Soru Altyapı yok, taahhüt iptal olur mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
521
Arkadaşlar merhaba. İstanbul’dan Bartın’a taşındım ve taşındığım bina yeni olduğu için hem telefon hem de internet altyapısı yok. Benim de hali hazırda taahhütüm var. Yararlanamadığım hizmet için para ödemek zorunda mıyım ? Yoksa cayma bedeli falan vermeden abineliğimi iptal edebilir miyim ?

Lütfen bilgisi olanlar cevaplasın. Yarın ona göre annem ile gidip iptal ettireceğim…

Şimdiden teşekkürler.

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
521
Yok mu cevap verebilecek birisi?

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Arkadaşlar merhaba. İstanbul’dan Bartın’a taşındım ve taşındığım bina yeni olduğu için hem telefon hem de internet altyapısı yok. Benim de hali hazırda taahhütüm var. Yararlanamadığım hizmet için para ödemek zorunda mıyım ? Yoksa cayma bedeli falan vermeden abineliğimi iptal edebilir miyim ?

Lütfen bilgisi olanlar cevaplasın. Yarın ona göre annem ile gidip iptal ettireceğim…

Şimdiden teşekkürler.
Güzel kardeşim müşteri hizmetleri diye bir şey var ararsın sorunun çözümünü istersin yada hangi internet servis sağlayıcısı abonesi isen gidersin yetkilisiyle falan konuşursun baktın bu yollar sana çözüm sunmadı gelir paşa paşa burda mağduriyetini anlatırsın bilgisi olan kişiler de yardımcı olur. Eee sen bunların hiçbirini yapmamışsın gelmişin burda boş konu açıyosun. Mod arkadaşlardan ricam bu konuyu kilitleyin.

• Kızgın
Reactions: Mly

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,954

Şimdiden teşekkürler.
Bildiğim kadarıyla bu durumda taahhütü ceza ödemeden iptal ettirebiliyorsunuz.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Anlamsız iletilerden ve huzursuzluk çıktığından dolayı konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...