Android güncelleme

Bu konuyu okuyanlar

ivejz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam, samsung galaxy s4 gt-i9500 kore yapımı telefonum var yani orjinal değil, sorum şu androidi 4.2.2'den 4.4.2'ye odin ile guncellemek istiyorum, bu konu hakkinda daha once bunu denemis arkadasimiz var mi sorun olur mu telefonda eskisi gibi normal calisir mi, tesekurler

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
samsung zaten kore malıdır
çakma olduğuna emin misin aletin?
çakma ise yükleyemezsin

JonMr

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sahibinden üzerinden satıcılar kore diye satıyor çakma çinli cihazları, o sebeple arkadaş kore diyor olabilir.

odin ile samsung rom atarsanız o cihaza böyle olur:

DeadAndroid-660x440.jpg

brick2.png

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Onların SAR değerleri aşırı yüksek oluyor,dikkat edin derim.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
çakma olduğuna eminim çünkü 250 liraya aldım yeni kullanılmamış yani güncelleme yapılamıyormuş neyse

İnternette rom mevcut ama bulaşmayın derim. Ben cihazı iki defa çökerttim öyle. ilkinde kurtardım ama ikincisine hakkın rahmetine kavuştu :)

ivejz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternette rom mevcut ama bulaşmayın derim. Ben cihazı iki defa çökerttim öyle. ilkinde kurtardım ama ikincisine hakkın rahmetine kavuştu :)

telefonun içinde seri numarası imei falan herşey var kies ile denedim ama cihazı tanımadı en iyisi bulaşmayayım :)

ardaakgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim tercihim telefonun fabrikadan ne ile geldiyse onunla kullanılmadı yönünde :thumbup:

cemal344

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Bir müddet hevesini al değiştir derim sar değerleri çok yüksek bu arada hassasiyeti kötü bir hastalık geçirmemdendir çağın illeti her yerde birde elimizle üstümüze çekmeyelim.

sdstc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
odin ile güncelleme metodunu araştır. telefonun çakma olmayabilir belki çalıntıdır bilemezsin. bağlantı kur bir göz at. ben telefonuma (i9500 varken) sayısız rom yüklemiştim. hiç bir sorun yaşamadım. istediğim zama orjinal haline döndürebildim. neyi nasıl yapacağını iyi bilmen gerek.