Bu konuyu okuyanlar

coconeitor51

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Arkadaşlar elimde bir tablet var. Adı Casper VIA T1E-S. Uzun zamandır bende. Geçen yıl kardeşime hediye ettim. Kardeşim tabletinden canlı derse girmek istiyor fakat tablet Android 4.0.4 olduğundan Eba veya Zoom'a giremiyor. Ben bu tabletin custom rom larını aradım. Fakat sadece stock rom u var. Uzun uzun araştırdım bazılara tabletine Windows 8 falan kurmuş. Bende tablet boşa durmasın diye kurmak istedim. Sizce bu tehlikeli bir iş mi olur? Tabletin özellikleri Windows 10 kurmaya yeter mi? Nasıl bir performans alınır?

Casper VIA T1E-S Özellikler
İşlemci: Intel Atom Z2580 2GHz
Depolama: 32 GB
RAM: 2 GB

(Arkadaşlar depolama 16 GB olabilir eğer 16 GB sa SD cart ile destekleyeceğim)
Mesaj otomatik birleştirildi:

cevap yok mu

Son düzenleme:

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Teoride kurulabilir herhangi bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama biraz kasma yaşayabileceğini söyleyeyim.Tehlikeli olacağını sanmıyorum

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Arkadaşlar elimde bir tablet var. Adı Casper VIA T1E-S. Uzun zamandır bende. Geçen yıl kardeşime hediye ettim. Kardeşim tabletinden canlı derse girmek istiyor fakat tablet Android 4.0.4 olduğundan Eba veya Zoom'a giremiyor. Ben bu tabletin custom rom larını aradım. Fakat sadece stock rom u var. Uzun uzun araştırdım bazılara tabletine Windows 8 falan kurmuş. Bende tablet boşa durmasın diye kurmak istedim. Sizce bu tehlikeli bir iş mi olur? Tabletin özellikleri Windows 10 kurmaya yeter mi? Nasıl bir performans alınır?

Casper VIA T1E-S Özellikler
İşlemci: Intel Atom Z2580 2GHz
Depolama: 32 GB
RAM: 2 GB

(Arkadaşlar depolama 16 GB olabilir eğer 16 GB sa SD cart ile destekleyeceğim)
Mesaj otomatik birleştirildi:

cevap yok mu
Kuranlar var ise tabii ki kurabilirsin. :)

coconeitor51

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Sağolun dostlar birkaç parça alıp kuruluma başlayacağım.