Anime Keyif

Mert Ahmet

Dekan
16 Mayıs 2010
5,706
41
228
darker than black'e başladım ben de
takip ettiğim animeleri saydım 8 tane varmış :D birilerini bitirmenin zamanı geldi :D

Usui Takumi

Profesör
10 Temmuz 2011
3,551
1,177
293
ee beni unutmuşunuz şaka bi yana pokemonu ve sailor moonu saymazsak ki o zamanlar bu ikisinin anime olduğunu bilmiyodum bile ciddi anlamda ilk animeyle tanışmam üniversite 3 de bi akadaşımın 1 ay boyunca death note diye başmın etini yemesiyledir. Ardından sırasıyla another, mirai nikki, itazura na kiss, toradaora, kaichou wa maid sama, sword art online, elfen lied, clannad serilerini izledim ondan sonrası da geldi zaten. Uzun serilerden fairy tailv e bleach i bitirdim halen 2 serininde mangalarına devam ediyorum özellikle bleach in mangası on numara.

Usui Takumi

Profesör
10 Temmuz 2011
3,551
1,177
293
15te bırakmıştım bugün gözüme çarptı izledim :D harika bir iş çıkarmışlar :)
yalnız şöyle bir durum var basketbol maçları şu son maçın uzunluğundan daha kısa :D 6 bölüm felan sürdü maç :D
sorma hocam normal basket çaından uzun sürdüydü hele o maça ait olan son bölüm çileden çıkartmıştı beni 5-6 sn yi 10 dk göstermişlerdi. Gerçi mangası güzel. batoto da kotonaru yazıp 144 den itiabaren bakabilirsin. 158 e kadar batoto da yüklü 185 e kadar kotonaru nun kendi sitesinde var.

Mert Ahmet

Dekan
16 Mayıs 2010
5,706
41
228
sorma hocam normal basket çaından uzun sürdüydü hele o maça ait olan son bölüm çileden çıkartmıştı beni 5-6 sn yi 10 dk göstermişlerdi. Gerçi mangası güzel. batoto da kotonaru yazıp 144 den itiabaren bakabilirsin. 158 e kadar batoto da yüklü 185 e kadar kotonaru nun kendi sitesinde var.
aslında kuroko no basket animede çok hareketli geçimyor :D mangayı boyayıp mı animeleştiriyolardır nedir :D o hızlı hareketler hep sabit :D
bakıcam ona sağol ;)

Usui Takumi

Profesör
10 Temmuz 2011
3,551
1,177
293
anime manganın aynısı yosen maşıyla sezonu bitirecekler heralde mangada 13 bölümdür yosen maçı var.

Munitionis

Profesör
18 Mart 2012
1,504
9
218
Kuroko' yu kasten askıya almaya becerebildim bitsin öyle izliyecem gelecek haftayi her seferinde beklemek koyuyordu :)

Munitionis

Profesör
18 Mart 2012
1,504
9
218
Bir gazla bıraktım kurokoyu 10 bölüm biriktirdim vizeler bitince hepsini bir anda izleyecem patlatacam mısırımı açacam yanıma içeceğimi haftadan haftaya beklemek çok koyduğuna bekliyim dedim sabır taşı oldum resmen.

Munitionis

Profesör
18 Mart 2012
1,504
9
218
yeni animeler çıkıyor galiba bu hafta ? Kuroko no basket 2 final yaptı :)
Bokura wa Minna Kawaisou ı izledim yeni animelerden güzel gidecek gibi. Kurokoyu dediğim gibi vize sonuna bıraktığım için izlemedim amma velakin animeyi bitirseler bile manga 266 da ve devam ediyor o yüzden sıkıntı yok :)

Munitionis

Profesör
18 Mart 2012
1,504
9
218
Mangasınıda okuduğum ve dünden itibaren başlamış olan Isshuukan Friends ve bahar döneminin spor animesi Haikyuu!! 1. bölümlerini izlemiş bulunmaktayım. Isshuukan Friends ise Bayan baş karekterin her hafta arkadaşlarıyla ilgili hafızasını kaybetmesini konu alan Slice of Life türünde bir anime. Haikyuu!! voleybol u konu aldığını belirtiyim ve güzel bir başlangıç yaptı.Yaz döneminde de Free nin 2. sezonu gelecek onuda takip eden varsa haber edeyim.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Hunter x hunter 125 i izledim netero olecek diye soylentiler var bakalim , hajime no ippo rising bitti bu arada dovus animesi isteyenler icin historys strongest disciple kenichi mukemmeldir

YunusTR

Asistan
9 Mart 2014
227
4
18
Hayatimda 1 bolum star trek izledim baskada izlemedim. ama animeler hosuma gidiyor biraz. Bi arkadas yardimci olursa , yaz tatilinedogru mayis ayinda fln anime baslamayi duunuom.

PatavatsiZ

Doçent
15 Mart 2013
719
0
16
Geçtiğimiz hafta sonun ve bu hafta olmak üzere bitirdiğim 2 anime var. Şiddetle tavsiye ediyorum.

- Fate : Zero ( Hemen ardından devamı ) - Fate : Stay Night

- Shiki ( Vampirizm üzerine bir gerilim )

Bu 2 seriyi bitirdim tarz olarak Fate Serisi özellikle çok hoşuma gitti. Kurgusu ve konusu çok enteresan. İzlemeyi düşünen ve anime arayışında olan arkadaşlara bu iki animeyi tavsiye ederim.