Günün Transfer Gelişmeleri

Bu konuyu okuyanlar

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
  • FENERBAHÇE'YE FİLDİŞİLİ GOL MAKİNESİ
    fenerbahceye-fildisili-gol-makinesi,JPIo61ylUESA9h-Z0ffbaA.jpg

Seydou Doumbia, bir kez daha Fenerbahçe’de forvet adayları arasına girdi. Sarı-Lacivertliler, 29 yaşındaki oyuncuyu 1 yıllığına kiralamak için Roma’ya şartlarını soracak. (Fanatik)
  • KİRALIK AŞK IMBULA
    kiralik-ask-imbula,MDy3-IXNUEC9LFVKjqRoWw.jpg

Stoke City’nin sezon başında 24 milyon Euro’ya transfer ettiği ancak fazla şans veremediği Giannelli Imbula’yı kadrosuna katmaya çalışan Galatasaray, 24 yaşındaki futbolcuyu kiralayacak. (Sözcü)

• FENERBAHÇE’YE BİR TRABZONSPORLU DAHA
    fenerbahceye-bir-trabzonsporlu-daha,lM6zbOLCZ0KES2LcFXrtYg.jpg

Trabzonspor'dan ayrılması gündemde olan Yusuf Erdoğan'ın Fenerbahçe ile her konuda anlaştığı ileri sürüldü. Yapılan görüşmeler sonucunda tarafların el sıkıştığı, transferin gerçekleşmesi için Trabzonspor'un onayının beklendiği belirtildi. (Fotomaç)

• BEN ARFA SESLERİ
    ben-arfa-sesleri,cpcIe0-0RU6gs3TmtgqRow.jpg

Sneijder'in ayrılma ihtimali Galatasaray'ı harekete geçirdi. Cenk Ergün’ün yıldız oyuncu ile yaptığı görüşmenin olumlu geçtiği ve ikinci aşamada başkan Dursun Özbek’in PSG’li yöneticilerle buluşacağı bildirildi. (Fotomaç)

• FENERBAHÇE’YE SÜPER YETENEK
    fenerbahceye-super-yetenek,xhFw-TtV1Emwg3ePPrjZ7w.jpg

Forvet ahttını güçlendirmek isteyen Fenerbahçe, Gabriel Barbosa’nın peşine düştü. Geleceğin yıldızları arasında gösterilen, ancak 30 milyon euro bonservis bedeliyle transfer olduğu Inter’de hayal kırıklığı yaşayan Brezilyalı için tüm imkanlar seferber edildi. (Posta)
  • BARCELONA’DAN FENERBAHÇE’YE
    barcelonadan-fenerbahceye,1seOa7zFCUS2qDAUFVchog.jpg

İsmi Galatasaray ve Beşiktaş ile anılan Barcelonalı Jeremy Mathieu ile Fenerbahçe anlaşma aşamasına geldi. Aykut Kocaman onay verirse Katalan ekibinin gözden çıkardığı 33 yaşındaki Mathieu ile sözleşme imzalayacak. (Fanatik)

• GOMEZ’E VAR DA BANA YOK MU?
    gomeze-var-da-bana-yok-mu,p665qnp3LUewNBkTy8ZUSA.jpg

Choupo-Moting’in talep ettiği yıllık ücreti çok bulan Beşiktaşlı yömneticiler, aldıkları cevap karşısında şaşırdı. Kamerunlu golcü, “2 milyon euro imza parası ve yıllık 3 milyon euro ücret karşılığında Beşiktaş’a gelirim” dedi. Siyah-beyazlılar, rakamı çok bulup indirim isteyince de Mario Gomez’e ödenen paraları gündeme getirdi. (Sabah)
  • ROMA’DAN TOLGAY’A 7 MİLYON EURO
    romadan-tolgaya-7-milyon-euro,DpYDzVGCX0mBfM8sVwYqqQ.jpg

Beşiktaş’ta son haftalarda sergilediği performansla şampiyonlukta önemli rol oynayan Tolgay için Roma teklifini 5.5 milyon eurodan 7 milyon euroya kadar çıakrdı. (Takvim)
  • KOCAMAN, KONYASPOR’UN SAĞ BEKİNİ İSTİYOR
    kocaman-konyasporun-sag-bekini-istiyor,bxOQN9WMz0KuzcEvKZYTOQ.jpg

Aykut Kocaman, Konyaspor’un asist ustası sağ beki Nejc Skubic’i getirmek için çalışıyor. Yeşil-beyazlılar, Sloven oyuncu için 2 milyon euro talep etti. Fenerbahçe, Emenike ve Stoch’u takasta kullanıp, bir miktar da para ile işi bitirmek istiyor. (Star)