Alper Fener'le Anlaşamadı Aslan Oluyor!

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
font_01.gif
font_02.gif
font_03.gif
font_04.gif

alper-potuk-fenerbahce-galatasaray-transfer-eskisehirspor-301097h.jpg

[h=1]Alper Fener'le Anlaşamadı Aslan Oluyor![/h]
G.Saray, F.Bahçe’nin anlaşamadığı Alper Potuk’u renklerine katmak için harekete geçti....
Sarı-Lacivertli yönetimin, Eskişehirspor ile anlaşmasına karşın, oyuncusu Alper Potuk'un kendisine yapılan yıllık yaklaşık 750 bin Euro'luk teklifi reddederek, 1 milyon 200 bin Euro istemesinin altında yatan nedenin Cim Bom olduğu ileri sürüldü.

3 MİLYON EURO BİR DE OYUNCU VERECEK

Habertürk Gazetesi'nin iddiasına göre; kırmızı siyahlı oyuncu için F.Bahçe, Es Es yönetimi ile bonservis için 5 milyon Euro'da anlaşma sağladı. Ancak bir türlü Alper'i ikna edemedi. Alper Potuk için Sarı-Kırmızılı takımın da devrede olduğu ve bu oyuncunun bonservisi için Eskişehir yönetimine bonservis bedeli olarak 3 milyon Euro'nun yanı sıra, bir de oyuncu verme teklifinde bulunduğu öğrenildi.

GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

Eskişehirspor'un ise ilk etapta bu rakamı kabul etmediği ve F.Bahçe'den aldıkları 5 milyon Euro'dan aşağıya inmeyeceklerini bildirdikleri ifade edildi. G.Saray'ın, Alper için pazarlıkları sürdürdüğü ve fiyatı aşağıya çekebilirse, transferi bitireceği ileri sürüldü.

http://www.aktifhaber.com/alper-fenerle-anlasamadi-aslan-oluyor-540468h.htm

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ben bu çocuğun maçını hiç izlemedim. bu kadar peşinden koşulacak bir futbolcu mu?

berinark

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende çok merak ediyorum. Galatasarayla Feneri birbirine düşürecek kadar iyi bir futbolcumu?

Reaksiyon puanı
10,327
iyi ve kötü olmasının ne önemi var, önemli olan fenerbahçeye takoz koymak. ben resmi anlaşmanın olup bittiğini zannediyordum, bitmemiş demek.
iyi futbolcu mu bilemem ama, çok akıllı biri olmadığı ortada...
çünkü birilerinin kendisi üzerinden oyun oynadığını, hatta psikolojik bir savaş yürüttüğünü farketmiyor bile...

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Herşeyi para olarak gören kişinin Fenerde işi yok.Fener para canlılarınıda gördü.Sonları hüsran oldu.Sonradan anlıyorlar ama iş işten geçiyor.FENERBAHÇEDE OYNAMAK AYRICALIKTIR.Yaaaa.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
kendileri yapınca marifet, başkaları yapınca lo lo lo...

yeni_raki

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Her fırsatta paramız var diyenler kendilerine olunca etik değil ayaklarına yatıyor, bırakın bu işleri ... kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
5 Milyon $. :huh: Ben de hiç izlemedim maçını. Değer mi acaba...

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Değmez. O kadar genç yetenek varken böyle bir futbolcu için gereksiz sürtüşme yaşanıyor. FB veya GS hangi futbolcusunu çekip bu oyuncuyu oynatacak merak ediyorum.

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
Fenerbahçe aradaki prüzleri aşıp anlaşır Alperle.
Basın çalım haberlerine hazırlık yapıyor. :)

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Ben olsam bu saatden sonra almam bu adamı.