All New HTC One Ete Kemiğe Büründü!

grasorn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc nin one v hariç tüm tasarımlarını beğenmişimdir ama bu olmamış one daha iyiydi

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
gerek varmı? özentiler dışında kimse almaz bunu. zaten 2yıldır android aleminde zerre yenilik yok olay ekran ve kamera farklarıyla gidiyor. 64bit olmadıktan sonra kimse almaz bunu. artık windows phone telefonların yükselişi başladı.

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cift arka kameranin kucuk olani yalnizca odak yapiyor yani derinlik olcuyor boylece odak/focus suresi tarih oluyor cunku zaten surekli odakta kaliyor diger kamera da sifir gecikmeyle resmi cekiyor.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Ah be htc zaten ekran küçük, ne diye sanal tuş koyarsın?

sinan0

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herkes Z2'yi beğeniyor ama Sony'de de beğenmediğim durumlar var. Mesela 6 ay arayla amiral gemi çıkarıyorlar yani Z2 minimum 2300 tl olur ve 6 ay sonra Z3'ün gelişiyle çok fazla değer kaybedecek. Ayrıca garanti koşulları da sorunlu. bkz.
xYZYPa.png

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
HTC One'ın tasarım daha iyiydi ama bu da fena değil.

Alnair Alsad

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Tasarımın One 'dan kötü olmasına üzülmedim. Hatta sevindim.

Reaksiyon puanı
10,325
ne sony, ne htc, ne samsung... hiç birinin amiral gemi tasarımlarını beğenmedim. öyle ahım şahım farklı bir özellikte olmadığına göre o parayı da vermeye gerek yok diye düşünüyorum. tek bir umudum kaldı, samsung'un yeni çıkarılacağı söylenen premium modeli, bakalım o çıkacak mı, ve nasıl bir şey olacak? eh biraz da onu bekleriz. s3'üm nasıl olsa bir iki yıl daha bizi idare eder, acelem yok.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Tasarımın One 'dan kötü olmasına üzülmedim. Hatta sevindim.
buradan htc one sahibi olduğunuzu anlıyoruz. sizi burjuva sınıfına alalım :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ne sony, ne htc, ne samsung... hiç birinin amiral gemi tasarımlarını beğenmedim. öyle ahım şahım farklı bir özellikte olmadığına göre o parayı da vermeye gerek yok diye düşünüyorum. tek bir umudum kaldı, samsung'un yeni çıkarılacağı söylenen premium modeli, bakalım o çıkacak mı, ve nasıl bir şey olacak? eh biraz da onu bekleriz. s3'üm nasıl olsa bir iki yıl daha bizi idare eder, acelem yok.
bi gmd fark oldu piyasada. bir de şu çin telefonları biraz daha gelse. zte ve baya marka var hocam. 3 tane firmaya bakıyor herkes.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
gerek varmı? özentiler dışında kimse almaz bunu. zaten 2yıldır android aleminde zerre yenilik yok olay ekran ve kamera farklarıyla gidiyor. 64bit olmadıktan sonra kimse almaz bunu. artık windows phone telefonların yükselişi başladı.
2 yıldır androidde enilik yok diyorsan kamera ekran ve işlemci değişiyo diyorsun ne değişecek peki. yani ne değişmesni beklersin. Daha bişeyden anladığın yok 64 bit diyorsun. Zerre yenilik diyorsun ama hiç baktın mı yeni cihazlra. lüfen sırf fanboyluk yada yorum yapmak için yorum yapmış olamayalım. yani saçmalamanın anlamı yok

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Tasarım kötü ama dandik plastik tasarımından yine iyidir.

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
2 yıldır androidde enilik yok diyorsan kamera ekran ve işlemci değişiyo diyorsun ne değişecek peki. yani ne değişmesni beklersin. Daha bişeyden anladığın yok 64 bit diyorsun. Zerre yenilik diyorsun ama hiç baktın mı yeni cihazlra. lüfen sırf fanboyluk yada yorum yapmak için yorum yapmış olamayalım. yani saçmalamanın anlamı yok

konu polemiğe dönmesin de pil dışında zerre beklentim yok akıllı telefondan. yok çift kamera yok 3d çekim yok 500ppi ekran beni hiç ilgilendirmiyor açıkçası. işin birde yazılım konusu var hadi yazılım konusunda bir atılım yapamadılar bari adam gibi pil yapsınlar. android şu saatten sonra duraklama devrinde. mayısta wp 8.1 geliyor. eğer yazılım konusunda atak yapılırsa çok daha düşük işlemcilerle çok daha stabil bir sistem kurulmuş olacak buda maliyeti düşürmek demek. kaldı ki eylül ekime doğru iphone 6 gelecek 64bitlerle android bu sene sönük. kimse yemez artık kamera şu ekran şu diye. yemek istiyen buyursun yesin.

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, M8 in özellikleri bir kısım daha açığa çıktı.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6074&idPhone2=6144

Çift kamera "Duo Camera" DSLR gibi yarı flu fotoğraflar çekebilmeye olanak sağlayacakmış fakat yine 4mp olma ihtimali varmış. 4mp ultrada olsa artık saçmalık gibi birşey. Sony Z2 daha iyi gibi görünüyor. HTC M8 de söylenenlere göre 2600mAh pil varmış. Z2 3200mAh pil ile açık ara önde. Bakalım tanıtımdan sonra herşey belli olur. Karar da fiyatlara bakar.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar, M8 in özellikleri bir kısım daha açığa çıktı.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6074&idPhone2=6144

Çift kamera "Duo Camera" DSLR gibi yarı flu fotoğraflar çekebilmeye olanak sağlayacakmış fakat yine 4mp olma ihtimali varmış. 4mp ultrada olsa artık saçmalık gibi birşey. Sony Z2 daha iyi gibi görünüyor. HTC M8 de söylenenlere göre 2600mAh pil varmış. Z2 3200mAh pil ile açık ara önde. Bakalım tanıtımdan sonra herşey belli olur. Karar da fiyatlara bakar.

Fiyasko olur s5 bile daha iyi seçim olur htc bu kadar saçmalayacak bir firma değildir umarım