafsısız hatta ultra tarafsısız deyip konuları geçiştirenle var...
Bak hala aynı muhabbet adamın ailesi zengin diyoruz kıvırmaya devam ediyorsun. Sana ben burda herşeyi tek tek açıklardım da onlar da bir bahane bulursun zaten araştırmadan konuşuyorsunuz.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Bak hala aynı muhabbet adamın ailesi zengin diyoruz kıvırmaya devam ediyorsun. Sana ben burda herşeyi tek tek açıklardım da onlar da bir bahane bulursun zaten araştırmadan konuşuyorsunuz.

Ben Fakir demedim ki ? Ne anlatmak ne kanıtlamak derdindesin ?

Herkesin malı kendine Banane zaten diyorum sabahtan beridir...

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,414
Önce kendi rezilliklerimizi gözden geçirsek?
Mesela şunun gibi
Ekli dosyayı görüntüle 118652

BM Libya-Türkiye arasındaki deniz sınırını kabul etti. Hala rezillik mi diyeceksiniz ?

Ben muhalif belediyelerin çoğunu AKP'den başarılı buluyorum. AKP belediyelerine laf söylemeyip bu adamlardan birisini eleştiren ya troll'dür, ya aklı gelişmemiştir, ya da ülkücülük fanboylarıdır.

CHP kalesi İzmir o kadar mükemmel yönetiliyor ki anlatamam.

Zamanında forum kuralları linki ve maddesini paylaşınca mod. adayı mesajımı silmiş uyarı atmıştı.

MoMentS

Asistan
Reaksiyon puanı
127

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
BM Libya-Türkiye arasındaki deniz sınırını kabul etti. Hala rezillik mi diyeceksiniz ?

CHP kalesi İzmir o kadar mükemmel yönetiliyor ki anlatamam.

Zamanında forum kuralları linki ve maddesini paylaşınca mod. adayı mesajımı silmiş uyarı atmıştı.

CHP Belediyelerinin hepsi değil çoğu AKP'den iyi dedim. İstanbul'a, Ankara'ya, Adana'ya, Mersin'e, Antalya'ya genel olarak kötü diyebilir misin; hayır. O yüzden boşu boşuna laf yapmaya gerek yok, söylediğin hiçbir şeyde haklı olamayacaksın çünkü yanlışı savunuyorsunuz. AKP'nin bir çok yönetimi eleştirilir ama sizin bulabildiğiniz sadece İzmir.

İzmir'de AKP 2. parti. Şimdi İzmir'dekiler CHP'ye oy vermezse büyük ihtimal orayı AKP alacaktır.

AKP gelince İzmir çok mu güzel olacak; hayır. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin parasını oğlancı Ensar'a bağışlamaktan başka bir şey yapmazlar.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,414
CHP Belediyelerinin hepsi değil çoğu AKP'den iyi dedim. İstanbul'a, Ankara'ya, Adana'ya, Mersin'e, Antalya'ya genel olarak kötü diyebilir misin; hayır. O yüzden boşu boşuna laf yapmaya gerek yok, söylediğin hiçbir şeyde haklı olamayacaksın çünkü yanlışı savunuyorsunuz. AKP'nin bir çok yönetimi eleştirilir ama sizin bulabildiğiniz sadece İzmir.
Saydığın belediyelerin hangisi şu ana kadar CHP elindeydi baktın mı ?
İstanbul 2004-2019 arası AKP
Antalya 2004-2009/2014-2019 arası AKP arada bir CHP dönemi var
Ankara 2004-2019 arası AKP
Adana 2004-2009 arası AKP 2009-2019 arası MHP
Mersin 2004-2014 arası CHP 2014-2019 arası önce MHP sonra İYİ PARTİ elindeydi.

Demek ki araştırmadan konuşmamak lazım. Şu an ki CHPli belediye başkanlarının geldikleri yerler Mersin haricinde hep sağ görüşün yönettiği belediyeler. Öyle bir yazmışsın ki bu belediyeler öncesinde de şu an ki başkanlara kadar hep CHP tarafından yönetiliyordu.

Son düzenleme:

Ecomanya

Profesör
Reaksiyon puanı
658
Yani aynı ayakkabının orjinaliyse ve pahalıysa varmı öyle bi ayakkabı ?