Alldebrid Türkiye

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
2 günlük deneme sürümünü kullanmıştım gayet sorunsuzdu güzel iş :)

montevo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
çok uzun sürmemesi lazım.ben 50-60 tane atıyordum :)bu ara sıkıntı var galiba bende dosya çekemiyorum

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
daha az sayıda dosya kullanırsanız hiç sorun yaşamazsınız mesela indireceğiniz

100 dosya varsa bunları 20 şer 20 şer indirin :)

XauRo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 günlük deneme süresinden faydalanıp kullandım 2 günde 100gbta yakın download yaptım :D gerçekten güzel. Ben genelde torrent kullanan biriyim elimde premium hesap olursa ancak o zaman file-hosting sitelere yöneliyorum o yüzden de siteden hesap almayı şimdilik düşünmüyorum ancak geçmiş sayfalarda da arkadaşlar belirtmiş eğer "oron" desteği gelirse o zaman hemen alırım işte :D

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
2 günlük deneme süresinden faydalanıp kullandım 2 günde 100gbta yakın download yaptım :D gerçekten güzel. Ben genelde torrent kullanan biriyim elimde premium hesap olursa ancak o zaman file-hosting sitelere yöneliyorum o yüzden de siteden hesap almayı şimdilik düşünmüyorum ancak geçmiş sayfalarda da arkadaşlar belirtmiş eğer "oron" desteği gelirse o zaman hemen alırım işte :D

Bu oron'da ne var ya o kadar upload eden görmüyorum hatta link görmüyorum oron :D

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
çok güzel bir hizmetmiş, özellikle çoğu siteyi kapsaması çok hoşuma gitti, düşünelim biraz.

menot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 günlük deneme hesabı açtım. Letitbit, turbobit, shareflare, extabit, duckload, depositfiles...yazdıklarımın hiçbirinden indirme yapılamıyor.

Diğerlerinde hata:
"null: This link isn't valid or not supported." hatası veriyor.

Duckload'da hata:
An error is happend to generate premium link, please contact administrator with this info :

Sitedeki bize ulaşın kısmından mesaj gönderdim.Cevap veren dahi olmadı.

montevo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
duckload diye site var mıki nette ben şangur şungur çektim sorun yok hiç.acaba kullandığın linkler halen aktif mi?istersen adımı googlede aratarak içerik bulaiblirsin

menot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
duckload diye site var mıki nette ben şangur şungur çektim sorun yok hiç.acaba kullandığın linkler halen aktif mi?istersen adımı googlede aratarak içerik bulaiblirsin

Adın google'da aranıp içerik bulunacaksa uploader'sin. Fakat, duckload diye site varmı ki diye soruyorsun!? Site kapatıldığı için şu an ulaşılamıyor.

r73j8m.gif

Kullandığım linklerin aktif olup olmadıklarını deneme esnasında kontrol ettim.İndirme esnasında hata veren yazdığım web siteleri dışındaki sitelerde bir sorun yok.

Sorunlu siteler: Letitbit,turbobit,shareflare,depositfiles,extabit.

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Denemek için üye oldum.

Biraz dosya indirdim sonrasında bu hatayı aldım ;

"You have reached the limit traffic for trial days."

2 gün ücretsiz değilmiydi?

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
2 günlük deneme hesabı açtım. Letitbit, turbobit, shareflare, extabit, duckload, depositfiles...yazdıklarımın hiçbirinden indirme yapılamıyor.

Diğerlerinde hata:
"null: This link isn't valid or not supported." hatası veriyor.

Duckload'da hata:
An error is happend to generate premium link, please contact administrator with this info :

Sitedeki bize ulaşın kısmından mesaj gönderdim.Cevap veren dahi olmadı.

Ben üye oldum bir aydır kullanıyorum genelde işimi çok iyi görüyor... Bahsettiğin hataların çözümüne de gelirsek. Bazen sitelerde verilen linkler direk indirme linkleri değil yönlendirici linkler... bu tarz hatalar aldığında linki kopyala ardından brworserında aç... adres cubuğunda link değişecektir. o linki alıp Alldebrid'de dene... ikinci çözüm ise Firefox'a Alldebrid'in sitesinden kendi eklentisini kur... Ben gayet memnunum bu siteden, istediğim zaman istediğim upload sitesinden istediğim kadar veri indirebiliyorum... hem de fiyatı nispeten çoookk ucuzz...

menot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gayet açık yazdığımı düşündüğüm halde mevcut sorunu hala anlatamadığımı görüyorum! Daha açık nasıl yazılır bilemiyorum.Açtığım 2 günlük premium hesap ile bazı dosyaları indirmeyi denedim.Yukarıdaki mesajda denediğim siteler içinde adını yazdığım sitelerden(Letitbit,turbobit,shareflare,depositfiles,extabit.) alldebrid ile indirme yapılmıyor, diyorum. Öneri getirmeden önce kendiniz deneyin bir de, el insaf...

"Ben denedim, o yazdığınız sitelerden indirme yapılıyor,sorun yok." diye bir şey yazan yok, ama "benim adımı google'da ara" diyen bile var...:huh:

http://letitbit.net/download/4970.4a7dc353b412d4e475940b9ae06c/Babylon.Pro.9.0.3.r12.rar.html

http://turbobit.net/3ldlevvj2pe4.html

http://shareflare.net/download/88913.8d0beca94a8072e1e4cd326b9169/winrar-4-01.zip.html

http://depositfiles.com/en/files/rvk7tp13t

http://extabit.com/file/28ds6b6177kge/

Asi_Ruh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PanxeR bana hesap bilgileri ayrıca msn adresinizi pm ile iletirseniz sevinirim 2 aylık alacağım .

XauRo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denemek için üye oldum.

Biraz dosya indirdim sonrasında bu hatayı aldım ;

"You have reached the limit traffic for trial days."

2 gün ücretsiz değilmiydi?

2 gün sınırsız ancak bazı sitelerde kota var "Limited hosters informations" kısmında yazar mesela hotfile 8gb, depositfiles 2gb gibi eğer bu sitelerde kotayı aştıysan o hatayı almışsındır kota sınırlaması olmayan sitelerde 2 gün boyunca istediğin kadar download yapabilirsin

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Uzun süre konuya bakamadım kusura bakmayın sorularınızı yanıtlamadan önce satın almak isteyen arakdaşlar ve banka hesabına sipariş vererek ulaşabilirler

www.panxer.com

İlk olarak duckload sitesi kapanmış bulunmakta deposit files da ise bazen sorunlar olabiliyor sebebini tam bilmiyorum ama arada sırada da olsa deposit files dan dosya indiriyorum ben daha bir sorun ile karşılaşmadım. şuan sorunlu 3 site bulunmakta.

Ücretsiz hesaplardan yüzlerce GB download yapıldıgı için şuanda günlük 10gb limit konmuş durumda 2 günde 20gb indirebilirsiniz.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Hesap satın aldım fakat hep sorunlu olanlar denk geliyor bana. uploadedto düzeltilecek mi? oron liseye neden eklenmiyor?

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Hesap satın aldım fakat hep sorunlu olanlar denk geliyor bana. uploadedto düzeltilecek mi? oron liseye neden eklenmiyor?

bazı sitelerde sorun çıkabiliyor ama sürekli düzeltiliyor.

oron her zaman sorunlu oldugu için eklenmiyor ve eklenmeyecek.

Lepidoptera

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bazı sitelerde sorun çıkabiliyor ama sürekli düzeltiliyor.

oron her zaman sorunlu oldugu için eklenmiyor ve eklenmeyecek.

Oron'un eklenmemesi kötü olmuş , artık direk orondan satın alacağız neyse.
Birde gb sınırının düşürülmesi iyi olmuş tüm para ile premium satın alan üyelerde benimle aynı fikirde olduğunu varsayıyorum.

tunjer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
51 günlük premium üye oldum ve 15 puan verdi bu puanın karşılıgı gün vb nedir?

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
premium lazım olunca bana uğra [MENTION=16260]__kadıköyRAP__[/MENTION] gerek yok böyle şeylere:) yok illa alldebrid istersen onunda buluruz merak etme.

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=13834]aykut[/MENTION] insanları illegal kullanıma özendirmezsen sevinirim. Heleki o 2 günlük ücretsiz kullanımın suistimali devam ederse (özellikle türkiye de) kapatılacak.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Ben bu alldebrid'i arkadaşla paylaştım hesap kilitlendi mail vs attım açtılar sonradan dahada paylaşmadım kimseyle :)
Hotfile premium varken bir cok kişiyle paylasmıstım hesabı sorun olmamıstı.