Alldebrid Türkiye

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Merhaba

www.alldebrid.org sitesine premium üye oldum ilk zamanlar letitbit den dosya indirebiliyordum. Son 1 haftadır "All our server are full for this hoster, please retry latter." hatasını vermektedir konu hakkında alldebrid email attım ama dönüş olmadı konu hakkında siz yardımcı olabilirmisiniz.

İletişim : muratakay1903@gmail.com

İyi Çalışmalar

Bütün letitbit serverları yoğun,dolu olduğundan indiremiyorsun daha sonra tekrar deneyin diyor buradan çıkaracağın sonuç bir daha alldebrid premium alma realdebrid ya da fast debrid tavsiye ederim

serdar6943

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba
muhteşem bir site genelde netloaddan indirme yapıyorum bende 90 günlük premium var bitmesine 25 gün kaldı .Benim sorunum alldebrid sitesine giriş yapamıyorumşu yazılar çıkıyor
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /var/www/alldebrid3/web/inc/class.php on line 24

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/alldebrid3/web/inc/class.php:24) in /var/www/alldebrid3/web/inc/class.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/alldebrid3/web/inc/class.php:24) in /var/www/alldebrid3/web/inc/class.php on line 34
mysql error
ne anlama geliyor bilmiyorum tekrar giriş için yardımcı olabilirmisiniz

admag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kredi kartı yazıp alınıyosa alırım visa

ZeBaNi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Dün aldım alldebrid üyeliği keşke almasaydım. Linklerin çoğu Letitbit ve letitbit de indirmiyor.
Ne anladım ben bu işten...

cihan3333

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aldebrid.org acil yardım

linki premium görüyo ama hata veriyor

hata bu; An error is happend to generate premium link, please contact administrator with this info :

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
aldebrid.org acil yardım

linki premium görüyo ama hata veriyor

hata bu; An error is happend to generate premium link, please contact administrator with this info :

Linki çeviri de problem oluşmuş ticket atıp bildirmenizi istiyor.

kredi kartı yazıp alınıyosa alırım visa

sanalpazar üzerinden kredi kartı ile alabiliriniz.

http://www.sanalpazar.com/dukkan/Panxer.com__u351683

Ya bu sitede Fidelity points ne halta yarıyor? 110 puanım var ama nerde kullanacağımı bir türlü göremedim? Var mı bilgisi olan?

yanlış hatırlamıyorsam 150 puana gerekiyordu 1 aylık için.

FnlDstntN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben 1 aylık alıp kullanmıştım çokta memnun kaldım en kısa zamanda yenisini alacağım...

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
burayı okuduktan sonra vazcaydım :)

iyi yapmışsın artık fazla bi işe yaramıyor premiumize.me var orası sağlıklı çalışıyo 7 günde deneme veriyo indirme yapmadığı site görmedim ben 7 gün kullandım ..

BurakCey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Jdowloadera premium hesap ekleme seçeneklerinde çıkmıyor :/

ByChilavert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
JDownloader.exe yi güncelle Daha Sonra JDownloaderBETA.exe Dosyasını Açıp Güncelle ve İndirme İşlemlerini JDownloaderBETA.exe İle Yap O Zaman Sorunsuz İndirebileceksin.

BurakCey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam guncel zaten program kendi sitesinden indirdim güncelle seçeneği yok alldebrid yok ama detaylı açıklarsanız sevinirim.

ByChilavert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
JDownloader.exe yi Güncelledikten Sonra ProgramFiles te JDownloader ın Klasörüne Gir Orda JDownloaderBETA.exe Var Onu Güncelle Güncelleme İşlemi Bittikten Sonra Açıldığı Zaman Alldebrid Eklenmiş Olacak. NOT : JDownloader.exe yi Ne Kadar Güncellersen Güncelle Alldebrid Uygulaması İçin Kullanamazsın.